Wyniki 8. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [25 września]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Lider Włocławek  Wda Świecie (na czerwono) 1:3
Lider Włocławek Wda Świecie (na czerwono) 1:3 WA
W sobotę 25 września odbyły się mecze 8. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawaliśmy na żywo.

r

4. liga kujawsko-pomorska - 8. kolejka

Sobota 25 września
Lider Włocławek - Wda Świecie 1:3 (0:1)

Lider Włocławek - Wda Świecie. Mecz 4. ligi kujawsko-pomorska - 8. kolejka, 25 września 2021.

Lider Włocławek - Wda Świecie 1:3 w 8. kolejce 4. ligi kujaw...

Informują: Piotr Kwiatkowski, Krzysztof Dobrowolski
90 - koniec, Wda nadal liderem tabeli.
88 - 1:3
85 - 1:3
75 - 1:3
⚽️ GOOOL 60 - Stanisław Łojewski z rzutu wolnego 1:3. Faulowany był Tomasz Szablewski
⚽️ GOOOL 54 - Jakub Ratkowski 0:3. Podawał Damian Rybacki
⚽️ GOOOL 52 - Wojciech Lewandowski 0:2. Podawał Karol Maliszewski.
45 - przerwa, 0:1
⚽️ GOOOL 38 - Jakub Ratkowski 0:1. Podawał Paweł Słaby
37 - Kamil Frąckowiak czerwona kartka, druga żółta, Lider w 10.
28 - piłka w siatce Lidera, ale gol nie został uznany
15 - 0:0
10 - 0:0
Zapis transmisji początku meczu

4 - rzutu karnego nie wykorzystał Karol Maliszewski, obronił bramkarz Lidera Kacper Szymański. Zobacz wideo

(17:00) - Mateusz Wróblewski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:0 (1:0)
Informuje KAMIL WALCZAK
90+3 - koniec
90 - 3 minuty doliczone
80 - 1:0
70 - 1:0
60 - 1:0
50 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
40 - 1:0
⚽️ GOOOL 31 - Hubert Maciąg 1:0. Kapitalny strzał z dystansu w samo okienko
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - od środka gospodarze
ORLĘTA: Lasek - Smieszny, Żuchowski, Maciąg, Sadowski, Povolotskyi, Rutecki, Kwiecień, Brzeziński, Ollivierre Kieran, Wojnowski
CUIAVIA: Wachowiak - Kordyla, Majchrzak, Maciejewski, Majtczak, Deresiewicz, Burzyński, Nowakowski, Kozłowski, Pieszak, Adamski
(16:00) - Łukasz Damski

Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo 3:0 (2:0)
90+4 - koniec
⚽️ GOOOL 90+2 - Marcin Krzywicki 3:0. Podawał Wiśniewski
80 - 2:0
70 - 2:0
60 - 2:0
55 - 2:0
45+2 - przerwa, 2:0
⚽️ GOOOL 45+1 - Maciej Słupecki głową 2:0. Znów dośrodkował Mateusz Góra
⚽️ GOOOL 43 - Aleksandr Shpilevskii głową 1:0. Po zagraniu z rzut rożnego Mateusza Góry
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - goście od środka
SPORTIS: Pawelski - Wiśniewski, Shpilevskii, Wojciechowski, Szymański, Wróblewski, Zbiranek, Słupecki, Góra, Niemyt, Kalitta
(16:00) - Mateusz Onysk

