Żużlowiec BTŻ Polonia Bydgoszcz wicemistrzem Europy w klasie 125 CC [zdjęcia]

LPN
Maksymilian Pawełczak z Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego został wicemistrzem Europy w klasie 125 centymetrów sześciennych.

Najlepszy na torze w Pilznie był Czech Adam Bednář, na najniższym stopniu podium stanął jego rodak Vojtěch Šachl.

Szósty był gdańszczanin Antoni Kawczyński, czternaste miejsce przypadło Mikołajowi Duchińskiemu z Torunia. W zawodach startowało 24 zawodników.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW EUROPY 125 CC >>>>>>
Maksymilian Pawełczak z Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego został wicemistrzem Europy w klasie 125 centymetrów sześciennych. Najlepszy na torze w Pilznie był Czech Adam Bednář, na najniższym stopniu podium stanął jego rodak Vojtěch Šachl. Szósty był gdańszczanin Antoni Kawczyński, czternaste miejsce przypadło Mikołajowi Duchińskiemu z Torunia. W zawodach startowało 24 zawodników. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW EUROPY 125 CC >>>>>>
Maksymilian Pawełczak z Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego został wicemistrzem Europy w klasie 125 centymetrów sześciennych. Najlepszy na torze w Pilznie był Czech Adam Bednář, na najniższym stopniu podium stanął jego rodak Vojtěch Šachl.