Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [7/8 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (3:1)
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (3:1) Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska meczów rozgrywanych 7/8 września: 6. kolejka 3. ligi grupa II, 6. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej, 4 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej, 3. kolejki kujawsko-pomorskiej A klasy. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

3 liga grupa 2 - 6. kolejka

Sobota (7.09)
Pogoń II Szczecin - Chemik Police 2:1 (1:1)
Bramki: Adam Frączczak (25), Gracjan Kuśmierek (55) - Andrij Protasenko (23)
11 - Denis Błaszczak

Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 1:4 (1:1)
Bramki: Jakub Losik (29, samobójcza) - Przemysław Kędziora 2 (19, karny, 75), Dawid Radomski (52), Gracjan Goździk (90)
W 45 min. Gracjan Fabiszewski (Unia) obronił rzut karny. Strzelał Rafał Leśniewski
15 - Łukasz Chodnicki

Grom Nowy Staw - Świt Szczecin 0:0
15 - Ewa Augustyn

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Retlewski (53), Marcin Trojanowski (77)
16 - Bartłomiej Wiśniewski

KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3:0 (1:0)
Bramki: Konrad Rudnicki 2 (45, 83), Bartłomiej Kuźniarski (55)
16 - Michalina Diakow

Jarota Jarocin - Górnik Konin 1:2 (0:1)
Bramka: Adam Męcfel (89) - Taras Yavorskyy (21, karny), Dawid Przybyszewski (46)
17 - Maciej Lanckowski

KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Łydkowski (38)
18 - Marek Marcinkowski

Niedziela (8.09)
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Bach (52)
15 - Hubert Sawicki

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2:3 (2:0)
Bramka: Adrian Szynka 2 (8, 29) - Sebastian Śmiałek (60), Tomasz Kowalczuk (70, karny), Paweł Piceluk (90)
16 - Karol Kobędza

4 liga kujawsko-pomorska - 6. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA

Sobota (7.09)
Włocłavia Włocławek - Sparta Brodnica 1:4 (0:0)
Bramki: Łukasz Grube (50) - Adrian Kural (52), Krystian Janczak (70), Dawid Bocian (76, karny), Dmytro Martyniuk (89)
11 - Krzysztof Ulatowski

Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Witucki 2 (17, 78), Ariel Jastrzembski (21), Rafał Więckowski (71) - Mateusz Szafran (81)

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Oczkowski (39), Patryk Straszewski (82)
12 - Dariusz Orzechowski

Kujawianka Izbica Kujawska - Budowlany KS Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Pietrzak (14)
15 - Łukasz Zasada

Notecianka Pakość - Legia Chełmża 4:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Delekta (38), Dominik Kowalski (45), Marcin Słowiński (69), Fabian Sudoł (89)
16 - Andrzej Sobieszczyk

Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo 6:2 (1:2)
Bramki: Hubert Rokoszewski (7), Piotr Kaczkowski 2 (46, 66), Oskar Andrzejewski 2 (68, 73), Piotr Gross (84) - Kamil Fajkowski (11), Łukasz Cięgotura (36, karny)
16 - Karol Kobędza

Niedziela (8.09)
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 2:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Hulisz (45), Mateusz Nawrocki (81) - Marcin Baranowski (53), Martyn Trędewicz (57)
16 - Daniel Mateusiak

Chemik Moderator Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo 0:2 (0:0)
Bramki: Kajetan Wojciechowski (84), Boris Kipeya Boono (90)
16 - Łukasz Bania

Trwa głosowanie...

Zawodnikiem sierpnia w 4 lidze kujawsko-pomorskiej był

5 liga kujawsko-pomorska grupa I - 5. kolejka

TABELA. ZDJĘCIA Z MECZU W BYDGOSZCZY

Sobota (7.09)
Polonia Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (10), Sebastian Pacek 2 (16, 43) - Adrian Włosiński (57)
11 - Gerard Gólcz

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 3:1 w 5. kolejce 5. li...

Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz 0:4 (0:3)
Bramki: Marcel Maluchnik 2, Karol Maksajdowski, Mohamed Ouissem Medfai
11 - Adam Kraśnicki

Krajna Sępólno Krajeńskie - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 (0:1)
Bramka: Cyprian Błaszczyński (90+4) - Maciej Łuszczyński (30)
13 - Sławomir Radzik

Unia Solec Kujawski - Mustang Ostaszewo 4:1 (3:0)
Bramki: Maciej Nowacki 2 (3, 9), Paweł Osiński (45), Filip Żurawski (67) - Jakub Weiszewski (47)
14 - Tomasz Szpunar

Cyklon Kończewice - Elana II Toruń 0:1 (0:0)
Bramka: Przemysław Mycan (55)
16 - Konrad Aluszyk

