Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz. Gol w 94 minucie [zdjęcia kibice +mecz]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W hicie 11. kolejki IV ligi Sportis Łochowo podejmował Zawiszę Bydgoszcz.

Zanim Zawisza otworzył wynik, w 30 minucie po strzale zawiszanina Rafała Piekusia z około 25 metrów piłka trafiła w poprzeczkę.

Po golu Tomasza Żylińskiego na 0:1 (33) szybko odpowiedział łochowianin Kajetan Wojciechowski (34).

Decydujące trafienie dla gospodarzy w 4 minucie doliczonego czasu gry!

Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (1:1).

Bramki: Kajetan Wojciechowski (34), Maciej Słupecki (90+4) - Tomasz Żyliński (33).

Sportis wygrał na własnym stadionie pierwszy raz od 18 sierpnia.

Oprócz rywalizacji o ligowe punkty naprzeciwko siebie stanęli szwagrowie: Marcin Krzywicki (Sportis) i Michał Żurowski (Zawisza).

Piłkarz niebiesko-czarnych jest mężem siostry Krzywickiego - Eweliny, siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz.

Krzywicki grał do 77 minuty (żółta kartka), zmienił go strzelec decydującego gola Maciej Słupecki. Żurowski zagrał cały mecz.

Ciekawostki wg ZawiszaStats:
- 5 zawodników Zawiszy grało kiedyś w Łochowie: Wojciech Ruczyński, Adam Wiśniewski, Artur Cielasinski, Mateusz Oczkowski oraz Michał Oczkowski.
- 3 graczy Sportisu reprezentowało w przeszłości niebiesko-czarne barwy: Marcin Krzywicki, Arkadiusz Nowicki oraz Radosław Kanik.

ZOBACZ DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU W ŁOCHOWIE >>>>>
W hicie 11. kolejki IV ligi Sportis Łochowo podejmował Zawiszę Bydgoszcz. Zanim Zawisza otworzył wynik, w 30 minucie po strzale zawiszanina Rafała Piekusia z około 25 metrów piłka trafiła w poprzeczkę. Po golu Tomasza Żylińskiego na 0:1 (33) szybko odpowiedział łochowianin Kajetan Wojciechowski (34). Decydujące trafienie dla gospodarzy w 4 minucie doliczonego czasu gry! Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (1:1). Bramki: Kajetan Wojciechowski (34), Maciej Słupecki (90+4) - Tomasz Żyliński (33). Sportis wygrał na własnym stadionie pierwszy raz od 18 sierpnia. Oprócz rywalizacji o ligowe punkty naprzeciwko siebie stanęli szwagrowie: Marcin Krzywicki (Sportis) i Michał Żurowski (Zawisza). Piłkarz niebiesko-czarnych jest mężem siostry Krzywickiego - Eweliny, siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Krzywicki grał do 77 minuty (żółta kartka), zmienił go strzelec decydującego gola Maciej Słupecki. Żurowski zagrał cały mecz. Ciekawostki wg ZawiszaStats: - 5 zawodników Zawiszy grało kiedyś w Łochowie: Wojciech Ruczyński, Adam Wiśniewski, Artur Cielasinski, Mateusz Oczkowski oraz Michał Oczkowski. - 3 graczy Sportisu reprezentowało w przeszłości niebiesko-czarne barwy: Marcin Krzywicki, Arkadiusz Nowicki oraz Radosław Kanik. ZOBACZ DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU W ŁOCHOWIE >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski