Zawisza lepszy od Bałtyku

Michał Młodzikowski
Zawisza Bydgoszcz pokonał w meczu XIV kolejki II ligi piłki nożnej Bałtyk Gdynia 2:1.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Najpierw trafiali gospodarze. W 23. minucie trafił Paweł Kanik, kwadrans później na 2:0 podwyższył Jakub Wójcicki. Goście wyrównali w 42. minucie. Piłkę do siatki Zawiszy skierował Jakub Kawa.

Po tym meczu niebiesko-czarni awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Do drugiej Elany Toruń tracą tylko punkt, a do lidera - Olimpii Grudziądz - 6 pkt. W następnej kolejce podopieczni Macieja Murawskiego zmierzą się z Turem Turek.

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 2:1 (2:1)
Mecz bez udziału publiczności. Zespół Zawiszy poprowadził Piotr Gruszka. Maciej Murawski, ze względu na karę nałożoną przez PZPN, musiał oglądać mecz z trybun.