Styczeń 2023 w Bydgoszczy: Przegląd najważniejszych wydarzeń grudnia 2022

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bydgoszczy czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Bydgoszczy czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w grudniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Tak dziś mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie ich prywatne zdjęcia! [1.01.2023]”?

Przegląd grudnia 2022 w Bydgoszczy: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z grudnia 2022 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Tak dziś mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony". Zobaczcie ich prywatne zdjęcia! [1.01.2023]

Ania i Grzegorz Bardowscy są już 6 lat po ślubie. Poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony" w TVP1. Właśnie wprowadzili się do swojego nowego domu Uniejowicach pod Legnicą, który wybudowali kilometr od gospodarstwa Grzegorza. Zobaczcie, jak wygląda.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Oto TOP 15 najśmieszniejszych nazw wsi w naszym regionie [1.01.2023]

W Kujawsko-Pomorskiem sporo jest nazw wsi, które wzbudzają uśmiech na twarzach u niemal każdego, kto o nich usłyszy. Postanowiliśmy wybrać 15 naszym zdaniem najśmieszniejszych nazw wsi w województwie kujawsko-pomorskim. Sprawdźcie, czy znacie te nazwy i czy wiecie, gdzie się znajdują.

📢 Takie dyskoteki i puby były kiedyś w Bydgoszczy. W tych miejscach bawiła się młodzież i nie tylko [zdjęcia]

W piątkowe i sobotnie noce, ale też wieczorami w środku tygodnia w tych miejscach bawiły się tłumy. Zobaczcie, czy jeszcze pamiętacie te bydgoskie kluby, puby i dyskoteki.

Zrób sobie prezent

kup najtaniej

realme

Realme 9 Pro+ 6/128GB Czarny

1 338,00 zł

kup najtaniej

Alcatel

ALCATEL 1 2021 1/16GB Czarny

269,00 zł

kup najtaniej

Samsung

Samsung Galaxy S22+ 5G SM-S906 8/128GB Czarny

3 949,00 zł

kup najtaniej

Apple

Apple iPhone 11 128GB Czarny

2 349,00 zł

kup najtaniej

Apple

Apple iPhone 13 Mini 128GB Różowy

3 546,37 zł

kup najtaniej

Vivo

Vivo Y72 8/128GB Czarny

1 299,00 zł

kup najtaniej

Motorola

Motorola Moto G22 4/64GB Niebieski

634,00 zł

kup najtaniej

Google

Google Pixel 6 8/128GB Czarny

2 070,00 zł

kup najtaniej

Apple

Apple iPhone 12 Mini 64GB Fioletowy Purple

2 299,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Prasówka styczeń Bydgoszcz: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w grudniu uwagę czytelniczek i czytelników z Bydgoszczy. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto najdziwniejsze ogłoszenia z klatek schodowych. Niektóre fotki rozbawiają do łez, inne mogą zdenerwować

Ogłoszenia wiszące na klatkach schodowych to najprostszy sposób na komunikację między wszystkimi sąsiadami lub między mieszkańcami bloku a spółdzielnią mieszkaniową.

📢 Mamy gotowe kartki i życzenia noworoczne. Życzenia na nowy rok idealne na Messenger, Facebook, WhatsApp

Życzenia noworoczne 2022 Sylwester i Nowy Rok 2023. To już tradycja! Zawsze 31 grudnia wszyscy łapą za telefony i wysyłają SMS życzenia noworoczne. Zebraliśmy dla Was kilkanaście najciekawszych wierszyków noworocznych z życzeniami: śmieszne, poważne, krótki - każdy znajdzie coś dla siebie! Złóżcie je znajomym w Nowy Rok 2023. W galerii prezentujemy również noworoczne kartki.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Według rankingu w tych 15 gminach w regionie żyje się najlepiej

Zobaczcie, w jakich miastach i gminach z Kujawsko-Pomorskiego żyje się najlepiej. Serwis Samorządowy PAP opublikował listę miast i gmin dobrych do życia. Warszawa, Podkowa Leśna, Kędzierzyn Koźle, Gogolin oraz Kleszczów są zwycięzcami rankingu ogólnopolskiego. Gdzie w naszym regionie żyje się najlepiej? Sprawdź!

