Wyniki i strzelcy 26. kolejki 3. ligi grupa 2 [27 kwietnia 2022]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Wyniki 26. kolejki 3. ligi grupa 2
Wyniki 26. kolejki 3. ligi grupa 2 Dariusz Bloch
W środę rozgrywane są mecze 26. kolejki w 3. lidze, grupa 2. Przedstawiamy obsadę sędziowską i wyniki meczów.

Środa 27 kwietnia 2022
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2:0 (1:0)
90 - 12 mecz ligowy z rzędu bez porażki rezerw Pogoni, które ostatni raz przegrały 23 października 2021 roku w Toruniu z Elaną (0:5). Pierwsza wyjazdowa porażka Olimpii w tym sezonie
GOOOL 5 - Wojciech Lisowski 1:0
POGOŃ: Bursztyn - Lis, Lisowski, Białczyk, Pach, Kalenik, Wawrzynowicz, Kort, Starzycki, Łukasiak, Stasiak.
OLIMPIA: Olszewski - Mich, Cabrera, Cywiński, Kaczmarek, Rzepka (58, Leszczyński), Bojas (50, Antkowiak), Karmański (73, Zawada), Warcholak, Nawrocki (73, Jarzec), Witasik.
18:00 - Aleksander Borowiak (Poznań Nowe Miasto)

Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 2:0 (1:0)
Transmisja

Polonia Środa Wlkp. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0:2 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 47 - Kamil Bartoszyński 0:2
45 - 0:1
GOOOL 3 - Michał Magnuski z karnego 0:1
17:30 - wylosowany sędzia z Programu Mentorskiego CORE

Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 1:4 (0:1)

10 - 0:0
STOLEM: Żynel - Balewski, Liberacki, Wiśniewski, Patrzykąt - Stolz, Maszota - Ryk, D. Patelczyk, Jeżowski - K. Patelczyk.
17:00 - wylosowany sędzia z Programu Mentorskiego CORE

KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0:1 (0:1)
5 - 0:0
Gospodarzy poprowadzi po raz pierwszy nowy trener Patryk Rachwał.
ŚWIT: Szulc - Rydma, Kuzko, Baranowski, Siwiec, Ładziak, Wojdak, Białczyk, Kapelusz, Synytsia, Nagórski
17:00 - Krzysztof Kapela (Orneta)

GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)
16:00 - Damian Szczytniewski (Płock)

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0:3 (0:3)
GOOOL 45+1 - Kamil Żylski z rzutu karnego, przerwa
GOOOL 42 - Wojciech Mielcarek 0:2
GOOOL 20 - Korneliusz Sochań 0:1
POGOŃ: Dziuba - Józefiak, Lis, Dymarski, Grabowski - Nogaj, Kaczmarek, Zadka, Szewczyk, Majewski - Kuczyński.
ZAWISZA: Dumieński - Jastrzembski, Maciejewski, Paliwoda, Wędzelewski, Sochań, Żylski, Mielcarek, Okuniewicz, Oczkowski, Koziara.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz

Relacja na żywo z meczu trzeciej ligi piłkarskiej.
18:5427.04.2022

Koniec meczu

Zawisza pewnie wygrywa w Nowych Skalmierzycach. W drugiej połowie niebiesko-czarni mając dobry wynik już nie forsowali tempa, choć mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku. Ostatecznie skończyło się 3:0. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo. Dziękujemy za uwagę.

18:5027.04.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut

18:4727.04.2022

88'

Ładny strzał z dystansu Armasysta. Dumieński odbija piłkę

18:3727.04.2022

79'

Kolejne dwie zmiany w Zawiszy. Zeszli Żylski i Okuniewicz, których zastąpili Serwach i Tunkiewicz. W Pogoni Kaczmarka Armatys

18:3627.04.2022

78'

Dwa rzuty rożne dla Zawiszy

18:3427.04.2022

75'

Dwie zmiany w Zawiszy. Schodzą Mielcarek i Koziara, których zastąpili Dahms i Furst.

