Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrołęckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6
Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu ostrołęckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BIAŁOBRZESKI Adam Marcin: pozycja 1 : 8,99% (2 279 głosów)
- RACZKOWSKI Grzegorz Radosław: pozycja 2 : 8,99% (2 279 głosów)
- WIELECHOWSKA Teresa: pozycja 3 : 8,99% (2 279 głosów)
- POKORA Zdzisław: pozycja 4 : 8,99% (2 279 głosów)
- SZYMAŃSKA Ewa Małgorzata: pozycja 5 : 8,99% (2 279 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- CICHY Marcin: pozycja 1 : 1,57% (399 głosów)
- KARDAŚ Bogumiła Marzena: pozycja 2 : 1,57% (399 głosów)
- GREGORCZYK Dorota: pozycja 3 : 1,57% (399 głosów)
- ORZECH Anna: pozycja 4 : 1,57% (399 głosów)
- JAKSINA Paweł: pozycja 5 : 1,57% (399 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- KUBEŁ Stanisław: pozycja 1 : 7,48% (1 895 głosów)
- PRUSACZYK Marek Krzysztof: pozycja 2 : 7,48% (1 895 głosów)
- ORZOŁ Ewa: pozycja 3 : 7,48% (1 895 głosów)
- DEPTUŁA Bartosz: pozycja 4 : 7,48% (1 895 głosów)
- CICHOŃ Eliza Judyta: pozycja 5 : 7,48% (1 895 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024:
- BAKUŁA Sebastian: pozycja 1 : 1,95% (495 głosów)
- BĄCZEK Piotr: pozycja 2 : 1,95% (495 głosów)
- ŁASZCZYCH Krystyna: pozycja 3 : 1,95% (495 głosów)
- GRELOCH-SĘK Elżbieta: pozycja 4 : 1,95% (495 głosów)
- NOWAK Jarosław: pozycja 5 : 1,95% (495 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BUCZYŃSKA Anna Hanna: pozycja 1 : 6,93% (3 233 głosów)
- TYSZKA Anna: pozycja 2 : 6,93% (3 233 głosów)
- TWORKOWSKI Michał: pozycja 3 : 6,93% (3 233 głosów)
- TYSZKA Tadeusz: pozycja 4 : 6,93% (3 233 głosów)
- JASIONEK Agnieszka: pozycja 5 : 6,93% (3 233 głosów)
- DZIEŁAK Bartosz: pozycja 6 : 6,93% (3 233 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŁAZICKA Karolina Agnieszka: pozycja 1 : 2,17% (1 013 głosów)
- GRABOWSKI Radosław: pozycja 2 : 2,17% (1 013 głosów)
- ZAORSKA Małgorzata: pozycja 3 : 2,17% (1 013 głosów)
- MIŁEK Arkadiusz Marcin: pozycja 4 : 2,17% (1 013 głosów)
- KOWALCZYK Jadwiga: pozycja 5 : 2,17% (1 013 głosów)
- MIERZEJEWSKI Mariusz: pozycja 6 : 2,17% (1 013 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- NAPIÓRKOWSKA Zofia: pozycja 1 : 2,23% (1 040 głosów)
- KĘDZIERSKI Łukasz: pozycja 2 : 2,23% (1 040 głosów)
- SZUMOWSKA Renata: pozycja 3 : 2,23% (1 040 głosów)
- BALCERZAK Roman Henryk: pozycja 4 : 2,23% (1 040 głosów)
- GAWEK Izabela: pozycja 5 : 2,23% (1 040 głosów)
- PODBIELSKI Tomasz: pozycja 6 : 2,23% (1 040 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA:
- SIEKIERSKA Hanna: pozycja 1 : 0,6% (282 głosów)
- MARKIEWICZ Bartosz: pozycja 2 : 0,6% (282 głosów)
- GALARSKA Agata: pozycja 3 : 0,6% (282 głosów)
- KAMIENOWSKA Teresa: pozycja 4 : 0,6% (282 głosów)
- WÓJCIK Rafał: pozycja 5 : 0,6% (282 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- ZALEWSKA Mariola: pozycja 1 : 2,68% (1 250 głosów)
- WIŚNIEWSKI Jan: pozycja 2 : 2,68% (1 250 głosów)
- DUCH Michał: pozycja 3 : 2,68% (1 250 głosów)
- KORDASZ Zofia Agnieszka: pozycja 4 : 2,68% (1 250 głosów)
- ŻEBROWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 2,68% (1 250 głosów)
- MIERZEJEWSKA Dorota Krystyna: pozycja 6 : 2,68% (1 250 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024:
- MULAWKA Antoni Tadeusz: pozycja 1 : 2,16% (1 008 głosów)
- MAJK Agata: pozycja 2 : 2,16% (1 008 głosów)
- KUITKOWSKA Anna: pozycja 3 : 2,16% (1 008 głosów)
- KOWALCZYK Tomasz: pozycja 4 : 2,16% (1 008 głosów)
- GRABOWSKA Barbara Marianna: pozycja 5 : 2,16% (1 008 głosów)
- CIEPIERSKI Waldemar: pozycja 6 : 2,16% (1 008 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŚCIBEK Kazimierz: pozycja 1 : 5,73% (2 678 głosów)
- MITELSZTEDT Zdzisław: pozycja 2 : 5,73% (2 678 głosów)
- KRĘCIEWSKA Anna: pozycja 3 : 5,73% (2 678 głosów)
- CALIK Hanna: pozycja 4 : 5,73% (2 678 głosów)
- CHORĄŻEWICZ Iwona Alina: pozycja 5 : 5,73% (2 678 głosów)
- SZYMCZYK Andrzej: pozycja 6 : 5,73% (2 678 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LIPKA Tadeusz: pozycja 1 : 1,72% (802 głosów)
- KOWALIKOWSKA Joanna: pozycja 2 : 1,72% (802 głosów)
- APTACY Mirosław: pozycja 3 : 1,72% (802 głosów)
- ZABIELSKA Justyna: pozycja 4 : 1,72% (802 głosów)
- SZYDLIK Ilona Maria: pozycja 5 : 1,72% (802 głosów)
- GONTARSKI Mateusz: pozycja 6 : 1,72% (802 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- LIPKA Stanisław: pozycja 1 : 3,88% (1 814 głosów)
- ŚWITAJ Sławomir: pozycja 2 : 3,88% (1 814 głosów)
- KUBEŁ Joanna: pozycja 3 : 3,88% (1 814 głosów)
- PARZYCH Małgorzata: pozycja 4 : 3,88% (1 814 głosów)
- ZAPADKA Anna: pozycja 5 : 3,88% (1 814 głosów)
- WASZKIEWICZ Jerzy: pozycja 6 : 3,88% (1 814 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA:
- OLK Andrzej: pozycja 1 : 0,3% (140 głosów)
- KIERNOZEK Angelika: pozycja 2 : 0,3% (140 głosów)
- BRULIŃSKI Sławomir: pozycja 3 : 0,3% (140 głosów)
- BOJARSKA Teresa: pozycja 4 : 0,3% (140 głosów)
- GWIAZDA Tadeusz: pozycja 5 : 0,3% (140 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- DZIEKOŃSKI Daniel: pozycja 1 : 3,01% (1 406 głosów)
- TALKOWSKI Władysław: pozycja 2 : 3,01% (1 406 głosów)
- NALEWAJK Milena: pozycja 3 : 3,01% (1 406 głosów)
- SZYMAŃSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 3,01% (1 406 głosów)
- KOZŁOWSKA Monika Katarzyna: pozycja 5 : 3,01% (1 406 głosów)
- GREGORCZYK Agnieszka: pozycja 6 : 3,01% (1 406 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024:
- LIS Andrzej: pozycja 1 : 2,07% (966 głosów)
- MŁYNARSKI Karol Gerard: pozycja 2 : 2,07% (966 głosów)
- BAŁDYGA Anna Jolanta: pozycja 3 : 2,07% (966 głosów)
