Wyniki meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2022/23 [8 kwietnia]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Przedstawiamy obsadę sędziowska meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, która odbędzie w sobotę 8 kwietnia. Prezentujemy wyniki z jesieni oraz aktualną klasyfikację strzelców i tabelę. Wyniki podawaliśmy na żywo.

Spis treści

22. kolejka - 4. liga kujawsko-pomorska. Zapis relacji na żywo

Sobota 8 kwietnia 2023
Pomorzanin Toruń - Noteć Łabiszyn 0:5 (0:1)
Informuje Ryszard Kobak
Początek o godzinie 12:00 - sędzia: Marek Semrau (asystenci: Oparczyk, Górecki)
1 - gospodarze od środka
3 - Kamiński nie trafił piłkę w dogodnej sytuacji pod bramką Noteci
7 - Furst w boczną siatkę
9 - Wiśniewski nad bramką
GOOOL 12 - Oskar Furst 0:1
15 - 0:1
30 - 0:1
33 - znów okazja Kamińskiego, broni bramkarz gości
35 - 0:1
40 - 0:1
41 - dośrodkowanie za mocne Zaroślaka
44 - Szefler nad bramką
45 - 0:1, przerwa
50 - 0:1
GOOOL 53 - Patryk Wiśniewski 0:2
60 - Sajda wzdłuż bramki Noteci, ale nie ma kontaktowego trafienia
64 - Piątkowski głową obok bramki Noteci
GOOOL 65 - Dawid Szefler 0:3. Jesienią grał w Pomorzaninie, gdzie strzelił 3 gole. Teraz ma koncie już 5 trafień w tym sezonie
GOOOL 70 - Remigiusz Wisz z rzutu wolnego 0:4
GOOOL 78 - Oskar Furst z rzutu karnego 0:5. Trzecia z rzędu kolejka z jedenastką dla Noteci. Jesienią ani razu zespół z Łabiszyna nie strzelał rzutu karnego
90+3 - koniec, 0:5

Start Pruszcz - Sparta Brodnica 1:2 (0:1)
Informuje Dawid Anaszewicz
START: Semrau - Droż, Duma, Wójcik, Ovsiak, Czarnowski, Zbiranek, Stasikowski, Lewandowski, Czerwiński, Andrzejewski.
SPARTA: Wiśniewski - Rybka, Lewandowski, Ciechowski, Gajkowski, Rumiński, Domżalski, Bojar, Argalski, Tuptyński, Kozłowski.
Początek o godzinie 12:00 - sędzia: Tomasz Sułek (Szpunar, Trybuś)
1 - goście od środka
GOOOL 15 - Grzegorz Domżalski z rzutu karnego 0:1. Jedenastka nr 85 w tym sezonie. 62 wykorzystana
30 - 0:1
40 - 0:1
45 - minuta doliczona
45+1 - 0:1, przerwa
GOOOL 60 - Sebastian Rumiński 0:2
GOOOL 74 - Marcin Droż 1:2
90 - 6 minut doliczonych
90+6 - koniec, 1:2

Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 3:0 (0:0)
Informuje Rafał Dobrowolski
CHEMIK: Łęt - Włosiński, Chęś, Kochmański, Goździkowski, Klimkiewicz, Rysiewski, Klatecki, Siekirka, Strzyżewski, Perliński.
CHEŁMINIANKA: Kurkowski - Kijewski, Majorek, Węgierek, Szymański, Ławicki, Graczyk, Bocian, D. Gross, P. Gross, K. Węgierek
Początek o godzinie 12:00 - sędzia Eliasz Pawlak (Nawrocki, Stochaj - WZPN)
1 - od środka goście
10 - 0:0
20 - 0:0
30 - 0:0
40 - 0:0
45+3 - przerwa, 0:0
50 - 0:0
60 - 0:0
GOOOL 63 - Szymon Maziarz 1:0
75 - 1:0
GOOOL 76 - Piotr Siekirka 2:0. Bramka nr 13 w sezonie. 5 wiosną czyli tyle samo ile ma w tej chwili Michał Kalitta z Włocłavii
GOOOL 88 - Patryk Perliński 3:0
90 - 3 minuty doliczone
90+3 - koniec, 3:0

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz Włocłavia - Cuiavia?

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 2:3 (2:1)
Informuje KAMIL WALCZAK
WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Kapela, Mamełka, Miłek, Zaborowski, Wojtylak, Ueno, Zaręba, Kuropatwiński, Kalitta, Łojewski.
CUIAVIA: Piernik - Kowalski, Jastrzembski, Wiśniewski, Nowakowski, Estigarribia, Kryszak, Kozłowski, Kulak, Brzóstowski, Janicki
Początek o godzinie 15:00 - Adam Marczuk (Bartoszewski, Wroniecki)
1 - goście od środka
5 - 0:0
10 - 0:0
15 - 0:0
20 - 0:0
GOOOL 23 - Dominik Kulak 0:1. Wychowanek Cuiavii powrócił do Inowrocławia zimą sezonu 2021/22 po pobycie... we Włocłavii
30 - 0:1
GOOOL 35 - Stanisław Łojewski 1:1. Prezent Cuiavii, błąd w wyprowadzeniu piłki przez Ariela Jastrzembskiego
40 - 1:1
GOOOL 45+1 - Stanisław Łojewski 2:1. Po rzucie rożnym i znów błąd obrońcy Cuiavii
45+1 - przerwa, 2:1
GOOOL 57 - Dawid Janicki 2:2
60 - 2:2

Tak było na meczu Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław, 8 kwietnia 2023 roku.

Zdjęcia z meczu Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław. 22...

70 - 2:2
80 - 2:2
GOOOL 90+6 - Mateusz Wiśniewski 2:3. Po rzucie rożnym, jak na jesieni obrońca Cuiavii zapewnia wygraną drużynie z Inowrocławia. Włocłavia mistrzowie jesieni znów tracą pierwsze miejsce w tabeli

Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 0:3 (0:0)
Informuje Michał Partyka
Początek o godzinie 15:00 - Mateusz Tybińkowski (Płocki, Augustyniak)
WDA: Materna - Słaby, Widz, Kubiak, Chruścicki, Żyliński, Januszewski, Bollin, Adamczyk, Wenerski, Ratkowski.
Bramkarz Wdy od 391 minut jest niepokonany w rozgrywkach ligowych. Wda to zespół, który obecnie najdłużej w lidze nie stracił bramki.
1 - goście od środka
2 - 120 sekund gry za nami i już 3 rzuty rożne dla Wdy. Gospodarze wyszli jednak z opresji
7 - groźnie z dystansu Tabaka, Materna z trudem wybija na rzut rożny
13 - świetna okazja Chruścickiego, strzał jednak zablokowany w ostatniej chwili
16 - groźna kontra Kujawianki, ale strzał ląduje na aucie
25 - doskonała okazja Ratkowskiego i świetnie broni Lasek w bramce Kujawianki
30 - z dystansu Zapłacki nad poprzeczką Wdy, 0:0
32 - Żyliński strzela zza szesnastki, pewnie broni Lasek
35 - Ratkowski z 20 metrów trafia w poprzeczkę, dobitka Chruścickiego wpada do siatki, ale zdaniem sędziego spalony. Nie ma bramki
41 - świetna okazja Kujawianki, ale strzał obok bramki
44 - Januszewski obok bramki w dogodnej sytuacji
45 - minuta doliczona
45+1 - przerwa, 0:0
50 - Chruścicki w dogodnej okazji, Lasek na posterunku
55 - znów akcja Chruścickiego, broni Lasek
GOOOL 56 - Łukasz Chruścicki 0:1. Strzał z 10 metrów i od poprzeczki piłka wpada do siatki
65 - 0:1
75 - Wenerski z dystansu nad bramką Kujawianki, 0:1
78 - Antas ukarany czerwoną kartką (druga żółta), gospodarze w osłabieniu
80 - 0:1
87 - zamieszanie pod bramką Wdy, ale gospodarze bez strzału
GOOOL 89 - Tymoteusz Majka 0:2
GOOOL 90+1 - Łukasz Wenerski 0:3. Piękny strzał pod porzeczkę. Asysta Węgrzyn
90+4 - koniec, 0:3