Notecianka Pakość - Sparta Brodnica 3:1 (2:0)
Informuje Hubert Witkowski
90+3 - koniec. Notecianka przerwała serię 5. zwycięstw z rzędu Sparty
90 + 1 kolejna zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Dominik Smaruj, na boisku Hubert Wójcik
90 - sędzia dolicza 3 minuty
89 - Mateusz Gryglewicz uderza wysoko nad bramką
87 - żółta kartka dla Łukasza Ciechowskiego
83 - trzecia zmiana w Noteciance, za Łukasza Gryglewicza Michał Szot
81 - Dariusz Swojnóg dośrodkowuje i Łukasz Gryglewicz uderza głową nad bramką
76 - zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Borys Skowroński, na boisku Patryk Nowak
75 - Łukasz Gryglewicz podaje do Kacpra Mozgawy, a ten strzela obok bramki
⚽️ GOOOL 80 - zamieszanie w polu karnym Notecianki, Dmytro Martyniuk strzela na 3:1
76 - zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Borys Skowroński, na boisku Patryk Nowak
75 - Łukasz Gryglewicz podaje do Kacpra Mozgawy, a ten strzela obok bramki
72 - Mateusz Gryglewicz strzela minimalnie obok bramki
69 - żółta kartka dla Kamila Czyżniewskiego
67 - żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza
66 - Mateusz Gryglewicz uderza nad bramką
⚽️ GOOOL 64 - obrońca Sparty traci piłkę, Łukasz Gryglewicz przejmuje i strzela na 3:0
58 - zmiana w Sparcie, boisko opuścił Arkadiusz Kozłowski, na boisku Bartosz Kaczyński
54 - faul na Łukaszu Gryglewiczu i żółta kartka dla Grzegorza Domżalskiego
46 - zmiana w Noteciance, boisko opuścił Kamil Kala, na boisku Mateusz Gryglewicz
45+3 - przerwa, Notecianka prowadzi 2:0
45+3 - Domżalski dośrodkowuje z rzutu rożnego i Janczak uderza wysoko nad bramką
45+2 - rzut rożny dla Sparty
45+1 - Łukasz Gryglewicz podaje do Kacpra Mozgawy, ten uderza wprost bramkarza Sparty
45 - sędzia dolicza 3 minuty
45 - Kala fauluje zawodnika Sparty i otrzymuje żółtą kartkę
45 - Kamil Kala wraca na boisko
44 - przerwa w grze, na boisku leży Kamil Kala, któremu potrzebna jest pomoc medyczna
⚽️ GOOOL 34 - Kacper Mozgawa z rzutu karnego na 2:0
33 - rzut karny dla Notecianki, bramkarz Sparty faulował Przemysława Swojnóga
30 - Łukasz Gryglewicz uderza z rzutu wolnego, wprost w ręce bramkarza Sparty
22 - Martyniuk nie trafia do pustej bramki Notecianki, piłkę na rzut rożny wybija Mateusz Swojnóg
19 - Woroniecki strzela wysoko nad bramką
⚽️ GOOOL 15 - Kacper Mozgawa dośrodkowuje, a Borys Skowroński na 1:0
13 - bardzo groźna okazja dla Sparty, jednak faulowany jest bramkarz Notecianki Marcin Walczak
9 - Łukasz Gryglewicz przejmuje piłkę w środku pola, przebiega 20 metrów, podaje do Kamila Kali, ten dośrodkowuje i piłkę łapie bramkarz Sparty
7 - Rościszewski uderza nad bramką Sparty
1 - od środka rozpoczyna Sparta
NOTECIANKA: Walczak - Skowroński, Strzesak, M. Swojnóg, Kala, Smaruj, Rościszewski, D. Swojnóg, Ł. Gryglewicz, Mozgawa, P. Swojnóg
SPARTA: Dziwulski - Woroniecki, Ciechowski, Janczak, Martyniuk, Piskorski, Czyżniewski, Domżalski, Argalski, Tuptyński, Kozłowski
(15:00) - Tomasz Perliński z Włocławka

Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Toruń 6:0 (0:0)
Informuje Michał Maroszek
90 - koniec
⚽️ GOOOL 89 - Hubert Chołuj 6:0
⚽️ GOOOL 85 - Łukasz Nowak 5:0
⚽️ GOOOL 78 - Krzysztof Szal 4:0
⚽️ GOOOL 64 - Patryk Ciężkowski 3:0, asysta Łukasz Nowak
⚽️ GOOOL 61 - Krzysztof Szal 2:0. Zagrywał Patryk Ciężkowski
⚽️ GOOOL 49 - Oliwer Moranowski 1:0 z rzutu karnego 1:0
48 - karny dla Unii po faulu na Patryku Ciężkowskim
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
(13:00) - Bartłomiej Wiśniewski z Włocławka

BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 0:1 (0:1)
Informuje Andrzej Kijek
90+4 - koniec. 7 mecz w tym sezonie na zero Łukasza Zapały. Bramkarz Włocłavii jest niepokonany już od 454 minut
90 - 4 minuty doliczone
85 - 0:1
80 - 0:1
70 - 0:1
65 - 0:1
60 - 0:1
55 - 0:1
45 - 0:1
⚽️ GOOOL 26 - Rafał Jankowski przewrotką 0:1. Podawał Tomasz Wypij.
20 - 0:0
15 - 0:0
WŁOCŁAVIA: Zapała - Żuławski, Cichowlas, Wypij, Czyżewski, Feter, Wojtylak, Kuropatwiński, Miłek, Kulak, Jankowski.
W środę Włocłavia przegrała z Piastem Gliwice (0:2) w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Włocławian chwalił były selekcjoner trenera Piasta Waldemar Fornalik. - Włocłavia zagrała na miarę swoich możliwości, a może nawet jeszcze lepiej. Bardzo ambitnie, ciekaw jestem, jak wypadnie w najbliższym meczu ligowym - mówił szkoleniowiec zespołu PKO Ekstraklasy. Zapis konferencji - zobacz wideo.
(12:00) - Piotr Kośmider

Chemik Moderator Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 1:0 (0:0)
90 - koniec
80 - 1:0
70 - 1:0
65 - 1:0
60 - 1:0
⚽️ GOOOL 51 - Kamil Serafin 1:0. Ładny strzał z lewej nogi tuż zza szesnastki. Podawał Szymon Maziarz
g. 13:10 - początek 2. połowy
45 - przerwa, 0:0
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - gospodarze od środka
W składzie jednak Piotra Siekirki, który znów został zawodnikiem Chemika, nie ma.