18:3327.04.2022

74'

Z wolnego strzelał Oczkowski, ale prosto w mur

18:3227.04.2022

73'

Żólta kartka dla Wilgockiego za faul na Oczkowskim około 25 metrów na wprost bramki.

18:2827.04.2022

70'

To powinno być 4:0 dla Zawiszy. Żylski zagrał pomiędzy obrońcami Pogoni do Oczkowskiego, który uderzył z boku pola karnego z około 10 metrów. Pomylił się nieznacznie...

18:2627.04.2022

67'

Kolejna udana akcja Żylskiego, ktory przejął piłkę na 40 metrze, popędził z nią i uderzył zza pola karnego po ziemi przy słupku. Dziuba wyciągnął się jak struna i zdołał odbić futbolówkę

18:2327.04.2022

64'

Ładny strzał zza pola karnego Żylskiego. Piłka przeleciała pół metra nad poprzeczką

18:1827.04.2022

61'

Dwie zmiany w Pogoni . Zeszli Majewski i Zadka, których zastąpili Wilgocki i Przybyszewski.

18:1427.04.2022

56'

Żółta kartka dla Pieńkowskiego za zagranie piłki ręką

18:0927.04.2022

53'

Zmiana w Pogoni. Za Józefiaka wchodzi Pieńkowski

18:0727.04.2022

48'

Dobry strzał z dystansu Koziarzy i równie dobra obrona bramkarza Pogoni. Po chwili celna główka Okuniewicza i znowu udana interwencja Dziuby.

18:0327.04.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze

17:4927.04.2022

Koniec pierwszej połowy

Zawisza pewnie prowadzi w Nowych Skalmierzycach. Niebiesko-czarni zagrali bardzo skutecznie. Grają też z przewagą jednego zawodnika po czerwone kartce dla Grabowskiego. Z relacją wracamy za około kwadrans

17:4727.04.2022

45' + 1"

Rzut karny dla Zawiszy za faul Kuczyńskiego na Oczkowskim Jedenastkę pewnie wykorzystuje Żylski, kompletnie myląc bramkarza. Niebiesko-czarni prowadzą 3:0!

17:4627.04.2022

44'

Z dystansu uderzył Żylski, bramkarz odbił piłkę

17:4327.04.2022

42'

Zawisza podwyższa prowadzenie. Z lewej strony miękkim dośrodkowaniem popisał się Żylski. Piłka trafiła do Mielcarka, który z bliska pokonuje bramkarza Pogoni.

17:3727.04.2022

37'

Na trybunach meldują się kibice Zawiszy

17:3627.04.2022

36'

Zawisza gra w przewadze po drugiej żółtej kartce dla Grabowskiego, który musi opuścić boisko.

17:3527.04.2022

35'

Żółta kartka dla Majewskiego za faul na Sochaniu. Nieźle rozegrany rzut wolny. Po strzale Oczkowskiego piłka mija słupek o metr

17:3027.04.2022

30'

Zawisza powinien prowadzić 2:0, ale idealną okazję sam na sam z bramkarzem zmarnował Okuniewicz.

17:2727.04.2022

27'

Kolejna dobra akcja Zawiszy. Z lewej strony dośrodkował Oczkowski, główkował Wędzelewski. Piłka minimalnie minęła słupek.

17:2227.04.2022

20'

Zawisza obejmuje prowadzenie. Po wrzucie piłki z autu przez Maciejewskiego trafiła ona do Sochania, który mimo asysty obrońców zdołał się obrócić i skierować ją do bramki

17:1427.04.2022

13'

Żółta kartka dla Grabowskiego za faul na Mielcarku. Koziara uderzał z około 30 metrów, ale w sam środek bramki

17:0827.04.2022

8'

Główkował Sochań. Metr nad bramką

17:0527.04.2022

5'

Tym razem faul dla gospodarzy po faulu Maciejewskiego.  Uderzał Szewczyk około 2 metry nad poprzeczką

Elana Toruń - Jarota Jarocin 0:3, walkower