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Lider Włocławek 3:2 (0:0)
Informuje Ryszard Krzeszewski
Początek o godzinie 15:00 - Dariusz Orzechowski (Siemiątkowski, Rudnik)
1 - od środka goście
15 - 0:0
20 - 0:0
30 - 0:0
40 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
GOOOL 52 - Kacper Dumicz 0:1
GOOOL 56 - Daniel Wiliński głową 0:2
GOOOL 60 - Krzysztof Bogdziński z rzutu karnego 1:2
GOOOL 71 - Bartłomiej Świątek 2:2
80 - 2:2
GOOOL 90+2 - Krzysztof Bogdziński z rzutu karnego 3:2. To już 7. jedenastka wykorzystana przez Bogdzińskiego w tym sezonie
90+5 - koniec, 3:2

Lech Rypin - FAF Elana Toruń 0:2 (0:1)
Informuje Krzysztof Bartnicki
LECH: Ambrochowicz - Krajewski, Dąbrowski, Żelazny, Baranowski, Zieliński, Moszczyński, Trędewicz, Sternicki, Śmigrodzki, Listkowski
ELANA: Mikołajczak - Hartwich, Ćwikliński, A. Kowalski, Wróblewski, Piskorski, Karbowiński, K. Kowalski, Lenkiewicz, Góra, Kościelecki
Początek o godzinie 16:00 - Marcin Wódkowski (Kamzelewski, Nowicki)
1 - od środka Lech, który gra osłabiony brakiem Narewskiego (kartki). Elanę dopinguje około 150 kibiców z Torunia
10 - składna akcja Elany, Góra strzela prosto w Ambrochowicza
14 - strzał Sternickiego, po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny dla Lecha
GOOOL 17 - Marcin Kościelecki 0:1
18 - strzał Piskorskiego broni bramkarz Lecha
25 - 0:1
29 - Żelazny próbował zaskoczyć bramkarza Elany uderzeniem głową, ale pewna interwencja Mikołajczaka
40 - 0:1
43 - Marcin Baranowski z wolnego z około 18 metrów. Broni bramkarz Elany
45 - przerwa, 0:1
55 - 0:1
60 - 0:1
64 - strzał zza szesnastki Hartwicha, pewnie broni bramkarz Lecha
70 - 0:1
80 - 0:1, gra w środku pola
GOOOL 90 - Aleksander Kowalski z rzutu karnego 0:2. Faulowany był Malinowski
90 - 4 minuty doliczone
90+4 - koniec

Lech Rypin - Elana Toruń 0:2. Mecz 22. kolejki 4. ligi kujaw...

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz Lech - FAF Elana?

Notecianka Pakość - Tłuchowia Tłuchowo 1:4 (0:2)
Informuje Hubert Witkowski
NOTECIANKA: Walczak - Dreżewski, Strzesak, Kala, Smaruj, Sudoł, Gryglewicz, R. Wójcik, Mozgawa, P. Swojnóg, Lewiński
TŁUCHOWIA: Krupa - Kułaga, Tomaszewski, Klepczyński, Kieplin, Nowicki, Koziatek, Staniszewski, Ferreira, Marciniak, Bieńkowski
Początek o godzinie 16:00 - Damian Dorn (Kowalczyk, Dorszewska)
W drużynie Notecianki zabraknie w dzisiejszym meczu Leszka Wisza, który pauzuje za żółte kartki
1 - od środka gospodarze
GOOOL 3 - Dawid Kieplin 0:1. Asysta Dawid Marciniak. Bramka nr 700 w tym sezonie
9 - rzut rożny dla Tłuchowii
10 - żółta kartka dla Jarosława Kułagi
11 - Kacper Mozgawa strzela obok bramki
GOOOL 17 - Dawid Marciniak 0:2. Asysta Jakub Staniszewski
21 - rzut rożny dla Notecianki
23 - żółta kartka dla Fabiana Lewińskiego
29 - Dawid Kieplin oddaje strzał, Marcin Walczak broni i piłka wychodzi nloa rzut rożny
39 - kolejna okazja dla Tłuchowii, broni Marcin Walczak
45 - sędzia dolicza minimum minutę
45+1 - przerwa, 0:2
46 - początek drugiej połowy, rozpoczyna Tłuchowia
46 - rzut rożny dla Notecianki po strzale Kacpra Mozgawy
GOOOL 50 - Fabian Sudoł 1:2. Głową po zagraniu Kacpra Mozgawy
51 - żółta kartka dla Adriana Bieńkowskiego
55 - rzut rożny dla Tłuchowii
GOOOL 58 - Fabian Sudoł 1:3, samobójcza bramka
58 - pierwsza zmiana w Tłuchowii, boisko opuszcza Adrian Bieńkowski, na boisku pojawił się Mariusz Cichowlas
67 - żółta kartka dla Mateusza Tomaszewskiego
72 - pierwsza zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Dominik Smaruj, na boisku pojawia się Hubert Wójcik
74 - dwie zmiany w Tłuchowii, boisko opuszczają Jarosław Kułaga i Kamil Nowicki, na boisku pojawili się Adam Kujawski i Jakub Brandt
77 - druga zmiana w drużynie Notecianki, boisko opuszcza Łukasz Gryglewicz, na boisku pojawił się Mateusz Kowalski
83 - Bartłomiej Dreżewski podaje do Kamila Kali, a ten strzela minimalnie obok bramki
86 - rzut rożny dla Notecianki
86 - Kamil Kala dośrodkowuje z rzutu rożnego, Fabian Sudoł uderza głową, piłka leci nad bramką
90 - sędzia dolicza minimum 5 minut
GOOOL 90+5 - Adam Kujawski 1:4 Asysta Dawid Klpeczyński
90+5 - koniec

Sportis SFC Łochowo - Pogoń Mogilno 0:3, walkower

Aktualna tabela 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Chemik Bydgoszcz 22 49 57-21
  2. FAF Elana Toruń 22 48 47-10
  3. Włocłavia Włocławek 22 47 74-28
  4. Cuiavia Inowrocław 22 45 43-22
  5. Wda Świecie 21 42 49-22
  6. Tłuchowia Tłuchowo 21 39 52-31
  7. Pogoń Mogilno 21 36 52-33
  8. Kujawianka Izbica Kuj. 22 35 49-53
  9. Sparta Brodnica 22 33 43-36
  10. Pomorzanin Serock 22 25 26-29
  11. Pomorzanin Toruń 22 24 27-43
  12. Lech Rypin 22 23 29-42
  13. Start Pruszcz 22 23 31-55
  14. Noteć Łabiszyn 22 21 27-48
  15. Chełminianka Chełmno 21 16 28-70
  16. Lider Włocławek 21 12 32-74
  17. Notecianka Pakość 21 6 23-64
  18. Sportis SFC Łochowo 22 31 44-51

Klasyfikacja strzelców 4. ligi rundy wiosennej - czołówka

  • Michał Kalitta (Włocłavia Włocławek ) - 5
  • Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
  • Oskar Furst (Noteć Łabiszyn) - 5
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
  • Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 4
Trwa głosowanie...

Kto wywalczy mistrzostwo 4. ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2023/23?

Do rozegrania zaległe mecze z 18. kolejki:
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek (12 kwietnia - g. 17:00)
Notecianka Pakość - Wda Świecie (19 kwietnia - g. 17:45)
Chełminianka Chełmno - Tłuchowia Tłuchowo (19 kwietnia - g. 17:45)

Spadki z 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Sportis wycofał się z rozgrywek 4. ligi, nowy sezon może zacząć w A-klasie
  • Maksymalnie z 4. ligi spaść mogą 4 zespoły (z miejsc 14-17). Jednak to mało prawdopodobne, żeby spadł Zawisza Bydgoszcz
  • Spadną trzy zespoły z 4. ligi (15-17) jeżeli nie utrzyma się w 3. lidze Unia Solec Kujawski
  • Minimalnie z 4. ligi spaść mogą (brak degradacji "naszej" ekipy z 3 ligi) dwie drużyny (16-17).
  • z 3 ligi wycofała się Unia Janikowo

