Strzelcy - 7. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Rysiewski (21, karny)
Zobaczcie zdjęcie z derbów Bydgoszczy
Start Pruszcz - Lider Włocławek 6:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Zbiranek (16), Bartosz Czerwiński (44), Dmytro Chernushkin 2 (51, 75), Wiktor Majer (55), Maciej Górzyński (81)
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:5 (0:5)
Bramki: Julian Kolbus (26), Paweł Lewandowski 4 (33, 36, 43, 45)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:2 (1:2)
Bramki: Sebastian Fido (7, karny), Marcel Wcisło (90+3, głową) - Oskar Semeniuk (36), Bartłomiej Świątek (44)
Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo 2:4 (1:3)
Bramki: Łukasz Żuchowski (20), Mikołaj Winiecki (77) - Dawid Kieplin 3 (24, 26, 36), Alan Czerwiński (90+5)
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (1:0)
Bramki: Brendon Pereira 2 (35, 69), Maciej Tuptyński (46) - Oleg Tabaka (77), Stanisław Łojewski (90+3)
Pogoń Mogilno - Wda Świecie 1:2 (1:0)
Bramki: Norbert Rościszewski (24) - Michał Kalitta 2 (62, 90+2, karny)
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:0)
Bramki: Mikołaj Wojdak (16), Damian Orzechowski (68), Aron Maciejewski (71) - Samuel Gerc (60)
Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Bołkowiec (45+2, karny) - Gabriel Silva (5)
Tabela po 7. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 7 21 25-4
- Start Pruszcz 7 17 23-5
- Chemik Bydgoszcz 7 16 19-1
- Sparta Brodnica 7 16 21-14
- Pomorzanin Serock 7 15 15-5
- Tłuchowia Tłuchowo 7 13 14-6
- Lech Rypin 7 11 11-8
- Pogoń Mogilno 7 10 21-11
- Cuiavia Inowrocław 7 8 11-10
- Unia Wąbrzeźno 7 8 5-11
- Chełminianka Chełmno 7 7 4-22
- Łokietek Brześć Kuj. 7 7 10-11
- Kujawianka Izbica Kuj. 7 7 11-12
- Noteć Łabiszyn 7 6 13-21
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 7 6 9-16
- Pomorzanin Toruń 7 3 4-23
- Polonia Bydgoszcz 7 2 6-16
- Lider Włocławek 7 0 7-34
Klasyfikacja strzelców po 7. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 10
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 7
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 6
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 5
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 5
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 4
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 4
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 4
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 4
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 4
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 3
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 2
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 2
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 2
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 2
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 1
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 1
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 1
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 1
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 1
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?