W Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Karate Central Europe Open. Bydgoski klub Bushido Karate na czwartym miejscu [zdjęcia]

m
W Bydgoszczy rozegrano 20. Mistrzostwa Karate Central Europe Open.

Zobaczcie zdjęcia z zawodów >>
W Bydgoszczy rozegrano 20. Mistrzostwa Karate Central Europe Open. W klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce zajął Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "Budokan". Drugi był Klub Karate Shotokan w Lęborku, a trzeci Klub Sportowy Olimp. Na czwartej pozycji uplasował się Bushido Karate Bydgoszcz - z dorobkiem 6 złotych, 5 srebrnych i 10 brązowych medali. Startowało 67 drużyn. Zobaczcie zdjęcia z zawodów >>Dariusz Bloch
Jubileuszowe, 20. Mistrzostwa Karate Central Europe Open odbyły się w Bydgoszczy. Był to pierwszy tegoroczny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate i zawody kwalifikacyjne do tegorocznych ME seniorów i ME kadetów, juniorów i młodzieżowców.