MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Te koty czekają na adopcję w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy - zobacz zdjęcia

Mikołaj Romanowski
Mikołaj Romanowski
Malik to przemiły kocur, który trafił do nas gdy został znaleziony w połowie grudnia. Malik może mieć około 5-6 lat. Widać że tęskni za swoim człowiekiem. Gdy nikogo nie ma w kocim pokoiku wygląda przez okienku w poszukiwaniu towarzystwa. Malik jest miły i ma dobry kontakt z innymi kotami. Posiada aktualne szczepienia i jest po zabiegu kastracji. Pytając o niego prosimy podać nr ewidencyjny: 4237/22.

Obróżka 1035.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od wt do pt od 10.00 do 15.30).

Więcej zdjęć kotów do adopcji ►►►

Pełna lista kotów do adopcji z bydgoskiego schroniska dla zwierząt pod tym adresem
Malik to przemiły kocur, który trafił do nas gdy został znaleziony w połowie grudnia. Malik może mieć około 5-6 lat. Widać że tęskni za swoim człowiekiem. Gdy nikogo nie ma w kocim pokoiku wygląda przez okienku w poszukiwaniu towarzystwa. Malik jest miły i ma dobry kontakt z innymi kotami. Posiada aktualne szczepienia i jest po zabiegu kastracji. Pytając o niego prosimy podać nr ewidencyjny: 4237/22. Obróżka 1035. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od wt do pt od 10.00 do 15.30). Więcej zdjęć kotów do adopcji ►►► Pełna lista kotów do adopcji z bydgoskiego schroniska dla zwierząt pod tym adresem Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy
Na stronie Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy widnieje kilkadziesiąt zdjęć zdjęć kotów, które czekają na nowych właścicieli. Zwierzęta są gotowe do adopcji. Zobaczcie, jakie koty można przygarnąć ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy i dać im nowy dom. Publikujemy zdjęcia oraz informacje udostępnione przez bydgoskie schronisko.

Misją Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy jest opieka nad pozbawionymi domu psami i udomowionymi kotami, które dom utraciły.

Zobaczcie zdjęcia kotów, które czekają na adopcję w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy:

Jak przygarnąć zwierzę ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy?

Są zasady, które obowiązują w przypadku chęci przygarnięcia zwierzęcia ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Ze względów ekonomicznych, a przede wszystkim dla dobra zwierząt (by nie czekały zbyt długo na dom) w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy obowiązuje procedura rezerwacji zwierząt.
Takie zasady obowiązują w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy:

  • Schronisko przyjmuje zapisy wyłącznie na psy i koty dorosłe. Nie ma możliwości rezerwacji szczeniąt oraz kociąt.
  • Osoby zdecydowane na adopcję konkretnego psa/kota mogą zapisywać się na zwierzęta, które w danej chwili nie mogą być wydane ze Schroniska tzn: przechodzą kwarantannę po szczepieniach, są w trakcie leczenia, czekają na sterylizację lub prowadzone jest wobec zwierzęcia postępowanie administracyjne.
  • Istnieje możliwość rezerwacji psa lub kota dorosłego przeznaczonego do adopcji, pod warunkiem jeżeli zostanie uzgodniony konkretny termin odebrania zwierzęcia. Termin ten jest obowiązujący obie strony – Schronisko i potencjalnego właściciela zwierzęcia. Wszelkie spóźnienie po odbiór psa/kota zarezerwowanego zwalnia Schronisko z dotrzymania tego terminu.
  • Na rezerwacje zwierząt zapisuje się osoby, które, po udzieleniu wywiadu, nie budzą wątpliwości schroniska co do możliwości zapewnienia odpowiednich warunków utrzymania zwierzęciu. Jeżeli osoba nie spełnia oczekiwań schroniska, odmawia się rezerwacji. Schronisko zastrzega sobie odmowę rezerwacji zwierzęcia bez podania przyczyny.
  • Informację o rezerwacji zwierzęcia wpisuje się do kartoteki psa/kota oraz do programu komputerowego. Na kartotece umieszczane są: numer kolejny zwierzęcia, imię nazwisko, telefon i/lub adres mailowy chętnego do adopcji oraz datę dokonania wpisu. ( w programie komputerowym wpisuje się tylko słowo „zamówiony”).
  • Gotowe do adopcji psy (po okresie kwarantanny, zaszczepione i wysterylizowane) nie podlegają rezerwacji ponieważ mogą iść do domu natychmiast!
  • W programie (i na karcie zwierzęcia opcjonalnie przetrzymywanego w klatce) nanosimy informację, że zwierzę zostało zamówione.
  • Jeżeli pies lub kot czekają na zabieg sterylizacji informację o rezerwacji umieszcza się na liście zwierząt oczekujących na zabieg.
  • W przypadku nie zgłoszenia się rezerwującego po uzgodnionym terminie adopcji, zwierzę zostaje przekazane kolejnej osobie z listy rezerwowej.

Uwaga, adoptować zwierzę może tylko osoba pełnoletnia, i to po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pracownikiem Schroniska. W trakcie rozmowy pracownicy schroniska pytają m.in. o warunki jakie może zapewnić mu nowy właściciel i będą starać dowiedzieć się, czy pies będzie większość czasu przebywał na dworze czy w domu. Schronisko nie popiera i NIE WYDAJE PSÓW NA ŁAŃCUCH!

Więcej o zasadach adopcji zwierząt i budowaniu relacji właściciel - zwierzę na stronie Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto