Usłyszą zarzut rozboju na dostawcy pizzy Usłyszą zarzut rozboju na dostawcy pizzy

Usłyszą zarzut rozboju na dostawcy pizzy (© zdj. ilustracyjne/arch.Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwie osoby podejrzane o rozbój wpadły w ręce kryminalnych z bydgoskiego Szwederowa. Sprawcy napadli na dostawce pizzy. Jeden ze sprawców podczas napadu groził nożem. Teraz za pizzę wartą kilkanaście złotych może im grozić kilka lat więzienia.

Wczoraj (23.03.2014) przed godziną 03:00 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o napadzie na dostawcy pizzy. Na ulicę Jagiellońską został wysłany patrol. Tam w siedzibie pizzerii czekał pokrzywdzony, który opowiedział o całym zdarzeniu. Z jego relacji wynikało, że przy ulicy Nowodworskiej realizując zamówienie, z bloku wybiegło do niego dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyciągając nóż zażądał od niego pizzy. Gdy ją dostali, oddalili się.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z bydgoskiego Szwederowa. Analiza zebranych informacji pozwoliła im na wytypowanie jednego ze sprawców. Jeszcze tego samego dnia około godziny 14:00 zatrzymali do sprawy 17-letniego bydgoszczanina.

Dzisiaj (24.03.2014) w ręce funkcjonariuszy wpadł jego kolega. 18-latek trafił do komisariatu na bydgoskim Szwederowie. Tam śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawią im zarzut rozboju, za
co grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.
za: KWP Bydgoszcz

Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!