Trenerzy po meczu Pogoń - Zawisza (KONFERENCJA)

- Uważam, że zrobiliśmy dobrą robotę. Dzisiaj zagraliśmy bardzo dobrze. Zasłużyliśmy tutaj na jakąś zdobycz punktowa, choć niekoniecznie musiały to być trzy - ocenił trener Zawiszy, Ryszard Tarasiewicz.

Ryszard Tarasiewicz (trener Zawiszy Bydgoszcz): Nie chcę wracać do tego, co było wcześniej. Dla mnie to nie było pięć ostatnich porażek, tylko trzy. Nie wliczajmy w to zasadniczej części sezonu. Po 30 meczach zajęliśmy - jako beniaminek - miejsce w pierwszej ósemce i dołożyliśmy do tego Puchar Polski. Uważam, że zrobiliśmy dobrą robotę. Dzisiaj zagraliśmy bardzo dobrze. Zasłużyliśmy tutaj na jakąś zdobycz punktowa, choć niekoniecznie musiały to być trzy. Przede wszystkim chcieliśmy zagrać dobre spotkanie i przerwać tę spiralę porażek. To nam się dzisiaj udało. Wielkie słowa uznania dla moich chłopców. Nigdy nie miałem do nich pretensji, dlatego jesteśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie zespoły z miejsc 9-16 chciałyby być.

Maciej Stolarczyk (trener Pogoni Szczecin): Po takim meczu trudno nie być niezadowolonym. Mecz nam się dobrze ułożył. Strzeliliśmy bramkę, ale scenariusz tak się potoczył, że od 70. minuty graliśmy w osłabieniu. To było dla nas trudne. Widać brak doświadczenia. Zespół jest w przebudowie, zabrakło nam boiskowego cwaniactwa. Gratuluję Zawiszy zwycięstwa.