Zawisza Bydgoszcz wygrał z Flotą Świnoujście

MM Bydgoszcz
Michał Młodzikowski
Trzecie zwycięstwo z rzędu piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz. Tym razem zespół Janusza Kubota pokonał Flotę Świnoujście.

Zawisza pierwszego gola strzelił już w 6. minucie meczu. Do siatki trafił Paweł Zawistowski. Zawodnicy Floty nie zdążyli otrząsnąć się po stracie bramki i chwilę późnie stracili drugą. Na 2:0 podwyższył Adrian Błąd. Od tego momentu bydgoszczanie grali bardzo spokojnie i kontrolowali przebieg meczu.

W drugiej połowie Flota próbowała atakować. W końcu, w 71. minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisał się Ostalczyk. Na szczęście było to jedyne trafienie zespołu ze Świnoujścia i Zawisza przywiózł do Bydgoszczy 3 punkty.

To trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Janusza Kubota. Bydgoszczanie są w czołówce tabeli I ligi.

Flota Świnoujście – Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:2)

Zawisza: Witan – Ilków-Gołąb, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy – Jankowski, Zawistowski – Błąd, Klofik (77.Ekwueme), Geworgian (74. Jackiewicz) – Wójcicki (46. Leśniewski).

Flota: Wesołowski – Kieruzel, Udarević, Opałacz (46. Misan), Tomasik, Niewiada, Nnamani, Chyła (69. Stachyra), Kalinowski, Bodziony (46. Bróż), Ostalczyk.