LEGIA- STEAUA: WYNIK meczu 2:2, Liga Mistrzów 2013/2014

MM Bydgoszcz
Mecz rozpoczął się dramatycznie dla Legii, ponieważ już od 9. minuty warszawski klub przegrywał 0:2. Udało się jeszcze zremisować.

LEGIA - Lazio: ONLINE, transmisja TV, mecz live: Liga Europejska 2013/2014

Po pierwszym kwadransie Legia juz przegrywa 0:2. Do bramki warszawskiego klubu trafiają w 7. minucie Stanciu, a w 9. Piovaccari. Nie wygląda to dobrze.

W 27. minucie sytuacja nieco poprawia się. Gola dla Legii strzela Radović. Tym samym przywraca nadzieję kibicom. Mamy 1:2

Wolelibyśmy, żeby prowadzili gospodarze, ale cóż... Może to tylko staropolska gościnność, a w drugiej połowie Legia zadziała jak trzeba? Na to liczymy. W pierwszych 45 minutach żółte kartki zarobili goście z Rumunii - Filip i Gieorgievski. Sędzia policza 1 minutę, ale nie przynosi ona zmian bramkowych. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:2.

Bramkę wyrównującą na 2:2 przyniósł dopiero doliczony czas gry 93'. Gola ustrzelił Rzeźniczak. Remis jednak nie wystarcza i Legia Warszawa odpada z dalszej rywalizacji o grę w fazie grupowej LM 2013/2014. Wielka szkoda...

Pierwszez 2 spotkań Legii ze Steauą odbyło się 21 sierpnia. Wówczas spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Kibice z ogromną nadzieją i nawet optymizmem oczekiwali na drugi mecz. Ten jest nie zaczął się najlepiej. Trwa mecz kwalifikacyjny do fazy grupowej Ligi Mistrzów 2013/2014.

Drugi mecz Legia Warszawa - Steaua Bukareszt 27.08.2013 o 20:25 w TVP1, na sport.tvp.pl.

W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów emocjonowaliśmy się aż do samego finału, a to za sprawą 3 Polaków grającyh w Borussi Dortmund. Wówczas wspomniany klub  uległ innej niemeickiej drużynie - Bayernowi Monachium. Byłoby pięknie,  gdyby to polski klub zabrał w tym roku w Lidze Mistrzów.