Zawisza Bydgoszcz zremisował z Rakowem Częstochowa

Michał Młodzikowski
archiwum
Piłkarze II-ligowego Zawiszy Bydgoszcz zremisowali z Częstochowie z Rakowem 2:2.

Tylko z jednym punktem wracają piłkarze Zawiszy Bydgoszcz z Częstochowy. W sobotę zremisowali 2:2 z Rakowem. Drużyna walcząca o awans z 14. zespołem w tabeli raczej powinna wygrywać. Tymczasem, bydgoszczanie byli blisko przegranej. Pierwszą bramkę w 43. minucie strzelił Sławomir Oglaza i wyprowadził on gospodarzy na prowadzenie.

Podopieczni Adama Topolskiego wyrównali w 62. minucie. Z rzutu wolnego gola zdobył Patryk Klofik. Na 10 minut przed końcem spotkania znów na prowadzeniu znaleźli się gospodarze. Kiedy wydawało się, że niebiesko-czarni wrócą do Bydgoszczy bez zdobyczy punktowej, w ostatniej minucie meczu wyrównującego gola zdobył Benjamin Imeh.

Raków Częstochowa – Zawisza Bydgoszcz 2:2
ZAWISZA: Witan – Łukaszewski (65. Cuper), Dąbrowski, Warczachowski, Jankowski – Galdinio (46. Imeh) - Klofik, Piętka, Kot (83. Bojas) – Okińczyc (65. Wójcicki), Ślifirczyk.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0