Flisak Złotoria - Wda Świecie 0:7 (0:2)
Bramki: Karol Maliszewski (28), Piotr Żurek (41), Patryk Jarantowicz (57), Dawid Warchoł (67), Przemysław Kozicki (69), Paweł Słaby (87), Jakub Ratkowski (90)
17 - Piotr Siewierski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:0
17 - Karol Rolewicz

Start Eco-Pol Pruszcz - Unia Wąbrzeźno 6:1 (3:0)
Bramki: Jakub Krukowski 2 (2, 14), Radosław Przesmycki 2 (76. 85), Mikołaj Prybiński (7), Fabian Chabowski (80) - Paweł Mazurowski (60)
17 - Paweł Sarnowski

5 liga kujawsko-pomorska grupa II - 5. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY TABELA

Sobota (7.09)
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal 1:4 (1:3)
12 - Mikołaj Kamzelewski

Mień Lipno - Lubienianka Lubień Kujawski 2:4 (2:2)
15 - Tomasz Perliński

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 4:1 (1:0)
16 - Jacek Siwa

Noteć Łabiszyn - Kujawianka Strzelno 3:0 (2:0)
16 - Marek Semrau

Gopło Kruszwica - GKS Baruchowo 2:0 (1:0)
16 - Krzysztof Kanclerz

Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław 1:1 (1:0)
17 - Mariusz Orzechowski

Niedziela (8.09)
Ziemowit Osięciny - KS Prisma Dent Brzoza 2:4 (1:2)
15 - Piotr Drogowski

Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski 2:5 (1:2)
16 - Maciej Gebler

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 4. kolejka

Piątek (6.09)

Start Warlubie - Cis Joltex Cekcyn 2:1 (1:0)
Bramki: Maciej Śliwiński (8), Kamil Fandrejewski (56) - Sławomir Suchomski (50)
17:30 - Karol Zygadlewicz

Sobota (7.09)

Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo 3:3 (2:1)
Bramki: Dawid Wierzchucki (4), Łukasz Tomasz (36), Tomasz Mrugalski (61) - Dawid Kapela 2 (21, 70), Błażej Szczukowski (71)
14 - Piotr Mirż

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Grom Więcbork 1:3 (0:0)
Bramki: Jarosław Lewandowski (62) - Mateusz Tuński 2 (58, 90), Robert Szulc (49).
15 - Mateusz Muszyński

Victoria Koronowo - Sparta Przysiersk 3:1 (2:0)
Bramki: Maciej Górzyński (40), Łukasz Jaruszewski (42), Przemysław Gerke (90+2, samobójcza) - Patryk Olszewski (64)
16 - Tomasz Linke

Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Pril (77) - Jakub Gronowski (19), Wojciech Schroeder (32), Patryk Kaszczyszyn (66)
17 - Robert Bujnicki

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Bramki: Franciszek Kociniewski (2), Adrian Misiewicz (53), Marcin Błaszak (76) - Adrian Sobczak (25)
17 - Bartosz Kowalczyk

Niedziela (8.09)
Victoria Niemcz - Grom Osie 4:3
Brami: Łukasz Grobelski (19), Łukasz Grobelski (27), Paweł Olijewski (85), Maciej Markiewicz (90+3) - Borys Modracki (23), Adam Kolmajer (34), Tymoteusz Karpus (41)
17 - Bartosz Kaczyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 4. kolejka

Sobota (7.09)

Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo 1:4 (1:1)
Bramki: Dariusz Jankowiak (3) - Robert Wilk (23), Piotr Łabuszyński 2 (63, 70), Jakub Wilk (73)
17 - Piotr Nowicki

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Spójnia Białe Błota 3:2 (1:1)
Bramki: Jakub Kaczmarek 2 (36, 68), Patryk Bereza (90+3) - Jakub Zabłocki (24), Karol Hoffman (88)
18 - Bogdan Jarosz

Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Pluciński (55), Sebastian Skoczyński (83)
16 - Jacek Przewozik

Pałuczanka Żnin - Pogoń II Mogilno 1:4 (1:0)
Bramki: Mikołaj Okoński (10) - Adam Cieślewicz (54), Daniel Aleksandrowicz (56), Mikołaj Fojucik (71), Mikołaj Łuczyszyn (80)
17- Bartosz Kosiak

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Victoria Kołaczkowo 3:2 (2:0)
Bramki: Jakub Łabedzki (22), Marcin Skonieczka (37), Damian Stefański (52) - (60), (89)
15 - Łukasz Woźniak

Mikrus Szadłowice - Noteć Inowrocław 6:3 (1:1)
Bramki: Leszek Matyjasik 2 (11, 70), Artur Dąbrowski (46), Krzysztof Milewski (63), Mateusz Zboiński (64), Piotr Jaworski (87) - Daniel Wujkowski (34), Tomasz Kurczewski (89), Paweł Sobecki (90)
16 - Patryk Wódkowski

Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin 2:0 (0:0)
Bramki: Tyberiusz Głogowski (72), Jarosław Olszewski (90+1)
16 - Waldemar Andrzejewski

A klasa grupa Toruń - 3. kolejka

Sobota (7.09)

Legia Osiek - Błękitni Podwiesk 1:3 (0:0)
Bramki: Mirosław Ratkowski (72) - Mariusz Trepkowski (47), Marek Jaroch (83), Dominik Karczewski (85)
17 - Maciej Ardanowski

Victoria Lisewo - Drwęca Golub-Dobrzyń 2:1 (1:0)
Bramki: Przemysław Modrzyński (22), Paweł Bartoszewski (87) - Mateusz Szwaracki (60)
16 - Patryk Gryckiewicz

Unislavia Unisław - Zamek Bierzgłowski 2:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Kowalski (59), Dawid Berej (83) - Łukasz Walter (22)
17 - Wojciech Wyka

Victoria Czernikowo - Węgrowianka Węgrowo 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Wróblewski 2 (10,33), Dariusz Adamski (86)
16 - Arkadiusz Traczyk

Stal Grudziądz - LZS Świedziebnia 0:6
Bramki: Bartłomiej Gontarski (12), Mateusz Brzóska (31), Jakub Dombrowski (37), Martin Rzymkowski (79), Daniel Brzóska (80), Mateusz Karczewski (85)
16:30 - Piotr Różyński

Pogrom Zbójno - Orzeł Głogowo 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Kamiński (48) - Wojciech Błażejewski (36), Piotr Ciechacki (90+3)
16 - Robert Pasek

Wisła Grudziądz - Wojownik Wabcz 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Grendzicki (52), Andrzej Pawlicki (81)
18 - Adam Grabowski

A klasa grupa I Włocławek - 4. kolejka

Sobota (7.09)

Lech Dobre - Start Stawki 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Bruch (53)
15 - Szymon Osieczak

ZDJĘCIA Z MECZU LECH - START. TABELE A KLASY

Lech Dobre - Start Stawki 1:0 w 4. kolejce A klasy grupa I W...

Wzgórze Raciążek - Unia Choceń 0:0
17 - Marcin Koziorowicz

Sadownik Waganiec - Tęcza Topólka 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Kuliński (5), Michał Łęszczak (60), Tomasz Krajewski (65)
17:30 - Filip Krzywicki

MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:3 (0:0)
Bramki: Patryk Woźniak (51) - Dawid Dadzibóg (53), Łukasz Sowiński 2 (68, 81)
17:40, Piotrków Kujawski - Rafał Jankowski

Niedziela (8.09)

Kujawy Kozy - Piast Bądkowo 2:2 (1:1)
Bramki: Krystian Wojciechowski (7), Krzysztof Kwiatkowski (72) - Dawid Pogodziński 2 (19, 79)
11 - Marcin Ćwikła

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Orzeł Służewo 5:0(2:0)
Bramki: (17, samobójcza), Tomasz Adamski (40), Michał Witkowski 2 (52, 76), Igor Dąbrowski (82)

16 - Sebastian Szubski

A klasa grupa II Włocławek - 4. kolejka

Sobota (7.09)

GKS Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Kaszuba (75)
14 - Mariusz Pyszorski

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 7:0 (4:0)
Bramki: Mateusz Jędrzejewski 3 (10, 54, 61), Lucjan Jaroszewski 2 (17, 60), Konrad Błaszczyk 2 (23, 40).
16 - Adrian Sławkowski

Łokietek II Brześć Kujawski - Wicher Wielgie 7:3 (2:2)
Bramki: Billy Abbott (19, 67, 71), Marek Wiliński (44), Bartosz Trzeciak 2 (63, 82), Piotr Gałka (69) - Kacper Krajewski 2 (3, 15), Sebastian Paszyński (72)
16 - Mateusz Rybicki

Tłuchowia Tłuchowo - Skompensis Skępe 4:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Konic (6), Daniel Sieciński (56), Sebastian Raniszewski (62), Paweł Gaul (75) - Marcin Nadrowski (69)
17 - Krzysztof Budzinski

Niedziela (8.09)
UKS SMS Włocławek - Victoria Smólnik 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Markiewicz (52), Adam Chachuła (87) - Jakub Markiewicz (60, samobójcza)
16 - Radosław Kaczorowski

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.

Mecz 4. ligi Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [7/8 września 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 7-0

G
Gość

Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 4-0 do przerwy

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3