Śląsk - Zawisza ONLINE, WYNIK 2:1 [3.08.2014] Ekstraklasa

MM Bydgoszcz
sxc.hu
T-Mobile Ekstraklasa 2014/2015. W niedzielę Zawisza Bydgoszcz rozegrał mecz 3. kolejki rozgrywek najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce. Było to pierwsze wyjazdowe spotkanie tego sezonu. Rywalem była drużyna Śląsk Wrocław. Niestety, Zawisza nie przywiezie do Bydgoszczy zwycięstwa.

Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1 dla Śląska Wrocław. Gole zaczęły się już w szóstej minucie, kiedy do bramki Zawiszy trafił Robert Pich po dośrodkowaniu Zielińskiego. Pich nie próżnował w kolejnych minutach i po raz drugi strzelił bramkę w 28 minucie meczu. Zawisza jednak nie złożył broni i w 32 minucie Drygas dobił piłkę po nieudanym strzale Wagnera. Po przerwie nic się nie zmieniło - druga połowa nie przyniosła goli, a więc Zawisza z Wrocławia nie przywiezie zwycięstwa.

Mecz pierwszej kolejki piłkarze Zawiszy wygrali z Koroną Kielce 2:0. Tydzień temu zmierzyli się z Jagiellonią Białystok, która okazała się lepsza i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz: ONLINE, transmisja 3.08.2014