Legia - Zawisza: 6.04.2014 WYNIK 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

MM Bydgoszcz
Paweł Skraba
Już wiadomo, że Zawisza Bydgoszcz powalczy o mistrzostwo. Klub miejsce w grupie A ma zapewnione jeszcze przed zakończeniem sezonu zasadniczego dzięki korzystnym wynikom spotkań innych drużyn. W niedzielę Zawisza przegrywa jednak z liderem klasyfikacji Legią Warszawa.

T-Mobile Ekstraklasa. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remis. Ale już na początku drugiej części spotkania (49')padła bramka i po golu Radovicia warszawski klub prowadzi 1:0. Mijają zaledwie 3 minuty i Legia prowadzi 2:0 dzięki trafieniu Żyro. W 85. minucie jest 3:0. Znów Radović.

W niedzielę 6 kwietnia Zawisza Bydgoszcz gra mecz wyjazdowy z Legią Warszawa. Spotkanie 29. kolejki rozpoczęło się o godzinie 18:00.

Legia - Zawisza: wynik 3:0

Niebiesko-czarni są na 6. miejscu w tabeli ekstraklasy z dorobkiem 42 pkt na koncie. Jedno oczko więcej ma 5. Pogoń Szczecin, a o 2 punkty wyprzedza Zawiszę Ruch Chorzów (4. lokata). Trzecia w zestawieniu Wisła Kraków uzbierała 45 pkt, ale ma za sobą już mecz 29. kolejki. Liderująca Legia z 57 punktami jest niezagrożona przez Lecha, który tych punktów uzbierał 50, a ma już rozegrany o 1 mecz więcej.

Legia - Zawisza: gdzie śledzić relację online, gdzie obejrzeć?