Waldemar Czaicki, policjant z Opola, zdobył trzy medale na zawodach w Szczytnie

Natalia
Waldemar Czaicki z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zdobył 3 srebrne medale na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w pływaniu Policja Opole
Asp. sztab. Waldemar Czaicki z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zdobył 3 srebrne medale na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w pływaniu. Zawody odbyły się w Szczytnie.

Reprezentant Opolszczyzny startował na dystansie 50 oraz 100 metrów.

Waldemar Czaicki zdobył 3 srebrne medale w kategorii wiekowej 40-50 lat na dystansie: 100 metrów stylem zmiennym, 100 metrów stylem grzbietowym oraz 50 metrów stylem motylkowym.

Opolski plicjant jest również instruktorem techniki i taktyki interwencji. Od kilkunastu lat szkoli policjantów Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)