Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu sępoleńskiego w okręgach nr 1, 2, 3
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu sępoleńskiego w okręgach nr 1, 2, 3 podane przez PKW. Jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu? Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
Wyniki wyborów do rady powiatu sępoleńskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZALEWSKA Danuta: pozycja 1 : 2,59% (1 165 głosów)
- KRÓL Jan Stanisław: pozycja 2 : 2,59% (1 165 głosów)
- ADAMSKI Zenon Sylwester: pozycja 3 : 2,59% (1 165 głosów)
- DROBCZYŃSKI Krzysztof: pozycja 4 : 2,59% (1 165 głosów)
- RUTKOWSKA Bernadeta Barbara: pozycja 5 : 2,59% (1 165 głosów)
- SZUMIGAJ Piotr Paweł: pozycja 6 : 2,59% (1 165 głosów)
- PAWŁOWSKA Kazimiera: pozycja 7 : 2,59% (1 165 głosów)
- DOLNY Antoni Feliks: pozycja 8 : 2,59% (1 165 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DERA Jarosław Marek: pozycja 1 : 1,37% (617 głosów)
- KOLASA Katarzyna Bożena: pozycja 2 : 1,37% (617 głosów)
- GRZEGRZÓŁKA Jacek Józef: pozycja 3 : 1,37% (617 głosów)
- SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga: pozycja 4 : 1,37% (617 głosów)
- WIESE Piotr: pozycja 5 : 1,37% (617 głosów)
- FELCZAK Violetta Renata: pozycja 6 : 1,37% (617 głosów)
- SIKORA Henryk: pozycja 7 : 1,37% (617 głosów)
- BUKOLT Marek: pozycja 8 : 1,37% (617 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TADYCH Jarosław: pozycja 1 : 4,8% (2 156 głosów)
- CHART Marek Janusz: pozycja 2 : 4,8% (2 156 głosów)
- NIEMCZYK Patrycja Elżbieta: pozycja 3 : 4,8% (2 156 głosów)
- MARACH Leszek: pozycja 4 : 4,8% (2 156 głosów)
- ROHDE Donata: pozycja 5 : 4,8% (2 156 głosów)
- BURZYŃSKA Katarzyna: pozycja 6 : 4,8% (2 156 głosów)
- ŻUBKA Magdalena: pozycja 7 : 4,8% (2 156 głosów)
- PAŁUBICKI Bartosz Piotr: pozycja 8 : 4,8% (2 156 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE:
- SIEDLECKA Anna Maria: pozycja 1 : 0,99% (446 głosów)
- THOMAS Marek: pozycja 2 : 0,99% (446 głosów)
- CZAJKA Robert: pozycja 3 : 0,99% (446 głosów)
- KOBUS Andrzej Marian: pozycja 4 : 0,99% (446 głosów)
- NAWROCKA Anita Marta: pozycja 5 : 0,99% (446 głosów)
- KONIARSKA Monika: pozycja 6 : 0,99% (446 głosów)
- WALASZEK Karol: pozycja 7 : 0,99% (446 głosów)
- SOLIŃSKI Mirosław: pozycja 8 : 0,99% (446 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY:
- FRÖHLKE Franciszek Ireneusz: pozycja 1 : 1,54% (692 głosów)
- JUREK Iwona Teresa: pozycja 2 : 1,54% (692 głosów)
- NIKEL Wojciech Marek: pozycja 3 : 1,54% (692 głosów)
- GRZONNA Krystyna: pozycja 4 : 1,54% (692 głosów)
- BURDON Radosław Krystian: pozycja 5 : 1,54% (692 głosów)
- MŁODZIK Patrycja: pozycja 6 : 1,54% (692 głosów)
- PYRC Sylwia Katarzyna: pozycja 7 : 1,54% (692 głosów)