- KULAS Anna Jadwiga: pozycja 4 : 2,07% (966 głosów)
- ORZOŁ Joanna: pozycja 5 : 2,07% (966 głosów)
- DEPTUŁA Paweł Zdzisław: pozycja 6 : 2,07% (966 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TABAKA Małgorzata: pozycja 1 : 6,58% (3 060 głosów)
- ROSIŃSKA Barbara: pozycja 2 : 6,58% (3 060 głosów)
- KOZŁOWSKI Artur: pozycja 3 : 6,58% (3 060 głosów)
- KRUK Jerzy Józef: pozycja 4 : 6,58% (3 060 głosów)
- MIZEREK Małgorzata: pozycja 5 : 6,58% (3 060 głosów)
- MURACH Krzysztof: pozycja 6 : 6,58% (3 060 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- TORYFTER Henryk: pozycja 1 : 3,88% (1 807 głosów)
- SĘK Katarzyna: pozycja 2 : 3,88% (1 807 głosów)
- ŻUCHOWSKI Ireneusz: pozycja 3 : 3,88% (1 807 głosów)
- OLENDER Aneta: pozycja 4 : 3,88% (1 807 głosów)
- CIAK Wiesław: pozycja 5 : 3,88% (1 807 głosów)
- SZYDLIK Jadwiga: pozycja 6 : 3,88% (1 807 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- KUCZYŃSKI Witold Henryk: pozycja 1 : 2,68% (1 245 głosów)
- MOSZCZYŃSKI Marcin Michał: pozycja 2 : 2,68% (1 245 głosów)
- SZCZUBEŁEK Zofia: pozycja 3 : 2,68% (1 245 głosów)
- BEDNARCZYK Grażyna: pozycja 4 : 2,68% (1 245 głosów)
- DUSZAK Adrian: pozycja 5 : 2,68% (1 245 głosów)
- POLITOWSKA Edyta: pozycja 6 : 2,68% (1 245 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA:
- PRZYGODA-MAJEWSKA Anna: pozycja 1 : 0,38% (177 głosów)
- CHOROSZEWSKI Stefan: pozycja 2 : 0,38% (177 głosów)
- TAŃSKI Stanisław: pozycja 3 : 0,38% (177 głosów)
- BUDNA Aleksandra: pozycja 4 : 0,38% (177 głosów)
- KRYSTIAN Marek: pozycja 5 : 0,38% (177 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- KURGAN Arkadiusz: pozycja 1 : 0,93% (433 głosów)
- BRZESKI Maciej Wojciech: pozycja 2 : 0,93% (433 głosów)
- ORZOŁ Wiesław: pozycja 3 : 0,93% (433 głosów)
- KOWALCZYK-ŚLASKA Elżbieta Halina: pozycja 4 : 0,93% (433 głosów)
- SZCZECIŃSKA Joanna: pozycja 5 : 0,93% (433 głosów)
- PATYRA Agata Maria: pozycja 6 : 0,93% (433 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024:
- RZEWNICKI Kazimierz: pozycja 1 : 2,28% (1 060 głosów)
- MRÓZ Krzysztof: pozycja 2 : 2,28% (1 060 głosów)
- ŚLASKI Krzysztof Piotr: pozycja 3 : 2,28% (1 060 głosów)
- DEPTUŁA Teresa: pozycja 4 : 2,28% (1 060 głosów)
- DĄBKOWSKA Jadwiga: pozycja 5 : 2,28% (1 060 głosów)
- PĘDZICH Marianna: pozycja 6 : 2,28% (1 060 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LIŻEWSKI Piotr: pozycja 1 : 6,21% (1 582 głosów)
- KRUPKA Katarzyna Izabela: pozycja 2 : 6,21% (1 582 głosów)
- BACZEWSKA Anna: pozycja 3 : 6,21% (1 582 głosów)
- BURGHARDT Cezary Wojciech: pozycja 4 : 6,21% (1 582 głosów)
- PORĘBA Paweł Krzysztof: pozycja 5 : 6,21% (1 582 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PODOLAK Marek: pozycja 1 : 4,74% (1 208 głosów)
- JEZIORKOWSKA Agnieszka: pozycja 2 : 4,74% (1 208 głosów)
- PIJANOWSKA Wiesława: pozycja 3 : 4,74% (1 208 głosów)
- ZALEWSKA Elżbieta: pozycja 4 : 4,74% (1 208 głosów)
- ŻERAŃSKI Wojciech: pozycja 5 : 4,74% (1 208 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- PARZYCHOWSKI Krzysztof: pozycja 1 : 6,76% (1 723 głosów)
- MALINOWSKA-PAŹDZIOR Iwona: pozycja 2 : 6,76% (1 723 głosów)
- GAWRYŚ Jolanta: pozycja 3 : 6,76% (1 723 głosów)
- RAJKOWSKI Robert: pozycja 4 : 6,76% (1 723 głosów)
- PIEŃKOWSKI Andrzej: pozycja 5 : 6,76% (1 723 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA:
- OPALIŃSKI Michał: pozycja 1 : 0,19% (49 głosów)
- KALUPA Milena: pozycja 2 : 0,19% (49 głosów)
- BARANOWSKI Konrad Kamil: pozycja 3 : 0,19% (49 głosów)
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA:
- KIERNOZEK Izabela: pozycja 1 : 2,17% (554 głosów)
- SUPLICKA Anna: pozycja 2 : 2,17% (554 głosów)
- BALKIEWICZ Tomasz: pozycja 3 : 2,17% (554 głosów)
- KULAS Sławomir Adam: pozycja 4 : 2,17% (554 głosów)
- KUBEŁ Grażyna: pozycja 5 : 2,17% (554 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu ostrołęckiego z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PRUSACZYK Mariusz: pozycja 1 : 6,27% (1 645 głosów)
- LASKA Sylwia: pozycja 2 : 6,27% (1 645 głosów)
- OLSZEWSKA Judyta: pozycja 3 : 6,27% (1 645 głosów)
- PRZYCHODZEŃ Tomasz: pozycja 4 : 6,27% (1 645 głosów)
- ZAWROTNY Grzegorz: pozycja 5 : 6,27% (1 645 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MAJKOWSKA Barbara: pozycja 1 : 5,8% (1 523 głosów)
- TUŁODZIECKA Urszula: pozycja 2 : 5,8% (1 523 głosów)
- OPĘCHOWSKI Wiesław: pozycja 3 : 5,8% (1 523 głosów)
- OLENDER Tadeusz: pozycja 4 : 5,8% (1 523 głosów)
- RUPIŃSKA Ewa: pozycja 5 : 5,8% (1 523 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT:
- DOMIAN Dariusz Andrzej: pozycja 1 : 3,83% (1 005 głosów)
- ŻEBROWSKA Teresa: pozycja 2 : 3,83% (1 005 głosów)
- KUCHARSKI Włodzimierz Paweł: pozycja 3 : 3,83% (1 005 głosów)
- LEONARSKA-SMOLNIK Jolanta: pozycja 4 : 3,83% (1 005 głosów)
- NEJMAN Cezary: pozycja 5 : 3,83% (1 005 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA POWIATOWA:
- PERZANOWSKI Wiesław Antoni: pozycja 1 : 0,67% (175 głosów)
- NASTAŃSKI Ryszard: pozycja 2 : 0,67% (175 głosów)
- PIĄTAK Marlena: pozycja 3 : 0,67% (175 głosów)
- KOSSAKOWSKA Monika: pozycja 4 : 0,67% (175 głosów)
- PRUSIŃSKI Robert: pozycja 5 : 0,67% (175 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2024:
- PĘDZICH Waldemar: pozycja 1 : 3,44% (903 głosów)
- SZABŁOWSKI Andrzej Stanisław: pozycja 2 : 3,44% (903 głosów)
- WIECZOREK Paweł: pozycja 3 : 3,44% (903 głosów)
- MIERZEJEWSKA Aneta: pozycja 4 : 3,44% (903 głosów)
- ZALEWSKA Agnieszka: pozycja 5 : 3,44% (903 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania pełni rada powiatu?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?