Terminarz 23 kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Sobota 15 kwietnia 2023
Lider Włocławek - Notecianka Pakość (11)
Tłuchowia Tłuchowo - Start Pruszcz (11)
Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław (12)
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek (12)
Sparta Brodnica - Lech Rypin (15)
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Izbica Kujawska (15)
Elana Toruń - Pomorzanin Toruń (16)
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Serock (16)

Tak było jesienią. Wyniki meczów 5. kolejki 4. ligi (3-4 września 2022)

Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Wiśniewski (24)

FAF Elana Toruń - Lech Rypin 1:2 (1:0)
Bramki: Damian Lenkiewicz (41, karny) - Łukasz Dormowicz (71), Bartłomiej Żelazny (80)

Pogoń Mogilno - Sportis Łochowo 3:4 (1:2)
Bramki: Piotr Mroziński (42, głową), Wiktor Mrówczyński (67, karny), Adam Kozłowski (84, głową) - Mateusz Góra 3 (28, 44, 74), Mateusz Szymański (55)

Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń 0:0

Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (1:1)
Bramki: Oskar Januszewski (24), Tomasz Adamczyk (56), Łukasz Chruścicki (57), Jakub Węgrzyn (80), Tymoteusz Majka (90+1) - Sebastian Antas (45)

Sparta Brodnica - Start Pruszcz 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Krukowski (75)

Lider Włocławek - POL-OSTEG Pomorzanin Serock 0:1 (0:1)
Bramka: Oskar Durko (28)

Tłuchowia Tłuchowo - Notecianka Pakość 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Tomaszewski (19), Dawid Kieplin 2 (78, 90+3)

Chełminianka Chełmno - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Nowak (7) - Piotr Siekirka (41)

4. liga kujawsko-pomorska. 5. Kolejka: 3-4 września 2022. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Strzelcy po 22. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Michał Kalitta (Włocłavia Włocławek/Sportis Łochowo 17) - 22
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 21
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 20
  • Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 19
  • Łukasz Chruścicki (Wda Świecie) - 17
  • Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 15
  • Stanisław Łojewski (Włocłavia Włocławek) - 13
  • Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 13
  • Mateusz Kurtysiak (Cuiavia Inowrocław) - 11
  • Dawid Janicki (Cuiavia Inowrocław) - 11
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 10
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 8
  • Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 8
  • Robert Kowalczyk (Kujawianka Izbica Kujawska) - 8
  • Tomasz Żyliński (Wda Świecie) - 7
  • Kamil Nowicki (Tłuchowia Tłuchowo) - 7
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 7
  • Krzysztof Bogdziński (Pomorzanin Serock) - 7
  • Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 7
  • Piotr Ziółkowski (Noteć Łabiszyn) - 7
  • Łukasz Dormowicz (Lech Rypin) - 7
  • Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
  • Jay Jaskólski (FAF Elana Toruń) - 7
  • Mariusz Miłek (Włocłavia Włocławek) - 6
  • Jakub Bollin (Wda Świecie/Pomorzanin Toruń 5) - 6
  • Oskar Andrzejewski (Start Pruszcz/Chełminianka 5) - 6
  • Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 6
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 6
  • Olaf Wójtowicz (Sparta Brodnica) - 6
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 6
  • Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 6
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Maciej Rożnowski (FAF Elana Toruń) - 6
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 6
  • Robert Hirsz (Włocłavia Włocławek) - 5
  • Damian Zagórski (Włocłavia Włocławek) - 5
  • Vinicius Veneranda(Włocłavia Włocławek) - 5
  • Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 5
  • Dawid Klepczyński (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
  • Dawid Szefler (Start Pruszcz/Pomorzanin Toruń 3) - 5
  • Kamil Woroniecki (Pomorzanin Toruń) - 5
  • Oskar Furst (Noteć Łabiszyn) - 5
  • Patryk Cichocki (Lider Włocławek) - 5
  • Jędrzej Zapłacki (Kujawianka Izbica Kujawska) - 5
  • Damian Lenkiewicz (FAF Elana Toruń) - 5
  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka) - 5
  • Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) - 4
  • Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 4
  • Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 4
  • Michał Igliński (Start Pruszcz) - 4
  • Wojciech Lewandowski (Start Pruszcz) - 4
  • Maciej Sieradzki (Sportis Łochowo) - 4
  • Kacper Kamiński (Pomorzanin Toruń) - 4
  • Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 4
  • Patryk Wiśniewski (Noteć Łabiszyn) - 4
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 4
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 4
  • Bartłomiej Żelazny (Lech Rypin) - 4
  • Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
  • Aleksander Kowalski (FAF Elana Toruń) - 4
  • Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 4
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 4
  • Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław) - 4
  • Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
  • Jakub Nowak (Chełminianka) - 4
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 3
  • Łukasz Wenerski (Wda Świecie) - 3
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 3
  • Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 3
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 3
  • Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 3
  • Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 3
  • Mateusz Szymański (Sportis Łochowo) - 3
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 3
  • Paweł Lewandowski (Sparta Brodnica) - 3
  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 3
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 3
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 3
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 3
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 3
  • Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 3
  • Łukasz Pikalski (Lider Włocławek) - 3
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 3
  • Adrian Kowalski (Lech Rypin) - 3
  • Bartosz Narewski(Lech Rypin) - 3
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Krystian Sobieraj (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Kacper Rybacki (FAF Elana Toruń) - 3
  • Hubert Maciąg (FAF Elana Toruń) - 3
  • Kamil Piskorski (FAF Elana Toruń) - 3
  • Kacper Kowalski (FAF Elana Toruń) - 3
  • Mateusz Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
  • Oskar Graczyk (Chełminianka/Wda Świecie 1) - 3
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka) - 3
  • Kamil Linkowski (Chełminianka) - 3
  • Oliver Zaręba (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 2
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
  • Norbert Frankiewicz (Wda Świecie) - 2
  • Szymon Koziatek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
  • Paweł Gaul (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
  • Adam Łotoszyński (Sportis Łochowo) - 2
  • Igor Kondrat (Sportis Łochowo) - 2
  • Mikołaj Szmelc (Sportis Łochowo) - 2
  • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 2
  • Sebastian Rumiński (Sparta Brodnica/Cuiavia Inowrocław 1) - 2
  • Patryk Czarnota (Sparta Brodnica) - 2
  • Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 2
  • Adam Reise (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Remigiusz Wojnowski (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Bohdan Telychko(Pomorzanin Toruń) - 2
  • Azizbek Turgunboev (Pomorzanin Serock) - 2
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 2
  • Oskar Raczkowski (Noteć Łabiszyn) - 2
  • Kamil Kala (Notecianka Pakość) - 2
  • Fabian Sudoł (Notecianka Pakość) - 2
  • Wiktor Gawroński (Lider Włocławek) - 2
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 2
  • Alan Czerwiński (Lider Włocławek) - 2
  • Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 2
  • Bogusz Wiśniewski (Lech Rypin) - 2
  • Mateusz Brzóska (Lech Rypin) - 2
  • Szymon Jagodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Adrian Fret (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Marcin Kościelecki (FAF Elana Toruń) - 2
  • Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Piotr Gross (Chełminianka) - 2
  • Bartłomiej Dereżewski dla Włocłavii (Notecianka) 1
  • Patryk Junkiert dla Tłuchowii (Lider) 1
  • Hubert Szymczak dla Pomorzanina Serock (Kujawianka) - 1
  • Danylo Saineko(Włocłavia Włocławek) - 1
  • Vadym Zaleskyi(Włocłavia Włocławek) - 1
  • Dawid Guzek (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Przemysław Lisiecki (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Mateusz Tomaszewski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Mateusz Celmer (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Jakub Brandt (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Adrian Byszewski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Jakub Środa (Start Pruszcz) - 1
  • Jan Rogowski (Start Pruszcz) - 1
  • Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 1
  • Kamil Cistowski (Sportis) dla Kujawianki 1
  • Kamil Cistowski (Sportis) dla Chełminianki 1
  • Dawid Tomczak (Sportis Łochowo) - 1
  • Aleksandr Shpilevskii(Sportis Łochowo) - 1
  • Łukasz Tabisz (Sportis Łochowo) - 1
  • Kamil Cistowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Jakub Nęcka (Sportis Łochowo) - 1
  • Damian Argalski (Sparta Brodnica) - 1
  • Michał Laskowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Radosław Rybka (Sparta Brodnica) - 1
  • Arkadiusz Szewczuk (Sparta Brodnica) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Wiktor Kaszyński (Pomorzanin Toruń) dla Startu 1
  • Wiktor Pokorowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Hubert Cieślik (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Krzysztof Elsner (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Oskar Durko (Pomorzanin Serock) - 1
  • Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
  • Damian Adamski (Pomorzanin Serock) - 1
  • Bartosz Filipski (Pomorzanin Serock) - 1
  • Igor Sobieralski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Mikołaj Ruta (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Kacper Czesiński (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Mikołaj Szmelc (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Radosław Wójcik (Notecianka) dla Sparty 1
  • Bartłomiej Dreżewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 1
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 1
  • Dariusz Swojnóg (Notecianka Pakość) - 1
  • Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 1
  • Mateusz Zimny (Lider Włocławek) - 1
  • Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
  • Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 1
  • Filip Byczkowski (Lider Włocławek) - 1
  • Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 1
  • Bartłomiej Żelazny (Lech) dla Kujawianki 1
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
  • Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 1
  • Mateusz Rozpierski (Lech Rypin) - 1
  • Paweł Zieliński (Lech Rypin) - 1
  • Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 1
  • Marcel Łapkiewicz (Lech Rypin) - 1
  • Piotr Szablewski (Kujawianka) dla Chemika - 1
  • Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kamil Chudaszek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Paweł Karbowiński (FAF Elana Toruń) - 1
  • Szymon Ćwikliński (FAF Elana Toruń) - 1
  • Oliwer Malinowski(FAF Elana Toruń) - 1
  • Krystian Rygielski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Maciej Andrzejewski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Dawid Janicki (Cuiavia) dla Startu - 1
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Mateus Vargas (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Gabriel Estigarribia (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Adam Kardasz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Bartosz Majorek (Chełmnianka) dla Tłuchowii1
  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka) dla Startu1
  • Miłosz Węgierek (Chełminianka) - 1
  • Filip Ławicki (Chełminianka) - 1
  • Dawid Bocian (Chełminianka) - 1
  • Adam Kujawski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Marcin Droż (Start Pruszcz) - 1
  • Remigiusz Wisz (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Fabian Sudoł (Notecianka) dla Tłuchowii1
  • Kacper Dumicz (Lider Włocławek) - 1

Wyniki, strzelcy - 22. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - podsumowanie

Pomorzanin Toruń - Noteć Łabiszyn 0:5 (0:1)
Bramki: Oskar Furst 2 (12, 78, karny), Patryk Wiśniewski (53), Dawid Szefler (65), Remigiusz Wisz (70, wolny)

Start Pruszcz - Sparta Brodnica 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Droż (74) - Grzegorz Domżalski (15, karny), Sebastian Rumiński (60)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 3:0 (0:0)
Bramki: Szymon Maziarz (63), Piotr Siekirka (76), Patryk Perliński (88)

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 2:3 (2:1)
Bramki: Stanisław Łojewski 2 (35, 45+1) - Dominik Kulak (23), Dawid Janicki (57), Mateusz Wiśniewski (90+6)

Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie 0:3 (0:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (56), Tymoteusz Majka (89), Łukasz Wenerski (90+1)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Lider Włocławek 3:2 (0:0)
Bramki: Krzysztof Bogdziński 2 (60, karny, 90+2, karny), Bartłomiej Świątek (71) - Kacper Dumicz (52), Daniel Wiliński (56, głową)

Lech Rypin - FAF Elana Toruń 0:2 (0:1)
Bramki: Marcin Kościelecki (17), Aleksander Kowalski (90, karny)

Notecianka Pakość - Tłuchowia Tłuchowo 1:4 (0:2)
Bramki: Fabian Sudoł (50) - Dawid Kieplin (3), Dawid Marciniak (17), Fabian Sudoł (58, samobójcza), Adam Kujawski (90+5)

Bramki i skróty meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wideo

Zapis transmisji meczu Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 2:3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2022/23 [8 kwietnia] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie