Wieści z szachownic

h
Klasa A Rozegrana została szósta runda rozgrywek szachowej klasy A. Padły w niej wyniki: - Gryf Bydgoszcz - UKS ZS 8 Chojnice 5:1. Wyniki gier na poszczególnych szachownicach: Andrzej Sargalski - Adrian Grajczak ...

Klasa A

Rozegrana została szósta runda rozgrywek szachowej klasy A. Padły w niej wyniki:

- Gryf Bydgoszcz - UKS ZS 8 Chojnice 5:1. Wyniki gier na poszczególnych szachownicach: Andrzej Sargalski - Adrian Grajczak 1:0, Bernard Olejnik - Paweł Paluszkiewicz 1:0, Józef Wyrzykowski - Adrian Skobiej 0:1, Jan Krzyżaniak - Paweł Bajerowski 1:0, Edward Skiera - Wojciech Pawlak 1:0, Irena Wójcik - Kinga Pawlak 1:0.

- Kopernik I Inowrocław - Apator III Toruń 3.5:2.5. wyniki gier: Piotr Doliński - Karol Janiszewski remis, Piotr Czarnolewki - Jerzy Mazurek remis, Sławomir Napierała - Tomasz Tokarski 1:0, Edward Ozorowski - Sebastian Tymoszuk remis, Jan Białecki - Michał Ciosmak 1:0, Maria Bauza - Ewa Lewandowska 0:1.

- NOK Nakło - Emdek II Bydgoszcz 3:3. Wyniki gier: Dariusz Wargulec - Adam Łętocha 1:0, Krystian Janik - Przemysław Schmidt 1:0, Grzegorz Rydzyński - Marcin Popiołek 0:1, Janusz Woźniak - Dominik Domżalski 0:1, Tomasz Janik - Maciej Pomianowski 1:0, Agata Nawrocka - Paulina Lewandowska 0:1.

- MDK nr 5 Almaserv Bydgoszcz - Baszta III Żnin 2.5:3.5. Wyniki gier: Tomasz Olędzki - Jerzy Śniadecki 0:1, Adam Olędzki - Marcin Szary 0:1, Karol Jaroch - Robert Wiśniewski 1:0, Przemysław Grzenkowicz - Damian Majdan remis, Michał Tarkowski - Marcin Dobosz 1:0, Alicja Wesołowska - Agnieszka Adamska 0:1.

- MKSzach II Toruń - Kasztelan Barcin 3:3. Wyniki gier: Andrzej Michalski (MKSzach) zdobył punkt bez gry, Filip Romanowski - Ryszard Nowicki 0:1, Robert Lewandowski - Marian Błażejczak 0:1, Piotr Małek - Jan Juniiewicz 0:1, Oska Czerniszewski - Józef Kowalczyk 1:0. Paulina Jacher (MKSzach) zdobyła punkt bez gry.

- UKS BDK Brodnica - Kopernik II Inowrocław 3.5:2.5. Wyniki gier: Marcin Kołodziejski - Jan Woroński 0:1, Piotr Faderewski - Adam Borzęcki remis, Karol Marchlewicz - Krystian Osiński 1:0, Kamil Marchlewicz - Jarosław Bassa 1:0, Zbigniew Brzeziński - Mikołaj Sobczak 0:1. Iwona Marchlewicz (UKS BDK) otrzymała punkt bez gry.

- Centrum IV Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 2.5:3.5. Wyniki gier: Jerzy Andrzejewski - Paweł Bagiński remis, Jerzy Witkowski - Jarosław Żurner 0:1, Witold Dygajtis - Jan Banasiak 0:1, Roman Sarnecki - Kazimierz Budnik 1:0, Waldemar Starzyński - Marek Szeląg 1:0, Krystyna Lewandowska - Renata Bursa 0:1.

- Centrum V Bydgoszcz - Zryw II Dąbrówka 4:2. Wyniki gier: Grzegoirz Sobczyk - Marcin Burchardt remis, Marian Musiał - Czesław Gołuński 0:1, Michał Hyrek - Aleksander Trzebiatowski 1:0, Mateusz Brzeziński - Grzegorz Gołuński remis, Marcin Darowicki - Leonard Glaza 1:0, Joanna Kapała - Anna Gołuńska 1:0.

- Zryw Jeżewo - Łucznik II Żołędowo 3.5:2.5. Wyniki gier: Rafał Bieluszewski - Tadeusz Walczak 1:0, Łukasz Zieliński - Stanisław Piechota 1:0, Aleksander Opolski - Andrzej Chmielewski 1:0, Grzegorz Olszewski - Ulrich Jahr remis, Zdzisław Barski (Łucznik II) otrzymał punkt bez gry, Marta Grzegorek - Magdalena Kmieciak 0:1.

- Baszta II Żnin - KS Leszczyński Włocławek 4:2. Wyniki gier: Zygmunt Majdan - Sławomir Pawłowski 0:1, Dawid Jankowski - Krzysztof Leszczyński 1:0, Piotr Rynarzewski - Jarosław Leszczyński 1:0, Józef Marciniak - Paweł Dąbrowski 1:0, Przemysław Szymczak - Stanisław Korpalski 1:0, Marta Majdan - Jolanta Leszczyńska 0:1.

- MGOK Mrocza - PKS Wiatrak Bydgoszcz 4:2. Wyniki gier: Jacek Jesse - Krzysztof Ciemniak 1:0, Tomasz Radziejewski - Dawid Szwed 1:0, Zygfryd Łopiński - Bogumił Żmijewski remis, Kamil Rosiński - Janusz Rogalla remis, Mirosław Kozielski - Roman Mrówka 1:0, Katarzyna Kotulska - Katarzyna Glowacka 0:1.

- AZS II Akademia Bydgoska - Wieża Więcbork 3.5:2.5. Wyniki gier: Piotr Szybowicz - Arkadiusz Tomaszewski 1:0, Włodzimierz Jastrzębski (AZS II) otrzymał punkt bez gry,. Zdzisław Biegański - Stanisław Mazur remis, Adam Gołąbiewski - Tomasz Stasiak 1:0, Józef Białecki (Wieża) otrzymał punkt bez gry, Anna Szybowicz - Patrycja Kazaniecka 0:1.

1. Baszta III Żnin 6 22.5

2. Chemik II Bydg. 6 22,5

3. Centrum IV Bydg. 6 22.0

4. Emdek II Bydg. 6 20.5

5. Kopernik I Inowr. 6 20.0

6. Baszta II Żnin 6 20.0

7. NOK Nakło 6 20.0

8. MDK 5 Almaserv 6 20.0

9. MGOK Mrocza 6 19.5

10. AZS II Ak. Bydg. 6 19.0

11. KS Leszczyński 6 18.5

12 Apator III Toruń 6 18.0

13. Gryf Bydg. 6 18.0

14. Wieża Więcbork 6 18.0

15. Kasztelan Barcin 6 18.0

16. MKSzach. II Toruń 6 17.5

17. UKS BDK Brodnica 6 17.5

18. Wiatrak Bydg. 6 17.5

19. Zryw Jeżewo 6 15.5

20. Kopernik II Inoiwr. 6 15.5

21. Centrum V Bydg. 6 13.5

22. Łucznik II Żołędowo 6 13.5

23. UKS ZS 8 Chojnice 6 13.5

24. Zryw II Dąbrówka 6 11.5

W VII rundzie zmierzą się: Emdek II - Baszta III , Chemik II - Baszta II, MDK 5 Almaserv - Centrum IV, Kopernik I - NOK Nakło, MGOK Mrocza - AZS II Akademia Bydg., KS Leszczyński - Gryf, Wieża - Apator III, Kasztelan - UKS BDK Brodnica, Kopernik II - MKSzach II, Wiatrak - Zryw Jeżewo, UKS ZS 8 Chojnice - Centrum V, Zryw II Dąbrówka - Łucznik II.

Liga okręgowa

- Centrum III Bydgoszcz - Krajna Sępólno 4.5:1.5. Wyniki gier: Krzysztof Lewandowski - Tomasz Gęza 1:0, Kamil Schreiber - Dariusz Operman remis, Marek Paliwoda - Waldemar Wesołowski 1:0, Jerzy Tabaczka - Tomasz Theus 0:1, Marek Heise - Marian Tarnowski 1:0, Karolina Tumolewska - Katarzyna Strama 1:0.

- Drwęca Golub Dobrzyń - Kopernik Grudziądz 2.5:3.5. Wyniki gier: Józef Klugiewicz - Grzegorz Sankiewicz 1:0, Robert Bieganowski - Krzysztof Zwolakiewicz remis, Sebastian Przybyło - Łukasz Zwolakiewicz 0:1, Zygmunt Kujawa - Bartosz Totleben 0:1, Wiesław Dąbek - Piotr Raduszewski 1:0, Aleksandra Różańska - Magdalena Sankiewicz 0:1.

- Merkury Brodnica - Wisła Nowe 1.5:4.5. Wyniki gier: Walkdemar Plecyng - Henryk Bieluszewski 0:1, Janusz Wojtarowicz - Tomasz Malinowski 0:1, Krzysztof Gdula - Marek Chyła 0:1, Brunon Rydzewski - Andrzej Kłos 0:1, Mirosław Kaniecki - Ferdynand Luchowski 1:0, Gabriela Kaniecka - Anna Mrozińska remis.

- Apator III Toruń - Myśliwiec Gostycyn 4.5:1.5. Wyniki gier: Andrzej Stuczyński - Wiesław Wruck 1:0, Paweł Czechowski - Mirosław Myk 1:0, Artur Sowiński - Roman Skałecki 0:1, Łukasz Gajtkowski - Piotr Broszkiewicz remis, Jerzy Jabłoński - Leszek Nurczyński 1:0. Agnieszka Kotlarz (Apator) zdobyła punkt bez gry.

- Torfarm II Toruń - MCK Aleksandrów Kujawski 2:4. Wyniki gier: Marek Lewandowski - Marcin Molenda 0:1, Robert Politowski - Sławomir Kisielewski remis, Sławomir Branicki - Maciej Lewandowski 0:1, Jacek Kłosowski - Mariusz Rakusiewicz 1:0, Wiesław Jankowski - Bogumił Walczak 0:1, Anna Żuchelkowska - Anna Urbańska remis.

- Przerwę miały drużyny Unii Gniewkowo i Łucznika Żołędowo.

1. MCK Aleks. Kuj. 6 25.0

2. Centrum III Bydg. 6 22.0

3. Łucznik Żołędowo 5 21.0

4. Torfarm II Toruń 6 21.0

5. Apator II Toruń 4 17.0

6. Unia Gniewkowo 5 16.5

7. Myśliwiec Gost. 6 14.5

8. Wisła Nowe 5 14.5

9. Drwęca Gol. Dob. 6 10.5

10. Krajna Sępólno 5 9.5

11. Kopernik Grudz. 5 8.5

12. Merkury Brodnica 4 6.5

Oto pary na następną kolejkę 24 bm.: Myśliwiec - Merkury, Unia Gniewkowo - Apator II, Krajna - Torfarm II, Kopernik - Centrum III, Łucznik - Drwęca. Przerwę mają MCK Aleksandrów Kujawski i Wisła Nowe.

Tokio Flesz

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie