Tenisiści Gwiazdy Bydgoszcz przegrali z liderem [wideo]

Krzysztof Wypijewski
Harmeet Desai
Harmeet Desai brak
Drużyna Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz przegrała w piątek we własnej sali z Dekorglassem Działdowo 0:3 w swoim szóstym w tym sezonie meczu Lotto Superligi.

Dekorglass pokazał, że nie przez przypadek jest liderem tabeli. Goście wygrali zdecydowanie, oddając naszym pingpongistom zaledwie 2 sety. Mecz trwał 90 minut.

Bydgoszczanie mają w dorobku 8 punktów (2 wygrane, 4 porażki).

W niedzielę Zooleszcz Gwiazda czeka kolejne trudne starcie, tym razem na wyjeździe ze Spójnią Warszawa. To beniaminek, który jest rewelacją rozgrywek. Dotychczas o jego sile stanowił duet Piotr Chodorowski - Patryk Chojnowski. Kilka dni temu dołączył do nich Chińczyk Wang Jianan i stołeczny zespół pewnie pokonał w Bytomiu Polonię 3:0. Azjata ma też wystąpić przeciwko bydgoszczanom, którzy do Ruśca (tam gra Spójnia) jadą w identycznym zestawieniu co w piątek.

ZOOLESZCZ GWIAZDA - DEKORGLASS 0:3

Wyniki gier: Harmeet Desai - Wang Yang 1:3 (4:11, 4:11, 11:6, 3:11), Tomasz Tomaszuk - Jiri Vrablik 0:3 (7:11, 11:13, 6:11), Wiaczesław Burow - Paweł Fertikowski 1:3 (5:11, 11:7, 4:11, 9:11).