📢 Kujawsko-Pomorskie. Te miejscowości w naszym regionie znikną albo zmienią nazwę

Rząd szykuje spore usuwanie nazw z mapy Polski. Od 1 stycznia 2023 r. swoje nazwy zmieni 228 miejscowości oraz obiektów fizjograficznych w całej Polsce. Rządowe Centrum Legislacji opublikowało projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w tej sprawie. Sprawdź teraz w naszej galerii, jakie miejscowości w Kujawsko-Pomorskiem zmienią swoje nazwy.

📢 Taki wpływ na nasz organizm mają mandarynki. To dzieje się z nami, gdy jemy dużo mandarynek

Mandarynki to bardzo popularne w Polsce owoce, które najczęściej kupujemy w okresie jesienno-zimowym. Ich zapach i smak często kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Powinniśmy jednak wiedzieć, że mandarynki mają pozytywny wpływ na nasz organizm. Zobacz, kto powinien włączyć mandarynki do diety.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Oto najdziwniejsze nazwiska w Kujawsko-Pomorskiem [lista - 1.01.2022]

Jesteście ciekawi, czy nazwisko Waszego sąsiada znalazło się w tym gronie? Sprawdźcie naszą listę! Oto najdziwniejsze nazwiska w województwie kujawsko-pomorskim! Sporządziliśmy ją w oparciu o dane przygotowane przez Ministerstwo Cyfryzacji. Stworzyliśmy zestawienie zawierające najdziwniejsze nazwiska w Kujawsko-Pomorskiem. Co ciekawe, nosi je zaledwie kilkoro mieszkańców regiony.

📢 Kujawsko-Pomorskie. Takie były najgroźniejsze wypadki drogowe w regionie

Każdego dnia na kujawsko-pomorskich drogach dochodzi do kolizji i wypadków drogowych. Z minionych 12 miesięcy wybraliśmy te najbardziej groźne, najtragiczniejsze lub niecodzienne zdarzenia drogowe. Wydarzyły się miastach, jak Bydgoszcz, Toruń czy Inowrocław, a także w mniejszych miasteczkach lub we wsiach. Były to zdarzenia na autostradzie, w ścisłym centrum miast albo na polnych drogach. Niektóre zakończyły się śmiertelnie, w innych nikt nie ucierpiał - mimo że wyglądały bardzo groźnie.

📢 Kujawsko-Pomorskie. W tych miejscach kamery rejestrują wjazd na czerwonym świetle. Oto dokładne lokalizacje

Przejazd na czerwonym świetle to jedno z najpoważniejszych wykroczeń drogowych. Kierowcy, którzy nie zatrzymują się na czerwonym świetle, dostają bardzo wysokie kary a porządku pilnują... rejestratory. Na niektórych skrzyżowaniach przejazdów pilnują specjalne urządzenia, których nie da się oszukać! Gdzie można trafić na rejestrator przejazdu na czerwonym świetle? Mamy dokładne lokalizacje. Poznaj je teraz w naszej galerii!

📢 Kujawsko-Pomorskie. Te nazwy wsi pojawiają się na mapie Polski naprawdę często - także w regionie

Bywają duże i naprawdę małe. W niektórych mieszka więcej ludzi, w innych znacznie mniej. Liczba miejscowości w Polsce jest naprawdę ogromna. Są też one mocno zróżnicowane. Co jednak warto podkreślić, nie jest tak, że wszystkie mają jedyne w swoim rodzaju nazwy. Wiele z nich powtarza się naprawdę często: czy to na terenie jednego województwa, czy w całej Polsce. Jak brzmią najpopularniejsze nazwy wsi w kraju? Jak często się powtarzają? Dowiedz się tego, sprawdzając naszą galerię!

📢 Kujawsko-Pomorskie. Drewniane i murowane piękne kościoły w naszym regionie

Kujawsk-Pomorskie to region bogaty w zabytki sakralne. Wiele naszych świątyń wartych jest zobaczenia i poznania. Przekonajcie się Państwo o tym sami...

📢 Tak wyglądała Bydgoszcz kilkadziesiąt lat temu. Ludzie, moda, ulice, zaułki, budynki

Prezentujemy wam niezwykłe fotografie - możecie na nich zobaczyć, jak ponad 100 lat temu wyglądała Bydgoszcz. Samochodów jak na lekarstwo, po ulicach jeździły wozy zaprzężone w konie, po Brdzie pływały barki z towarami, łódki, nie było płytek chodnikowych, tylko bruk, moda też była zupełnie inna - u panów nie mogło zabraknąć kapelusza, panie nosiły suknie. Niektóre budynki niestety zniknęły już z powierzchni naszego miasta, ale część z nich przetrwała próbę czasu i wojny i stoi do dziś. Na fotografiach zobaczycie na przykład budynek, w którym obecnie mieści się I LO w Bydgoszczy, budynek, w którym był Jedynak, zobaczycie też bydgoskie spichrza i inne. Obejrzyjcie koniecznie, to kawałek naszej bydgoskiej historii.

📢 Tak prezentują się po rewitalizacji zabytkowe kamienice w Bydgoszczy. Dostały nowe życie!

W 2022 na Bydgoski Program Wsparcia Renowacji Zabytków miasto miało do dyspozycji pół miliona złotych. Kwota ta umożliwiła wsparcie trzech dużych remontów konserwatorskich związanych z odnową elewacji. Prace realizowano przy ul. Pomorskiej/Hetmańskiej, Gdańskiej oraz Śląskiej.

📢 Ferie zimowe 2023. Oto kalendarz zimowych wakacji dla każdego z województw

Ferie zimowe w 2023 roku rozpoczną się już 16 stycznia, a zakończą 26 lutego. Kiedy rozpoczną się w naszym województwie? Przedstawiamy kalendarz ferii zimowych na rok szkolny 2022/2023.

📢 W Niemczu wycięli drzewa. To jest polityka siekiery i piły - twierdzi wielu

Przyjechała ekipa pilarzy i wycięła w pień wiele okazałych drzew rosnących wzdłuż ulicy Władysława Komara w podbydgoskim Niemczu. Mieszkańcy są zbulwersowani, bo nikt z nimi tego nie konsultował.

📢 Te psy znaleziono w grudniu na ulicach Bydgoszczy. Czworonogi czekają na swoich właścicieli!

Straż Miejsca w Bydgoszczy na bieżąco informuje o znalezionych psach na ulicy. Psy przewożone są do schroniska, skąd właściciele mogą je odebrać. Pupile czekają na powrót do domu. W naszej galerii przedstawiamy zwierzęta, które zostały znalezione w grudniu na bydgoskich ulicach.

📢 Bydgoszczanka wystąpi w nowej edycji "Sanatorium Miłości". Poznajcie Anitę z Bydgoszczy!

Anita z Bydgoszczy, to jedna z uczestniczek znanego programu "Sanatorium Miłości". Jest stomatologiem, która w programie szukała mężczyzny podobnego do niej charakterologicznie. W naszej galerii poznacie ją bliżej! Emisja 5. edycji programu "Sanatorium Miłości" zagości od 1 stycznia 2023r., w każdą niedzielę o godz. 21:20 w TVP1.

📢 Mężczyźni o tych znakach zodiaku najczęściej zdradzają. Nie dla nich stabilizacja u boku jednej osoby

Związek z nimi to jedna wielka niewiadoma. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają największe skłonności do zdrad. To oni najczęściej mają romans. Dlaczego tak się dzieje? Oni mają już to zapisane w gwiazdach...

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie