Szachiści ze Szczecinka wygrywają prestiżowy turniej

Rajmund Wełnic
Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe Rajmund Wełnic
Marcin Kruk ze Szczecinka wygrał mistrzostwa makroregionu północnego w szachach. A Henryk Lisiński turniej z okazji 3 Maja.

Marcin Kruk z klubu Taktyk Szczecinek biorący udział w XIX Otwartym Mistrzostwach Regionu Północnego –Chojnice 2024 OPEN zajął pierwsze miejsce zdobywając 7,5 punktów (na 9 możliwych). W turnieju brało udział 26 zawodników.

W drugim turnieju z okazji Święta 3 Maja w Darłowie Henryk Lisiński (Taktyk Szczecinek) zajął 1. miejsce w kategorii senior zdobywając 7 pkt (na 9 możliwych) w turnieju brało udział 23 zawodników.

Strefa Biznesu: Dzień Matki. Jak kobiety radzą sobie na rynku pracy