Ostre strzelanie na Bronikowskiego

Zawisza Bydgoszcz sprawił radość swoim kibicom gromiąc Noteciankę Pakość 5:0 (2:0)

W sobotnie popołudnie, piłkarze Zawiszy wysoko pokonali drużynę z Pakości. Najlepszym zawodnikiem bydgoszczan okazał się Valentin Dah, który zdobył trzy bramki. Po jednym golu zdobyli też Bajera i Maziarz. Goście nie stanowili w tym meczu dla naszych piłkarzy żadnego zagrożenia.

Bydgoszczanie mogli wygrać jeszcze wyżej, gdyby wykorzystali wszystkie 100-procentowe sytuacje, w tym rzut rzut karny w 5 minucie meczu. Niestety Maziarz nie wykorzystał tej okazji.

Bramki dla Zawiszy zdobyli: Dah 3 (12 minuta, 52' i 75'), Bajera (39') i Maziarz (74').

Zawisza: Gajewski - Cuper, Tomczak, Łukaszewski (70' Ettinger), M.