Sukcesy młodych zawodników z Bydgoszczy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! [zdjęcia]

kad
W zawodach wzięło udział 180 najlepszych kadetów z całej Polski. Wcześniej zmierzyli się w dwóch turniejach kwalifikacyjnych. Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, którą zorganizowano w miniony weekend, zawodnicy UKS 10 Taekwondo Bydgoszcz wywalczyli trzy medale.

Mistrzem Polski w  konkurencji dwuboju sprawnościowego został Mateusz Drews. Bydgoszczanin wywalczył również tytuł wicemistrza Polski w konkurencji walk w kategorii -33 kg Junior Młodszy.

Sukces odniosła także Marta Malewicz, która zajęła III miejsce w konkurencji walki -44 kg Junior Młodszy, uzyskując tym samym tytuł drugiej wicemistrzyni Polski Juniorów Młodszych.

Młodzi taekwondziści trenują w klasach Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy pod okiem Sławomira Wąsa, Grzegorza Jagodzińskiego,Grzegorza Giełdonia i Arkadiusza Nowakowskiego.

Flash Info, odcinek 14 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza
W zawodach wzięło udział 180 najlepszych kadetów z całej Polski. Wcześniej zmierzyli się w dwóch turniejach kwalifikacyjnych. Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, którą zorganizowano w miniony weekend, zawodnicy UKS 10 Taekwondo Bydgoszcz wywalczyli trzy medale. Mistrzem Polski w konkurencji dwuboju sprawnościowego został Mateusz Drews. Bydgoszczanin wywalczył również tytuł wicemistrza Polski w konkurencji walk w kategorii -33 kg Junior Młodszy. Sukces odniosła także Marta Malewicz, która zajęła III miejsce w konkurencji walki -44 kg Junior Młodszy, uzyskując tym samym tytuł drugiej wicemistrzyni Polski Juniorów Młodszych. Młodzi taekwondziści trenują w klasach Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy pod okiem Sławomira Wąsa, Grzegorza Jagodzińskiego,Grzegorza Giełdonia i Arkadiusza Nowakowskiego. Flash Info, odcinek 14 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza UKS 10 Taekwondo Bydgoszcz
Trzy medale wywalczyli zawodnicy klubu UKS 10 Taekwondo Bydgoszcz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, którą zorganizowano w Ostrowcu Świętokrzystkim.

Mistrzem Polski w konkurencji dwuboju sprawnościowego został Mateusz Drews. Bydgoszczanin wywalczył również tytuł wicemistrza Polski w konkurencji walk w kategorii -33 kg Junior Młodszy.