Jest praca w Służbie Celno-Skarbowej w Bydgoszczy. Ile można zarobić?

sier, źródło: IAS w Bydgoszczy
Archiwum Polska Press - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE
Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej i urzędów skarbowych w woj. kujawsko-pomorskim. Kandydaci do Służby Celno-Skarbowej mogą składać dokumenty do końca lipca. Jakie są wymagania? Ile pieniędzy można zarobić, na jakie przywileje mogą liczyć funkcjonariusze?

Jeden z największych budżetowych pracodawców w regionie poszukuje funkcjonariuszy i pracowników. Na osoby, które z wynikiem pozytywnym przejdą kolejne etapy postępowania kwalifikacyjnego czeka 7 etatów, w tym 4 na stanowisko specjalisty w Dziale Kontroli Celno-Skarbowej Rynku oraz 3 na stanowisko specjalisty w Oddziale Celnym. W obu wypadkach miejscem pełnienia służby jest Bydgoszcz - informuje Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.

Prawo do wcześniejszej emerytury

Nowo zatrudniony funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej może liczyć po przyjęciu do służby na uposażenie w wysokości nawet 4200 zł brutto. Dodatkowym atutem służby jest to, że od wynagrodzeń nie są potrącane składki na ubezpieczenie społeczne, a jedynie podatek i składka na ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowym atutem zatrudnienia jako funkcjonariusz w KAS jest możliwość nabycia praw do wcześniejszej emerytury.

Zakres zadań na stanowiskach, na które prowadzony jest nabór obejmuje m.in. wykonywanie kontroli celno-skarbowej, zapobieganie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń skarbowych, obsługę zgłoszeń celnych, kontrolę celną podróżnych, towarów i środków przewozowych, obsługę urządzeń RTG do prześwietlania bagażu.

Podstawowe wymagane kryteria do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej to:

  • obywatelstwo polskie,
  • odpowiedni do zajmowanego stanowiska stan zdrowia,
  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieposzlakowana opinia.

Praca w urzędach skarbowych

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy oferuje także pracę w służbie cywilnej w urzędach skarbowych całego województwa. Chętni mogą znaleźć zatrudnienie w komórkach analitycznych, kontrolnych, księgowych i związanych z obsługą bezpośrednią klienta. Kandydaci mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze – w zależności od stanowiska – od 3086 – 3450 zł brutto + dodatki i premie kwartalne, pakiet szkoleniowy i socjalny i inne.

Więcej informacji o ofertach pracy pod tym adresem.

POLECAMY:

Rzeki już od najdawniejszych lat przyciągały osadników. To właśnie nad ich brzegami powstawały wsie i miasta. Bydgoszcz  może pochwalić się dostępem do aż trzech cieków wodnych, a dodatkowo znajduje się u nas około pięćdziesięciu różnych stawów, niewielkich jezior i starorzeczy. Największy jest Balaton na Bartodziejach. 

Odcinek Brdy, który przepływa przez nasze miasto liczy 28 kilometrów. Przy wschodniej granicy, na odcinku 14 kilometrów, biegnie Wisła. Natomiast 6,5 kilometrów ma przebiegający przez Bydgoszcz Kanał Bydgoski. 

Zobaczcie archiwalne zdjęcia, na których uwieczniono Wenecję Bydgoską, śluzy na Kanale Bydgoskim oraz Brdę. 
[przycisk_galeria]  


Flash INFO odcinek 23 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza [wideo]
Zdjęcia pochodzą ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego. Ponad 180 tysięcy fotografii z Narodowego Archiwum Cyfrowego www.nac.gov.pl.

Bydgoszcz miasto wody. Zobaczcie te archiwalne zdjęcia

Ważne:
Na podstawie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), w jednostkach organizacyjnych KAS może być zatrudniona albo pełnić służbę osoba, która nie pełniła służby zawodowej, ani nie pracowała w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów, ani nie była ich współpracownikiem. Od kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r. wymagane jest złożenie oświadczenia dot. pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z tymi organami.

Flash INFO odcinek 23 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza [wideo]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie