Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno 3:0. Mecz 15. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Zobacz wideo

Tomasz Błaszkiewicz
od 16 lat
W sobotę 4 listopada Sparta Brodnica podejmowała Chełminiankę Chełmno, w meczu 15. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Gospodarze otworzyli wynik już w pierwszej minucie gry, a w drugiej połowie tylko potwierdzili dominację, wygrywając ostatecznie 3:0. Zobaczcie relację wideo!

Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno 3:0 (1:0)

Gole: Pereira 1', Kozłowski 71', Janczak 92'

W ostatnich tygodniach w Sparcie doszło do istotnej zmiany. Tomasza Paczkowskiego na stanowisku trenera zastąpił Wojciech Tarnowski. Sobotni mecz rozpoczął się dla gospodarzy doskonale. Już po kilkunastu sekundach piłkarze Sparty cieszyli z pierwszego gola, a na listę strzelców wpisał się Brendon Pereira.

W pierwszej połowie gole już nie padły, ale po zmianie stron to podopieczni Wojciecha Tarnowskiego potwierdzili lepszą dyspozycję, strzelając kolejne dwa gole. Zobaczcie naszą relację wideo z tego meczu.

5. Unia Wąbrzeźno 15 26 18-16
  6. Tłuchowia Tłuchowo 14 25 31-15
  7. Orlęta Aleksandrów Kuj. 15 25 30-26
  8. Cuiavia Inowrocław 15 23 28-19
  9. Sparta Brodnica 15 23 36-30
  10. Pomorzanin Serock 14 22 27-17
  11. Pogoń Mogilno 15 20 45-29
  12. Łokietek Brześć Kuj. 15 17 23-29