- WRZESIŃSKA Małgorzata Monika: pozycja 8 : 1,54% (692 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY:
- GUMIŃSKI Adam Jan: pozycja 1 : 1,21% (544 głosów)
- BAZYDŁO Ewa: pozycja 2 : 1,21% (544 głosów)
- CYRA Jacek: pozycja 3 : 1,21% (544 głosów)
- FABIA-STRYSZYK Daria Magdalena: pozycja 4 : 1,21% (544 głosów)
- KOZIOŁ Dorota: pozycja 5 : 1,21% (544 głosów)
- MIKA-WOŹNICKA Monika Eliza: pozycja 6 : 1,21% (544 głosów)
- MURAWSKI Krystian: pozycja 7 : 1,21% (544 głosów)
- MUREK Adrian: pozycja 8 : 1,21% (544 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu sępoleńskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHATŁAS Andrzej Władysław: pozycja 1 : 2,79% (896 głosów)
- KAŁACZYŃSKI Ryszard: pozycja 2 : 2,79% (896 głosów)
- NAJDOWSKA Iwona Magdalena: pozycja 3 : 2,79% (896 głosów)
- MROCZKOWSKI Roman: pozycja 4 : 2,79% (896 głosów)
- KOTEK Józef: pozycja 5 : 2,79% (896 głosów)
- KUFEL Bożena: pozycja 6 : 2,79% (896 głosów)
- WITKOWSKA Dorota: pozycja 7 : 2,79% (896 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LACH Agnieszka: pozycja 1 : 2,59% (834 głosów)
- TOCZKO Paweł Franciszek: pozycja 2 : 2,59% (834 głosów)
- PIECZKO Krzysztof: pozycja 3 : 2,59% (834 głosów)
- KRIESE Beata Bernadeta: pozycja 4 : 2,59% (834 głosów)
- JARZĄB Wiesław: pozycja 5 : 2,59% (834 głosów)
- KOSIŃSKA Anna: pozycja 6 : 2,59% (834 głosów)
- PRZYBYŁOWSKI Ryszard Marek: pozycja 7 : 2,59% (834 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MARACH Andrzej: pozycja 1 : 2,95% (950 głosów)
- BUJEWSKA Hanna Iwona: pozycja 2 : 2,95% (950 głosów)
- WOJTASZEWSKI Bartosz: pozycja 3 : 2,95% (950 głosów)
- KSOBIAK Marek Piotr: pozycja 4 : 2,95% (950 głosów)
- DAMS Alicja Krystyna: pozycja 5 : 2,95% (950 głosów)
- WAWRZON-CICHOŃCZYK Barbara: pozycja 6 : 2,95% (950 głosów)
- MUELLER Adam Arkadiusz: pozycja 7 : 2,95% (950 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE:
- SZMELTER Grzegorz Sławomir: pozycja 1 : 0,36% (115 głosów)
- GRACZ Ewa: pozycja 2 : 0,36% (115 głosów)
- ENGELGARDT-CHARZEWSKA Izabela Małgorzata: pozycja 3 : 0,36% (115 głosów)
- JABŁOŃSKA Agnieszka: pozycja 4 : 0,36% (115 głosów)
- SZCZEPANIAK Gracjan: pozycja 5 : 0,36% (115 głosów)
- SOLIŃSKA Stefania Maria: pozycja 6 : 0,36% (115 głosów)
- SOŁTYSIŃSKI Andrzej Jan: pozycja 7 : 0,36% (115 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY:
- KRZYŻANOWSKI Jacek: pozycja 1 : 0,9% (290 głosów)
- SIEKIERKA Tomasz: pozycja 2 : 0,9% (290 głosów)
- NOWAKOWSKA Joanna: pozycja 3 : 0,9% (290 głosów)
- ŁEBEK Mirosław Krzysztof: pozycja 4 : 0,9% (290 głosów)
- TYBURA Ewa: pozycja 5 : 0,9% (290 głosów)
- PATEREK Mikołaj: pozycja 6 : 0,9% (290 głosów)
- WRZESIŃSKA Jacqueline: pozycja 7 : 0,9% (290 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY:
- FIFIELSKI Tomasz: pozycja 1 : 4,7% (1 511 głosów)