(12:00) - Radosław Papierowski

Transmisja

Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno 4:1 (3:1)
Informuje: Rafał Dobrowolski
90+3 - koniec
90 - trzy minuty doliczone
⚽️ GOOOL 88 - Hubert Szymczak 4:1. Czyli 4 punkty w klasyfikacji kanadyjskiej Szymczaka
80 - 3:1
68 - próba gospodarzy przelobowania bramkarza z 50 metrów. Kurkowski jednak na miejscu
65 - 3:1
58 - gospodarze w słupek
56 - Kijewski z metra nad poprzeczką, fatalna skuteczność Chełminianki
55 - Piotr Gross z dwóch metrów nad poprzeczką Kujawianki
45+1 - przerwa, 3:1
⚽️ GOOOL 45 - Paweł Zieliński 3:1. Asysta Piotr Gross.
⚽️ GOOOL 37 - Maciej Rojewski 3:0, po kontrze, hat-trick asyst Huberta Szymczaka (jak w pierwszej kolejce)
34 - Kijewski w bramkarza Kujawianki z 5 metrów
⚽️ GOOOL 30 - Dawid Lewandowski 2:0. Znów podawał Hubert Szymczak
24 - Michał Igliński w poprzeczkę Kujawianki. Strzał z 20 metrów
23 - Piotr Kaczkowski w spojenie Kujawianki strzałem prawie z 40 metrów
⚽️ GOOOL 21 - Maciej Rojewski 1:0. Podawał Hubert Szymczak
15 - 0:0
1 - od środka gospodarze
Początek o godzinie 11:03 - sędziuje Łukasz Zasada z Włocławka

Start Pruszcz - Lech Rypin 2:1 (1:0)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90 - koniec, to już czwarta porażka Lecha w tym sezonie, rypinianie nie wygrali już od czterech meczów
89 - Jasieniecki za Moszczyńskiego, Baranowski za Radosława Lewandowskiego, zmiany w Lechu
⚽️ GOOOL 89 - Paweł Lewandowski głową 2:1. Podawał Maciej Jankowski
⚽️ GOOOL 85 - Jakub Krukowski 2:0. Po zagraniu Tymoteusza Majki.
80 - z wolnego Start obok bramki
71 - Szymon Moszczyński prosto w bramkarza, to powinien być gol
70 - Paweł Lewandowski za Śmigrodzkiego, zmiana w Lechu
66 - strzał głową piłkarza Startu, ale piłka musnęła słupek bramki Lecha
60 - Martyn Trędewicz nad poprzeczką Startu, strzał z 14 metrów
50 - Start z wolnego, ale niecelnie
46 - strzał gospodarzy obok bramki
45 - 1:0, przerwa
44 - ładny strzał Jankowskiego, ale minimalnie obok
30 - 1:0
27 - Jankowski minimalnie obok słupka Startu
26 - Śmigrodzki z 20 metrów obok bramki Startu
⚽️ GOOOL 18 - Olaf Wójtowicz 1:0. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Macieja Górzyńskiego
13 - odpowiedź gości, ale strzał obok słupka
12 - ponownie Jakub Trędewicz, strzał zza szesnastki, ale piłka obok słupka
11 - Jakub Trędewicz głową obok słupka
10 - groźna akcja Lecha, ale tylko rzut rożny, 0:0
5 - groźna akcja rypinian, ale bramkarz zażegnał niebezpieczeństwo
1 - od środka Lech
W Lechu nie grał znów Maciej Rożnowski, który został ukarany czerwoną kartką po meczu w Pakości. Został zawieszony aż na 4 spotkania. Rypinianie złożyli odwołanie od tej decyzji.
START: Drosdowski - Szulc, Konopczyński, Czarnowski, Gaca - Pokorowski, Górzyński, Mizdalski, Wanat, Wójcik, Wójtowicz
LECH: Beśka - Krajewski, Banasiak, Gołata, R. Lewandowski, Śmigrodzki, J. Trędewicz, Moszczyński, Jankowski, Sternicki, M. Trędewicz.
Początek o godzinie 11:00 - sędziuje Andrzej Sobieszczyk z Aleksandrowa Kujawskiego

