Wyniki i strzelcy 24. kolejki 3. ligi grupa 2 [15-16 kwietnia 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Wyniki i strzelcy 24. kolejki 3. ligi grupa 2
Wyniki i strzelcy 24. kolejki 3. ligi grupa 2 Dariusz Bloch
Przed nami 24. kolejka spotkań w 3. lidze, grupa 2. Szlagier odbędzie się w Kołobrzegu. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów, które odbywać się będą w piątek i sobotę 15-16 kwietnia 2022.

24. kolejka 3. ligi grupa 2

Sobota 16 kwietnia
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 1:1 (1:1)
Bramki: Krystian Kąkol (24) - Adama Nagórskiego (15)
15:00 - Radosław Zbaracki (Szczecin)

GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 2:0 (1:0)
15:00 - Piotr Pazdecki (Koszalin)

Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 3:1 (1:0)
Bramki: Jędrzej Kujawa (40, 65), Sebastian Ginter (88) - Miłosz Manuszewski (55)
16:00 - Daniel Kwiecień (Szczecin)

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)

Zapis relacji na żywo z meczu 24. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
17:5316.04.2022

Koniec meczu

Olimpia wygrywa w Kołobrzegu 2:0 i odzyskuje pozycję lidera. Dziękujemy za uwagę.

17:4216.04.2022

85'

Zakotłowało się pod bramką kotwicy. Strzał Antkowiaka zablokował Pogorzelec, a po chwili po główce Zawady przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rogu główkował Antkowiak, minimalnie obok bramki

17:3916.04.2022

83'

Kolejna zmiana w Olimpii. Karmański zastąpił Cywińskiego.

17:3316.04.2022

76'

Dwie zmiany w Kotwicy. Boisko opuścili Kozajda i Jagodziński, których zastąpili Maćkowski i Szygenda

17:3016.04.2022

73'

Zmiana w Olimpii. Bojasa zastępuje Antkowiak

17:2716.04.2022

70'

Dwie zmiany w Kotwicy. Piotra Łysiaka i Goncerza zastępują Chromiński i Kalupa.

17:2416.04.2022

67'

Kaczmarek swoją bardzo dobrą postawę pieczętuje golem po indywidualnej akcji. Olimpia prowadzi 2:0!

17:2116.04.2022

65'

Landowski wywalczył rzut rożny. Obrońcy kotwicy radzą sobie z dośrodkowaniem

17:2016.04.2022

63'

Zmiana w Kotwicy. Wszedł Bartoś, który zastąpił Rościszewskiego.

17:1616.04.2022

59'

Róg dla Kotwicy, a po chwili kontra Olimpii. Niestety, ostatnie podanie Kaczmarka niecelne

17:1016.04.2022

53'

Kibice Kotwicy odpalili pirotechnikę

17:0816.04.2022

50'

Kolejna udana akcja Kaczmarka, po której Olimpia ma rzut rożny

17:0316.04.2022

46'

Drugą połowę zaczęli goście. W Olimpii są dwie zmiany. Na boisku pojawili się Landowski i Leszczyński, którzy zastąpili Rzepkę i Nawrockiego

16:4616.04.2022

Koniec pierwszej połowy

Sędzia skończył pierwszą część dokładnie w 45. minucie. Piłkarze Olimpii prowadzą zasłużenie. Dobrze grają w obronie, rzadko dopuszczając rywali do dokładnych okazji. Sami wykorzystali jeden ze stałych fragmentów gry. Michał Cywiński popisał się kapitalnym strzałem z około 22 metrów. Przymierzył bardzo technicznie, nadając piłce mocnej rotacji. Bramkarz był bez szans. Z relacją wracamy za około kwadrans.

16:4316.04.2022

44"

Kaczmarek wywalczył rzut wolny, około 22 metry od bramki bliżej prawego narożnika pola karnego. Kapitalny strzał Cywińskiego i Olimpia obejmuje prowadzenie!!!

16:3816.04.2022

41'

Lewą stroną przedzierał się Goncerz, którego wślizgiem powstrzymał Klimek. Miejscowi mieli rzut rożny, po którym piłkę wybił na kolejny korner Witasik. Drugie dośrodkowanie było już słabe

16:3416.04.2022

37'

Piłkarze obu ekip grają bardzo ostrożnie. Długo wymieniają podania. Starają się nie popełnić żadnego błędu, bo zdają sobie sprawę, że może on być brzemienny w skutkach

16:3016.04.2022

33'

Na strzał z dystansu zdecydował się Cabrera. Jednak przymierzył mocno niecelnie

16:2816.04.2022

29'

Szybka akcja gospodarzy, którzy wywalczyli rzut rożny. Na szczęście Olimpii dośrodkowanie mocno niecelne.

16:2616.04.2022

28'

W Kołobrzegu atmosfera sportowego święta. Stadion jest już prawie wypełniony, a przed kasami jeszcze długie kolejki kibiców

16:2516.04.2022

25'

Olimpię wspiera z trybun około setki ich kibiców, którzy nie szczędzą gardeł i głośno dopingują biało-zielonych.

16:1816.04.2022

22'

W pole karne Kotwicy wpadł Bojas, przewrócił się i rozkładał ręce domagając się karnego, ale sędzia był głuchy na jego prośby

16:1516.04.2022

16'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Grudziądzanie spokojnie się obronili po dośrodkowaniu

16:1416.04.2022

13'

Gospodarze egzekwowali rzut wolny. Pod bramką Olimpii było trochę nerwów, ale bez konsekwencji w postaci straconego gola

16:1216.04.2022

12

Groźna kontra gospodarzy. Jagodziński w jej finalnej fazie uderzył z 20. metra, ale strzał był niecelny.

16:1116.04.2022

10

Na trybunach, jak i boisku czuć duży stres. Stawka tego meczu jest bowiem bardzo wysoka. To spotkanie niczego jeszcze nie rozstrzygnie, jednak zwycięzca znacznie zbliży się do drugiej ligi.

Bramki: Michał Cywiński (44), Tomasz Kaczmarek (67)
16:00 - Dominik Sulikowski (Gdańsk)

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polski Cukier Kluczevia 0:2 (0:1)
Bramki: Maksymilian Sobolewski (25), Radosław Surma (48)
14:00 - Kamil Krasnopolski (Łódź Górna)

Polonia Środa Wlkp. - Stolem Gniewino 1:3 (1:2)
15 - 0:0
POLONIA: Garstkiewicz - Borucki, Andrzejewski, Drame, Giełda, Milachowski, Buczma, Bartkowiak, Skrobosiński, Zgarda, Wujec.
STOLEM: Żynel - Patrzykąt, Kotwica, Wiśniewski, Balewski, Jeżowski, D. Patelczyk, Sobczyński, Ryk, Wachowiak, K. Patelczyk
12:00 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 2:1

13:5716.04.2022

Zawisza przegrywa w Stargardzie. Dziękujemy za uwagę. Niebawem materiały wideo.

13:5416.04.2022

90+3

Faul dla Zawiszy z około 25 metrów na wprost bramki. Jednak strzał Żylińskiego fatalny.

86

Druga żółta kartka dla Prawuckiego. Zawisza gra w przewadze. Jeszcze jedna zmiana w bydgoskim zespole. Wędzelewskiego zastąpił Maciejewski.

13:4516.04.2022

83

Najpierw róg dla Zawiszy, a po chwili korner dla Błękitnych

13:4016.04.2022

78

Zmiany w obu zespołach. W Błękitnych Rajcha zmienia Wonczenko. W Zawiszy schodzą Żylski, Piekuś i Okuniewicz, których zastępują Dahms, Furst i Tunkiewicz.

13:3516.04.2022

77

Dwa rzuty rożne dla Błękitnych. Zawiszanie dobrze się bronią

13:3316.04.2022

72

Tym razem Zawisza miał szczęście. Rajch miał idealną okazję, ale strzelił obok słupka

13:3116.04.2022

69

Gospodarze popełnili błąd. Piłkę wywalczył Piekuś, który zagrał do Żylskiego, ale ten długo zwlekał ze strzałem i jego uderzenie zostało zablokowane. W odpowiedzi kontra Błękitnych i dwa strzały, z którymi poradził sobie Dumieński

13:2816.04.2022

68

Żyliński wywalczył rzut wolny około 20 metrów przed bramką. Znowu uderzał Koziara, ale nad poprzeczką.

13:2616.04.2022

64

W końcu dobra akcja zawiszan. Z prawej strony dośrodkował Wędzelewski. Główkował Okuniewicz, ale gospodarze zdołali w ostatniej chwili go zablokować

13:2316.04.2022

63

Zmiana w Zawiszy. Oczkowskiego zmienia Żyliński

13:1916.04.2022

60

Okres chaotycznej gry. Zawodnicy mają problem z wymienieniem kilku podań z rzędu

13:1816.04.2022

56

Żółta kartka dla Niedojada za faul na Wędzelewskim

13:1416.04.2022

55

Zmiana w Błękitnych. Za Kwiatkowskiego wchodzi Zdunek.

13:1216.04.2022

51

Rożny dla Błękitnych, ale zawiszanie pewnie wybijają piłkę

13:0916.04.2022

48

Rzut wolny dla Błękitnych za zagranie ręką Jastrzembskiego. Strzał jednego z gospodarzy mocno nad poprzeczką

13:0816.04.2022

Rozpoczyna się druga połowa

Dopiero o 13:08 rozpoczęła się druga połowa spotkania.

12:5416.04.2022

Zawiszanie przegrywają 1:2 trochę na własne życzenia. Obu goli nie musieli stracić, ale popełnili proste błędy. Sami mogli zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale Żylski zmarnował już pierwszą okazję w meczu. Z relacją wracamy za około kwadrans.

12:4916.04.2022

45+2

Koziara ładnie uderzył z wolnego. Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką

45+6

Rzut wolny dla Zawiszy z linii pola karnego po faulu na Okuniewiczu. Niebiesko-czarni domagali się jedenastki ale sędzia pozostał głuchy na ich protesty. Z wolnego mocno uderzył Oczkowski, ale obok bramki

42

Zawiszanie starają się doprowadzić do remisu, ale nie potrafią przedrzeć się przez obronę rywali

12:3816.04.2022

36

Seria żółtych kartek. Otrzymali Koziarz i Żylski z Zawiszy oraz Liśkiewicz z Błękitnych.

12:3116.04.2022

33

Zawisza traci drugiego gola. Rzut karny dla Błękitnych wykorzystuje Kwiatkowski. Jedenastką została podyktowana po faulu Jastrzembskiego na Novykovie.

12:2316.04.2022

27

Zawisza doprowadza do remisu. Bramkarz Błękitnych zdołał jeszcze sparował piłkę po strzale Koziarzy, ale wobec dobitki Okuniewicza był już bezradny.

12:2116.04.2022