- BALCER Ireneusz Jan: pozycja 2 : 4,7% (1 511 głosów)
- DROPINSKA Małgorzata: pozycja 3 : 4,7% (1 511 głosów)
- SOSNOWSKI Kacper: pozycja 4 : 4,7% (1 511 głosów)
- TRZÓSŁO Sylwester: pozycja 5 : 4,7% (1 511 głosów)
- WINOGRAD Monika: pozycja 6 : 4,7% (1 511 głosów)
- WIŚNIEWSKA Aleksandra: pozycja 7 : 4,7% (1 511 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu sępoleńskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WILGOSIEWICZ Krzysztof: pozycja 1 : 4,13% (1 081 głosów)
- SZYMANOWICZ Krzysztof: pozycja 2 : 4,13% (1 081 głosów)
- DOMEK Józef Antoni: pozycja 3 : 4,13% (1 081 głosów)
- WOŁOWICZ Edyta Janina: pozycja 4 : 4,13% (1 081 głosów)
- ŻARCZYŃSKA Bożena Anna: pozycja 5 : 4,13% (1 081 głosów)
- WICHOWSKA Sylwia Maria: pozycja 6 : 4,13% (1 081 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SIKORSKA Iwona Magdalena: pozycja 1 : 3,1% (811 głosów)
- WĄSIK Krystyna Stefania: pozycja 2 : 3,1% (811 głosów)
- DROGOŚ Stanisław Paweł: pozycja 3 : 3,1% (811 głosów)
- KOPISZKA Agnieszka Magdalena: pozycja 4 : 3,1% (811 głosów)
- REKOWSKI Sławomir Grzegorz: pozycja 5 : 3,1% (811 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Michał: pozycja 6 : 3,1% (811 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SPICA Marcin: pozycja 1 : 3,71% (972 głosów)
- KRAKOWIAK Dariusz Piotr: pozycja 2 : 3,71% (972 głosów)
- WENDA Paulina: pozycja 3 : 3,71% (972 głosów)
- WINIECKA Anna: pozycja 4 : 3,71% (972 głosów)
- CYSEWSKA Monika: pozycja 5 : 3,71% (972 głosów)
- POKORA Rafał: pozycja 6 : 3,71% (972 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE:
- SENSKE Sebastian Andrzej: pozycja 1 : 1,54% (403 głosów)
- STOSIK Mateusz: pozycja 2 : 1,54% (403 głosów)
- ŁASKA Urszula: pozycja 3 : 1,54% (403 głosów)
- BRYCKI Michał: pozycja 4 : 1,54% (403 głosów)
- SZCZEPANIAK Katarzyna: pozycja 5 : 1,54% (403 głosów)
- SZUSTKA Sandra Anna: pozycja 6 : 1,54% (403 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY:
- ATAMAŃSKI Aleksander Krzysztof: pozycja 1 : 2,45% (641 głosów)
- BŁOCH Beata Barbara: pozycja 2 : 2,45% (641 głosów)
- KONISZEWSKI Marcin Sylwester: pozycja 3 : 2,45% (641 głosów)
- KORTAS-PUNDER Dorota Walburga: pozycja 4 : 2,45% (641 głosów)
- LISS Mariusz Andrzej: pozycja 5 : 2,45% (641 głosów)
- SCHLICHTHOLZ Edyta: pozycja 6 : 2,45% (641 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY:
- KUTZMANN Marek: pozycja 1 : 1,75% (458 głosów)
- KIEDROWICZ Marek Roman: pozycja 2 : 1,75% (458 głosów)
- ZELEWSKA Bożena Anna: pozycja 3 : 1,75% (458 głosów)
- DANIELEWSKA Hanna: pozycja 4 : 1,75% (458 głosów)
- GRABOWSKI Marek: pozycja 5 : 1,75% (458 głosów)
- NARLOCH Mariola Agata: pozycja 6 : 1,75% (458 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania pełni rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?