Wyniki i strzelcy zaległych meczów 15. kolejki - 5. liga kujawsko-pomorska - sezon 2022/23

Grzegorz Oleradzki
Wyniki 15. kolejki - 5. liga kujawsko-pomorska.
Wyniki 15. kolejki - 5. liga kujawsko-pomorska. WN
Wyniki i strzelcy zaległych meczów 15. kolejki - 5. liga kujawsko-pomorska - sezon 2022/23 rozgrywanych w dniach 26-27 listopada oraz 3 grudnia 2022 roku.

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I - 15. kolejka - 3 grudnia

Rawys CEO Raciąż - Unia Wąbrzeźno
Mecz ze względu na opady śniegu ponownie odwołany
12 - Wódkowski (Złotek, Ignatowski)

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I - 15. kolejka

Sobota 26 listopada 2022
Olimpia II Grudziądz - Stal Grudziądz 3:0 (0:0)
Informuje: Maciej Świtajski
Koniec - 3:0
GOOOL 65 min - Mich 3:0
GOOOOL 62 min - Filip Prykaszczyk 2:0
GOOOL 55 min - Hubert Mich 1:0
Przerwa - 0:0
15 min - 0:0
11 - Drogowski (Drogowski, Gryckiewicz)

Niedziela 27 listopada 2022
Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Lisewo 1:3 (0:0)
Informują: Cezary Pytlak oraz Grażyna Majewska
Koniec - 1:3
GOOOL 90+5 - Jakub Górski 1:3
80 min - 1:2
GOOOL 72 min - Przemysław Modrzyński, karny 1:2
GOOOL 60 min - Kamil Mosek 1:1
GOOOL 52 min - Przemysław Modrzyński 0:1. Napastnik przyjezdnych zaskoczył bramkarza Krajny uderzeniem z własnej połowy.
Przerwa - 0:0
40 min - 0:0
15 min - 0:0
12 - Makowski (Okonek, Gabrych)

Sokół Radomin - Budowlany KS Bydgoszcz 2:4 (2:3)
Informują: Sławomir Rożek oraz Jacek Woźniak
Koniec - 2:4
GOOOL 55 min - Sławomir Podgórski 2:4
Przerwa - 2:3
GOOOL 43 min - Tomasz Grzegorek, głową 2:3
GOOOL 35 min - Piotr Marcinkowski 2:2
GOOOL 29 min - Filip Pawlak 1:2
GOOOL 14 min - Kamil Komada 1:1
GOOOL 10 min - Piotr Marcinkowski 1:0
12 - Szubski (Zasada, Krzywicki)

Tabela 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupy 1 po 15. kolejce

1. Polonia Bydgoszcz 15 33 50-15
2. Mustang Ostaszewo 15 33 44-29
3. Olimpia II Grudziądz 15 31 43-14
4. Unia Wąbrzeźno 14 31 50-14
5. Rawys CEO Raciąż 14 31 42-25
6. GLKS Dobrcz 15 29 33-19
7. LKS Dąbrowa 15 28 44-27
8. Victoria Lisewo 15 26 27-32
9. Stal Grudziądz 15 23 39-34
10. Naprzód Jabłonowo 15 21 32-38
11. Krajna Sępólno K. 15 19 35-44
12. Victoria Czernikowo 15 14 29-34
13. Promień Kowalewo 15 10 23-52
15. BKS Bydgoszcz 15 7 18-39
15. Sokół Radomin 15 7 19-39
16. Start Warlubie 15 0 13-83

