XXVII Wielka Wioślarska 2018 w Bydgoszczy [zdjęcia kibiców i z regat]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
XXVII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2018, podobnie jak poprzednie edycje, znowu przyciągnęła wielu kibiców sportów wodnych i bydgoszczan, którzy przybyli na nabrzeże w okolicach Rybiego Rynku całymi rodzinami. Tam znajdowała się meta.
W zawodach wystąpiło 40 osad, które rywalizowały w kilku kategoriach.
W wyścigu głównym juniorów, Memoriale Zbigniewa Urbanyi’ego, na dystansie 8,6 km, zwyciężyła reprezentacja Bydgoszczy, przed AZS UMK Toruń
Wyścig w kategorii kobiet wygrała ósemka reprezentacji Niemiec, przed pierwszą osadą Lotto Bydgostia
Wyścig główny seniorów wygrała osada Lotto Bydgostii, przed AZS Szczecin.
W wyścigu otwartym seniorów zwyciężyła reprezentacja Litwy, przed WSG
Wyścig otwarty juniorów wygrała reprezentacja Berlina II.
Odbyły się też wyścigi mikstów kajakarek i kajakarzy oraz sprinty.
I na deser: w wyścigu uniwersyteckich osad zza Kanału La Manche, Cambridge lepszy o 13 sekund od Oxfordu. Aktualny stan rywalizacji: 7-5 dla przegranych w 2018 roku.
ZOBACZ ZDJĘCIA z RYWALIZACJI NA BRDZIE I KIBICÓW NA NABRZEŻU >>>>>

O krok od wielkiej tragedii! Cudem uniknęli śmierci! [wideo - program Stop Agresji Drogowej]
XXVII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2018, podobnie jak poprzednie edycje, znowu przyciągnęła wielu kibiców sportów wodnych i bydgoszczan, którzy przybyli na nabrzeże w okolicach Rybiego Rynku całymi rodzinami. Tam znajdowała się meta. W zawodach wystąpiło 40 osad, które rywalizowały w kilku kategoriach. W wyścigu głównym juniorów, Memoriale Zbigniewa Urbanyi’ego, na dystansie 8,6 km, zwyciężyła reprezentacja Bydgoszczy, przed AZS UMK Toruń Wyścig w kategorii kobiet wygrała ósemka reprezentacji Niemiec, przed pierwszą osadą Lotto Bydgostia Wyścig główny seniorów wygrała osada Lotto Bydgostii, przed AZS Szczecin. W wyścigu otwartym seniorów zwyciężyła reprezentacja Litwy, przed WSG Wyścig otwarty juniorów wygrała reprezentacja Berlina II. Odbyły się też wyścigi mikstów kajakarek i kajakarzy oraz sprinty. I na deser: w wyścigu uniwersyteckich osad zza Kanału La Manche, Cambridge lepszy o 13 sekund od Oxfordu. Aktualny stan rywalizacji: 7-5 dla przegranych w 2018 roku. ZOBACZ ZDJĘCIA z RYWALIZACJI NA BRDZIE I KIBICÓW NA NABRZEŻU >>>>> O krok od wielkiej tragedii! Cudem uniknęli śmierci! [wideo - program Stop Agresji Drogowej] Fa, zdjęcia Dariusz Bloch