Trasa lini specjalne nr 202 przebiegać będzie następująco: pętl Tatrzańskie – Wyzwolenia – Jarużyn – Strzelce Górne – Strzelce Dolne – Wyzwolenia – Tatrzańskie. Autobus będzie kursował z częstotliwością co ok. 30 minut.
Na linii specjalnej będzie obowiązywała standardowa taryfa opłat ZDMiKP. Pasażerowie posiadający okresowe bilety sieciowe będą mogli podróżować bez dodatkowych opłat.
Seans plenerowy 5 września 2014
Rozkład jazdy linii specjalnej nr 202
Odjazdy z pętli Tatrzańskie (stanowisko końcowe dla linii nr 69, 74, 83, 32N)
- w sobotę 06.09.2014 r. : 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:43, 18:13, 18:43, 19:13, 19:43, 20:13, 20:41,
- w niedzielę 07.09.2014 r. : 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:43, 16:13, 16:43, 17:13, 17:41.
Odjazdy z przystanku w Strzelcach Dolnych (festyn)
- w sobotę 06.09.2014 r. : 14:17, 14:47, 15:17, 15:47, 16:17, 16:47, 17:32, 18:02, 18:32, 19:02, 19:32, 20:02, 20:32, 20:56,
- w niedzielę 07.09.2014 r. : 12:17, 12:47, 13:17, 13:47, 14:17, 14:47, 15:32, 16:02, 16:32, 17:02, 17:32, 17:56.
Na trasie przebiegu autobus nie będzie się zatrzymywał.
Transport ogromnego generatora ulicami Grudziądza
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?