Ze śniadania na trawie zaledwie kilka kroków dalej można udać się na zwiedzanie „Wszystkich smaków życia” na obrazach Nataszy Piskorskiej prezentowanych na wystawie w Hotelu Bohema (do hotelu można przejść przez restaurację Weranda w parku Kazimierza Wielkiego) © „Wszystkie smaki życia” Natasza Piskorska
[2/5]

Śniadanie na trawie przy "Potopie" i wystawy artystyczne w bydgoską niedzielę handlową [9 czerwca]

Ze śniadania na trawie zaledwie kilka kroków dalej można udać się na zwiedzanie „Wszystkich smaków życia” na obrazach Nataszy Piskorskiej prezentowanych na wystawie w Hotelu Bohema (do hotelu można przejść przez restaurację Weranda w parku Kazimierza Wielkiego). Kolorowe, soczyste obrazy artystki będą przyjemną „strawą” dla wyobraźni.

- Lubię, gdy obraz ma jakąś swoją opowieść. Moje obrazy powstają na podstawie prawdziwych historii i bardzo wielu domysłów. W proporcjach: jedna łyżka codzienności, pięć łyżek magii i bardzo wielu fantazji do smaku. Najbardziej lubię, gdy moje obrazy stają się  pretekstem do rozmów o życiu, o wszystkich smakach życia – wyznała Natasza Piskorska.

A to nie jest jedyna artystyczna atrakcja, jaka tej niedzieli czekać będzie na Szlaku wystaw. Gdzie i co można jeszcze zobaczyć?

Pod znakiem designu i rzemiosła odbędzie się trzecia odsłona , organizowanej z inicjatywy Macieja Bakalarczyka, menedżera Śródmieścia i Starego Miasta. Przedstawiamy atrakcje, jakie będą czekać na mieszkańców.