Tabela po 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Wda Świecie 8 21 30-7
  2. Unia Solec Kujawski 8 19 21-7
  3. Włocłavia Włocławek 8 17 14-1
  4. Chemik Bydgoszcz 8 16 16-9
  5. Sparta Brodnica 8 15 11-12
  6. Pogoń Mogilno 8 14 20-11
  7. Kujawianka Izbica Kuj. 8 14 17-11
  8. Sportis Łochowo 8 14 19-9
  9. Start Pruszcz 8 10 16-18
  10. Notecianka Pakość 8 10 11-22
  11. Lider Włocławek 8 10 13-17
  12. Lech Rypin 8 10 16-13
  13. Unia Gniewkowo 8 9 15-22
  14. Orlęta Aleksandrów Kuj. 8 8 5-13
  15. Chełminianka Chełmno 8 6 13-22
  16. Cuiavia Inowrocław 8 5 9-16
  17. BKS Bydgoszcz 8 2 6-22
  18. Pomorzanin Toruń 8 2 4-24

Spadki. W tym sezonie nie ma barażów. Spadają więc trzy ostatnie ekipy, plus tyle ile zostanie zdegradowanych "naszych" ekip z trzeciej ligi

4. liga kujawsko-pomorska - 9. kolejka

Piątek 1 października
Włocłavia Włocławek - Start Pruszcz (19:00)
Sobota 2 października
Sparta Brodnica - BKS Bydgoszcz (14:00)
Chełminianka Chełmno - Chemik Bydgoszcz (15:00)
Unia Gniewkowo - Kujawianka Izbica Kujawska (15:00)
Wda Świecie - Sportis Łochowo (15:00)
Lech Rypin - Lider Włocławek (15:00)
Pomorzanin Toruń - Notecianka Pakość (15:00)
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski (15:00)
Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski (15:30)

Liczby 8. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • liczba goli - 28
  • liczba nowych strzelców - 8
  • dublety - 3
  • hat-tricki - 0
  • karne - 3 (1 niewykorzystany)
  • suma goli w meczu (najwięcej) -6
  • liczba remisów (bezbramkowych - 0 (0)
  • liczba bramek do przerwy - 11
  • liczba bramek po przerwie - 16
  • wygrane gospodarzy - 7
  • wygrane gości - 2
  • czas najszybszej bramki - 15 minuta

Klasyfikacja strzelców po 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 8
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 7
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 6
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 6
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 5
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 5
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 5
  • Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 5
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 4
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 4
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 4
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 4
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 4
  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 3
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 3
  • Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 3
  • Aleksandr Sphilevskii (Sportis Łochowo) - 3
  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 3
  • Stanisław Łojewski (Lider Włocławek) - 3
  • Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 3
  • Błażej Wyrkowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 3
  • Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 3
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Masato Hayashi (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo) - 2
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 2
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 2
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 2
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 2
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 2
  • Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 2
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 2
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 2
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 2
  • Radosław Wójcik (Notecianka Pakość) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Michał Świątkowski (Lider Włocławek) - 2
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 2
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2
  • Radosław Rybka (Lech Rypin) - 2
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Damian Adamski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Kamil Kulak (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Rafał Jankowski (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 1
  • Bartosz Czerwiński (Wda Świecie) - 1
  • Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Mateusz Balik(Unia Gniewkowo) - dla Notecianki1
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
  • Piotr Wójcik (Start Pruszcz) - 1
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 1
  • Marcin Droż (Sportis Łochowo) - 1
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 1
  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Kamil Czyżniewski (Sparta Brodnica) - 1
  • Marcel Niedbała (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Szymon Kocieniewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 1
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 1
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Łukasz Rutecki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 1
  • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 1
  • Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Alan Bazela (Lider Włocławek) - 1
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 1
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 1
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 1
  • Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kacper Wojtyszyn (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Dawid Lewandowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1

Klasyfikacja asyst po 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 8
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 5
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 5
  • Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 4
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) -3
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 3
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
  • Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 3
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 3
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 3
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 3
  • Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
  • Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) -2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) -2
  • Łukasz Nowak(Unia Solec Kujawski) - 2
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 2
  • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 2
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 2
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 2
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 2
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 2
  • Adam Kozłowski(Pogoń Mogilno) - 2
  • Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 2
  • Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 2
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 2
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 2
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 2
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) -1
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) -1
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) -1
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) -1
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) -1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
  • Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 1
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
  • Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
  • Mateusz Szulc (Start Pruszcz) - 1
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 1
  • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Kamila Kala (Notecianka Pakość) - 1
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 1
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 1
  • Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
  • Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 1
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 1
  • Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 1
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 1
  • Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 1
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 1
  • Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 1
  • Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Wypij (Włocłavia Włocławek) -1
  • Paweł Borkowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Bez asysty - 51

Wideo. Konferencja prasowa po meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski Włocłavia Włocławek - Piast Gliwice 0:2. Trenerzy Waldemar Fornalik (Piast) i Rafał Lewandowski oraz kapitan Włocłavii Kamil Kuropatwiński

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 8. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [25 września] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie