Sukces Maktronika Iveco Bydgoszcz

Ewa Piątek
Ewa Piątek
Wielkim sukcesem zakończył się start Łukasza Nowackiego w Indywidualnych Mistrzostwach Świata w speedrowerze rozgrywanych w Findon (Australia).

Zawodnik Maktronika Iveco Bydgoszcz uplasował się na trzecim miejscu tuż za miejscowymi zawodnikami - Danielem Pudneyem oraz Cody'm Chadwickiem.

Australijczycy zdobyli kolejno 16 i 15 puntów, natomiast bydgoszczanin zapisał na swoim koncie 15 "oczek". Uznawani za faworytów zawodów Polacy Maciej Ganczarek i broniący tytuły Marcin Szymański (obaj Astromal Szawer Leszno) zajęli miejsca tuż za podium z dorobkiem 13 punktów.