Strzelcy po 15. kolejce
19 - Damian Rybacki (Rawys);
17 - Jakub Makowski (Polonia);
16 - Chimiezie Ohaga (Unia);
15 - Dawid Sarnowski (LKS);
14 - Dawid Murawski (LKS);
12 - Paweł Dudzik (GLKS);
11 - Maciej Dudek (Mustang); Dominik Lewandowski (Naprzód);
10 - Jakub Waszelewski (Stal);
9 - Kamil Mosek (Krajna); Szymon Doba (Olimpia); Przemysław Modrzyński (Victoria L.);
8 – Sylwester Gęgotek, Filip Licau (Mustang); Mateusz Prylewski (Naprzód); Filip Prykaszczyk (Olimpia);
7 - Hubert Raczkowiak (Polonia); Dominik Armatowski (Start); Stanisław Jabłoński, Mikołaj Wojdak (Unia);
6 - Maciej Kołodziej (GLKS); Maciej Kaczmarek, Sławomir Suchomski (Krajna); Miłosz Olejniczak (Polonia); Aleksander Bednarczyk (Promień); Tobiasz Mocek (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół); Michał Horna (Stal); Michał Gorczyński (Victoria Cz.);
5 - Eric Selguero (Olimpia); Robert Frasz (Polonia); Szymon Moskwa (Stal); Michał Adamski, Mateusz Maślewski (Victoria Cz.); Bartosz Krzak (Victoria L.);
4 - Kamil Komada, Wojciech Stasik (BKS); Rafał Kostkowski (GLKS); Łukasz Burkiewicz (Krajna); Franciszek Kocieniewski (LKS); Patryk Piotrowski, Jakub Weiszewski (Mustang); Denis Gojko (Olimpia); Miłosz Perełka (Promień); Miłosz Brzeziński (Rawys), Przemysław Jachowski (Sokół); Dawid Wolak (Stal); Maciej Śliwiński (Start); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Patryk Bączkowski (Victoria L.);
3 - Łukasz Jaruszewski (GLKS); Bartosz Burkiewicz (Krajna); Bartosz Wilkanowski (Naprzód); Kacper Jarzec (Olimpia); Robert Sawicki, Karol Szalla (Polonia); Maciej Łuszczyński, Bartosz Olkowski (Promień); Łukasz Donorowicz, Dominik Rybacki (Rawys); Waldemar Jachowski, , Robert Piotrowski (Sokół); Marcin Dąbrowski, Patryk Stankiewicz (Stal); Sebastian Owczarczyk (Unia); Dawid Pytel (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 – Tomasz Grzegorek (BKS); Jan Martin (GLKS); Łukasz Kozina, Marcel Wnuk (Krajna); Dawid Bereza, Mateusz Myśliński (LKS); Michał Chodkiewicz (Mustang); Klaudiusz Gołata, Szymon Hanzek, Łukasz Kalinowski, Martyn Kugaczewski (Naprzód); Igor Flisikowski, Artur Kobus, Hubert Mich, Filip Okraska Kacper Rychert, Damian Vu thant (Olimpia); Szymon Dusza, Michał Grzegorek, Mateusz Korecki, Mikołaj Tucholski (Polonia); Krystian Powierski (Promień); Krzysztof Czajkowski (Sokół); Jarosław Górski, Jakub Szczepanik (Stal); Radosław Drapiewski, Paweł Mazurowski, Marcel Niedbała (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Jakub Górski (Victoria L.);
1 – Wiktor Balicki, Eduard Hasanow, Bartosz Kołodziejski, Filip Pawlak, Sławomir Podgórski, Kacper Przygucki, Mateusz Zatorski (BKS); Patryk Błażejewicz, Artur Brzeziński, Oskar Sapa (GLKS); Paweł Siekirka (Krajna); Łukasz Kocieniewski, Michał Kurkowski, Mateusz Pietras, Kacper Tuszyński, Bartłomiej Wesołowski, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielki, Igor Lubowicz, Jakub Kocemba, Dawid Wiwatowski (Mustang); Damian Magalski (Naprzód); Mateusz Dziabas, Damian Fabiś, Filip Karmański (Olimpia); Radosław Kanik, Piotr Nowicki (Polonia); Bartosz Jagielski, Przemysław Marcinkowski, Dawid Marski, Bartosz Mierzejewski (Promień); Jakub Podlewski, Tomasz Prusaczyk, Mateusz Remiszka (Rawys); Paweł Jachowski, Krystian Pawłowski (Sokół); Marcin Bartoszyński, Norbert Knak, Maciej Koczur, Bartosz Rybiński (Stal); Jakub Boczek, Yarosłav Kashniko, Bartłomiej Kosiński, Aron Maciejewski(Unia); Jakub Pukłacki, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Mateusz Krause, Patryk Siemieniewski, Dominik Zając (Victoria L.);
SAMOBÓJCZE: dla BKS – Dariusz Wójcik (Start); dla Krajny – Borys Kajko (BKS); dla LKS – Jakub Jakielaszek (BKS); dla Mustanga – Mateusz Łuczak (Krajna); dla Promienia – Sławomir Podgórski (BKS); dla Sokoła – Paweł Gorol (Victoria L.);

Tabela grupy 2. 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 15. kolejce

1. Łokietek Brześć Kuj. 15 36 52-17
2. Unia Gniewkowo 15 32 33-11
3. Wisła Dobrzyń 15 31 46-22
4. Orlęta Aleksandrów 15 31 43-22
5. Zdrój Ciechocinek 15 28 33-20
6. Kujawiak Kowal 15 28 44-23
7. Start WIP Stawki 15 22 36-34
8. Noteć Gębice 15 22 26-21
9. Zootechnik Kołuda 15 21 32-36
10. Piast Kołodziejewo 15 16 30-30
11. GKS Baruchowo 15 16 13-45
12. Lubienianka 15 13 27-49
13. Kujawiak Kruszyn 15 13 22-35
14. LTP Lubanie 15 10 15-44
15. Gopło Kruszwica 15 9 17-32
16. Sadownik Waganiec 15 8 15-42

Strzelcy po 15. kolejce
17 - Leonid Khankiewicz (Kujawiak K.); Łukasz Witucki (Orlęta);
15 - Dawid Marciniak (Łokietek);
14 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Arkadiusz Piskorski (Start);
12 - Bartosz Śmigiel (Wisła);
11 - Dawid Kwiatkowski (Łokietek);
10 - Daniel Matuszak (Zdrój);
9 - Rafał Jankowski (Kujawiak K.); Adrian Nowak (Wisła);
8 - Alan Jędrzejczak (Piast); Radosław Kłosowski (Unia);
7 - Michał Skonieczny (Łokietek); Oskar Kryszak (Unia); Bartłomiej Budziszewski (Wisła);
6 - Miłosz Losik (Gopło); Kajetan Kołacki (Noteć); Piotr Bachanek (Zootechnik);
5 - Kamil Falkowski (GKS); Łukasz Grube (Kujawiak K.), Piotr Frydrych (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć (LTP); Dominik Jelonek (Noteć); Kieran Oliverre (Orlęta); Damian Łozowicz (Piast); Janusz Olach (Unia); Michał Świątkowski (Zdrój); Adrian Turowski, Kamil Ugorski, Kacper Wiktorowicz (Zootechnik);
4 - Adrian Rybka (Kujawiak K.); Daniel Komorowski, Jacek Wichliński (Kujawiak Kr.); Piotr Szczęsny (Łokietek); Filip Bednarek, Maciej Mysiak (Noteć); Łukasz Rutecki, Kacper Wołos (Orlęta); Sebastian Basiński, Jakub Pribe (Piast); Łukasz Różański (Sadownik); Tomasz Prejs (Start); Paweł Kwaśniewski, Patryk Olewiński (Wisła); Tomasz Niemyt (Zdrój); Jakub Ślebioda (Zootechnik);
3 – Konrad Błaszczyk (Kujawiak Kr.); Michał Tulimowski, Kacper Wienconek (LTP); Bartosz Czyżewski (Łokietek); Marcin Jaroszewski (Noteć); Mateusz Porbes (Piast); Dawid Janczyk (Sadownik); Paweł Borkowski, Dominik Kościński, Denis Olejnik, Michał Witkowski (Start); Michał Hałas (Unia); Sebastian Raniszewski, Damian Piernikowski, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
