ZAWISZA - Zulte: WYNIK meczu rewanżowego LE [24.07.2014]

MM Bydgoszcz
Andrzej Muszyński
W czwartek (24.07.2014) piłkarze Zawiszy zagrali rewanż z drużyną Zulte Waregem. W ubiegłym tygodniu podczas meczu 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, niebiesko-czarni przegrali z Belgami 1:2. Drugie spotkanie również nie było udane.

Pierwszą bramkę bydgoski klub stracił już w... 1. minucie, do siatki trafił Plet. Na 0:2 wynik ustalił Aneke (48.). Później Zawisza próbował zawiązać walkę - do bramki celnie strzela Petasz (52.). Na tym gole się nie kończą, w 76. minucie jest już 1:3 po zagraniu Skulasona.

Zapis relacji meczowej:

sport.pomorska.pl

Zawisza Bydgoszcz vs. Zulte Waregem [24.07.2014] - wynik 1:3

Pierwszą bramkę zdobył Steve Colpaert w 8. minucie meczu. Bramkę dla Zawiszy zdobył w 15 minucie Kamil Drygas. Ostatecznie jednak gol Glynora Pleta w 45. minucie meczu zniweczył szanse Zawiszy na zwycięstwo.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00. Zawisza świętowała niedawno zwycięstwo nad Koroną Kielce w 1. rundzie T-Mobile Ekstraklasy. Pokonała przeciwnika 2:0. W 66 minucie bramkę strzelił Kadu, zaś w 76 minucie ostateczne zwycięstwo zapewnił drużynie Carlos.

Kasy biletowe są otwarte w dniu meczu od 9:00 do 21;00.