2 – Michał Rosiak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Oskar Białek, Patryk Jurkiewicz, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Oskar Kubarski, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Jakub Sobieraj (Kujawiak Kr.); Filip Kalinowski, Jędrzej Markiewicz, Paweł Rydzyński (Lubienianka); Szymon Bołkowiec, Łukasz Kraszewski, Maciej Pałczyński, Marcin Pałczyński (Łokietek); Damian Radecki (Noteć); Kacper Krajewski, Tair Nurlanow (Orlęta); Oliver Andrade, Patryk Czarnecki (Sadownik); Michał Cyra (Unia); Juliusz Habasiński (Wisła); Krzysztof Elsner, Jarosław Krzyżanowski (Zdrój); Oskar Doringer, Aleks Lament, Dawid Marczyński (Zootechnik);
1 – Dariusz Janik, Kamil Malinowski, Jarosław Tomaszewski (GKS); Kacper Kubiak, Oleksandr Lytviak, Szymon Skalski, Szymon Sobczak (Gopło); Kamil Bógdał, Szymon Dorsz, Bartłomiej Feter, Patryk Klimek, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mariusz Kołowski, Tomasz Przybysz, Błażej Wach, Damian Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Dawid Gliszczyński, Arkadiusz Kowalski, Szymon Kuczkowski, Angelo Stawski (LTP); Kamil Ambrożewicz, Tomasz Janas, Marcel Mikorski, Michał Szymczak, Adam Wiśniewski (Lubienianka); Gabriel Boniec, Szymon Gryczewski, Damian Rutkowski (Łokietek); Daniel Aleksandrowicz, Maciej Suszek, Marcin Szymański (Noteć); Szymon Brzeziński, Jakub Budzisz, Mikołaj Detyna, Sebastian Figo, Jakub Karolak, Szymon Michałkiewicz, Amir Nurlanow, Artiom Skaczkov, Michał Żuchowski (Orlęta); Dawid Piasecki, Robert Wilk (Piast); Krzysztof Kuliński, Michał Łęszczak, Oleksandr Nevmyvaka, Dawid Wróblewski (Sadownik); Michał Baliński, Michał Górski, Michał Janik, Mateusz Parzybut, Artur Smykowski, Mariusz Żywica (Start); Kamil Fajkowski, Rafał Gołębiewski, Piotr Kaźmierski, Bartosz Majer, Kamil Piotrkowiak, Bartosz Wilga, Kacper Włodarczyk (Unia); Jakub Bryszewski, Bartosz Kleczkowski, Łukasz Wrześniewski, Patryk Zieliński (Wisła); Radosław Czułkowski, Kamil Wieczorkowski, Paweł Zaranek, Kacper Żuchowski (Zdrój); Piotr Łabuszyński (Zootechnik);
Samobójcze: dla GKS – Rafał Bobrowski (Kujawiak Kr.); dla Gopła – Sebastian Krzysztofik (Unia); dla Piasta – Dawid Marczyński (Zootechnik); dla Wisły – Artiom Skaczkow (Orlęta);
Walkowery: 3 dla Piasta za mecz z GKS;

W zielonym stroju napastnik Kujawiaka Kowal Leonid Khankevich - król strzelców z 17 golami w rundzie jesiennej 5 ligi, II grupy kujawsko-pomorskiej

Kujawiak Lumac Kowal - Sadownikiem Waganiec 8:0. Wysoka wygr...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Z Gwiazdami - Marcin Możdżonek - zajawka

Materiał oryginalny: Wyniki i strzelcy zaległych meczów 15. kolejki - 5. liga kujawsko-pomorska - sezon 2022/23 - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie