Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
3 Maja, Aleja Chopina, Bauera, Bechiego, Bednarska, Biskupia, Bojańczyka, Browarna, Brzeska, Brzozowa, Bukowa, Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego, Chmielna, Cyganka, Gdańska, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kilińskiego, Koszarowa, Kościuszki, Kowalska, Kraszewskiego, Królewiecka, Leszczynowa, Lunewil, Łazienna, Łęgska, Maślana, Matebudy, Mickiewicza, Miedziana, Młynarska, Ogniowa, Okrężna, Okrzei od nr 58 do nr 81, Olszowa, Orla, Orzechowa, Paderewskiego, Piekarska, Plac Biskupa Kozala, Plac Kolanowszczyzna, Plac Kopernika, Plac Staszica, Plac Wolności, Polskiego Czerwonego Krzyża, Polskiej Organizacji Wojskowej, Prymasa Karnkowskiego, Prymasa Wyszyńskiego od nr 1 do nr 8, Przechodnia, Przedmiejska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rybacka, Rzemieślnicza, Sadowa, Składowa, Słowackiego, Srebrna, Stary Rynek, Stodólna, Strugaczy, Szczęśliwa, Szpichlerna, Świętego Antoniego, Świętego Jana, Targowa, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Tumska, Warszawska, Wierzbowa, Wiślana, Wojska Polskiego, Wronia, Zamcza, Zapiecek, Zduńska, Zielony Rynek, Złota, Związków Zawodowych, Żabia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA
-
1
Rafał Kurzępa
213
(2,95%)
-
2
Jan Albin Sieraczkiewicz
87
(1,20%)
-
4
Katarzyna Kinga Komorowska
81
(1,12%)
-
3
Anna Jadwiga Grzelak
44
(0,61%)
-
7
Dariusz Paweł Kłosiński
59
(0,82%)
-
6
Małgorzata Augustynowicz
20
(0,28%)
-
5
Andrzej Stanisław Winiarski
62
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK
-
7
Patrycja Żamojtel-Kikolska
63
(0,87%)
-
1
Jakub Władysław Piotrowski
134
(1,85%)
-
4
Aleksandra Elżbieta Ponichtera
16
(0,22%)
-
3
Mariusz Waldemar Kowalewicz
14
(0,19%)
-
5
Ewelina Orenkiewicz-Piskorska
48
(0,66%)
-
6
Dawid Paweł Lewiński
15
(0,21%)
-
2
Elżbieta Antosiak
77
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Jaworski
758
(10,49%)
-
2
Piotr Czarnecki
357
(4,94%)
-
3
Sławomira Róża Drabkowska-Gerstenstein
58
(0,80%)
-
4
Andrzej Wiesław Gołębieski
367
(5,08%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Markiewicz
84
(1,16%)
-
7
Jerzy Kazimierz Krzemieniewski
185
(2,56%)
-
6
Danuta Lewandowska
106
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK
-
1
Agnieszka Edyta Szymańska
43
(0,60%)
-
2
Piotr Oskar Krolikowski
28
(0,39%)
-
3
Irena Nieznańska
14
(0,19%)
-
5
Dariusz Paweł Sarniak
7
(0,10%)
-
4
Damian Chrzanowski
7
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW
-
2
Halina Ewa Pietrzak
25
(0,35%)
-
3
Jacek Mariusz Kacprzak
88
(1,22%)
-
1
Agnieszka Sowińska
50
(0,69%)
-
7
Anna Banachowska
27
(0,37%)
-
5
Kamil Wojciech Rybicki
2
(0,03%)
-
4
Adrian Krzysztof Urbański
6
(0,08%)
-
6
Joanna Malinowska
26
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE
-
1
Dariusz Wesołowski
245
(3,39%)
-
2
Monika Grzanka
163
(2,26%)
-
3
Anna Monika Przekwas-Dankowska
68
(0,94%)
-
4
Marcin Piotrowski
106
(1,47%)
-
5
Cezary Majewski
19
(0,26%)
-
7
Jan Tadeusz Stocki
106
(1,47%)
-
6
Patrycja Małgorzata Witczak-Piwowarczyk
14
(0,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Szczepańska
873
(12,08%)
-
3
Daniel Grzegorz Tobjasz
271
(3,75%)
-
2
Jarosław Stanisław Ćwikliński
159
(2,20%)
-
4
Ewelina Brodzińska
149
(2,06%)
-
5
Kamil Łukasz Raus
209
(2,89%)
-
7
Urszula Skowrońska
118
(1,63%)
-
6
Piotr Leszek Konstantynowicz
34
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Violetta Renata Kamińska-Ryfa
23
(0,32%)
-
1
Dariusz Krzysztof Grudziecki
107
(1,48%)
-
3
Marek Czesław Podkomarys
24
(0,33%)
-
5
Sandra Wiktoria Jarlińska
10
(0,14%)
-
4
Sebastian Niemczyk
51
(0,71%)
-
7
Władysław Andrzej Mroczyński
32
(0,44%)
-
6
Małgorzata Mocarska
15
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Adam Krzysztof Skowroński
42
(0,58%)
-
6
Elżbieta Czerwińska
65
(0,90%)
-
7
Elżbieta Grażyna Szczęsna
135
(1,87%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Przybysz
95
(1,32%)
-
1
Wanda Maria Muszalik
606
(8,39%)
-
2
Jerzy Franciszek Kopaczewski
273
(3,78%)
-
5
Dawid Adam Kowalski
41
(0,57%)
Okręg 2
3 Warszawskiego Pułku Pontonowego, 14 Pułku Piechoty, Akacjowa, Aleja Kazimierza Wielkiego, Aleja Księdza Popiełuszki, Armii Krajowej, Azaliowa, Barska, Bławatkowa, Bobrownicka, Borówkowa, Bracka, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Celulozowa, Chabrowa, Chełmicka, Cysterska, Dobrzyńska, Duninowska, Figowa, Gajówka, Głogowa, Gościnna, Górna, Górzysta, Grabowa, Graniczna, Grodzka, Grondy, Grzybowa, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jazowska, Jemiołowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konwaliowa, Kotlarska, Krajobrazowa, Kręta, Krokusowa, Krzemowa, Kulińska, Kwiatowa, Leśna, Leśnictwo Rybnica, Leśniczówka Dąbrówka, Liliowa, Lipnowska, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Malwowa, Modzerowska, Morelowa, Mostowa, Myśliwska, Nad Kanałem, Nad Strugą, Nad Zalewem, Nizinna, Obrońców Wisły 1920 roku, Okopowa, Osada Rybnica, Ostrowska, Papieżka, Piaski, Plażowa, Płocka, Podgórna, Podlesie, Podmokła, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przesmyk, Ptasia, Radyszyńska, Rozdroże, Różana, Ruciana, Rybnicka, Saperska, Sasankowa, Skalna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staromłyńska, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Suszycka, Świerkowa, Tarninowa, Teligi, Uskok, Wapienna, Weselna, Widok, Willowa, Wiosenna, Witoszyńska, Wojskowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zagajewskiego, Zarzeczewo, Zarzeczewska, Zawilcowa, Zielna, Zjazdowa, Żelazne Wody, Żołnierska, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA
-
1
Patryk Krzysztof Kacprowicz
412
(4,81%)
-
2
Anna Rogalska
44
(0,51%)
-
5
Leonard Zembrzuski
21
(0,25%)
-
3
Ilona Suska
63
(0,74%)
-
4
Anna Jastrzębowska
10
(0,12%)
-
6
Agnieszka Katarzyna Janecka
19
(0,22%)
-
7
Piotr Maciej Rychter
71
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK
-
6
Iwona Kowalska
44
(0,51%)
-
4
Małgorzata Romualda Ziółkowska
14
(0,16%)
-
3
Dominik Makowski
44
(0,51%)
-
2
Izabella Barbara Trojanowska
103
(1,20%)
-
7
Arkadiusz Adam Długołęcki
39
(0,46%)
-
5
Arkadiusz Cezary Szczapiński
104
(1,21%)
-
1
Wiesław Franciszek Malendowicz
111
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Daria Aleksandra Stachowiak
583
(6,81%)
-
2
Mariola Sławomira Gawłowska
654
(7,64%)
-
3
Helena Baranowska
133
(1,55%)
-
4
Kazimierz Edward Wrzesiński
133
(1,55%)
-
5
Wojciech Zbigniew Soczyński
99
(1,16%)
-
7
Kamil Robert Kołata
157
(1,83%)
-
6
Natalia Krzyżanowska
104
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK
-
1
Dorota Marta Twarowska
14
(0,16%)
-
2
Artur Lewandowski
11
(0,13%)
-
4
Jakub Dawid Laskowski
3
(0,04%)
-
3
Ewa Anna Kędzior
4
(0,05%)
-
5
Adam Grzegorz Głowacki
10
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW
-
1
Małgorzata Beata Kaźmierczak
24
(0,28%)
-
2
Ada Joanna Kwiatkowska
39
(0,46%)
-
4
Jolanta Michalska
10
(0,12%)
-
3
Sebastian Janusz Grabowski
8
(0,09%)
-
5
Cezary Krzysztof Jaśpiński
4
(0,05%)
-
6
Joanna Katarzyna Potyralska
6
(0,07%)
-
7
Krzysztof Mirosław Urbański
103
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE
-
3
Sławomir Nowakowski
290
(3,39%)
-
2
Janusz Stanisław Ziółkowski
340
(3,97%)
-
1
Władysław Józef Skrzypek
301
(3,52%)
-
5
Patrycja Anita Ręgocka
7
(0,08%)
-
6
Izabela Barbara Gierba
10
(0,12%)
-
4
Kornelia Joanna Kalinowska
14
(0,16%)
-
7
Łukasz Marek Żebrowski
58
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Zbigniew Stelmasik
140
(1,64%)
-
6
Jarosław Chwiałkowski
58
(0,68%)
-
4
Barbara Ewa Karwowska
90
(1,05%)
-
1
Agnieszka Walczak
819
(9,57%)
-
5
Judyta Karolina Witkowska
81
(0,95%)
-
3
Piotr Henryk Ordon
106
(1,24%)
-
7
Agnieszka Chmielewska
607
(7,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Piotr Jan Zapiec
182
(2,13%)
-
1
Marek Jędrzejewski
119
(1,39%)
-
3
Beata Maria Zasada
16
(0,19%)
-
4
Hanna Teresa Bromont
8
(0,09%)
-
6
Wojciech Cezary Garwatowski
39
(0,46%)
-
5
Daria Kamila Cierlicka
19
(0,22%)
-
7
Ireneusz Wiesław Wieczorkiewicz
62
(0,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Krzysztof Grządziel
878
(10,25%)
-
1
Joanna Hofman-Kupisz
455
(5,31%)
-
4
Paweł Zbigniew Łapciak
87
(1,02%)
-
5
Rafał Tomasz Nowakowski
18
(0,21%)
-
2
Damian Chełminiak
256
(2,99%)
-
7
Monika Budzeniusz
289
(3,38%)
-
6
Magdalena Chwiałkowska
15
(0,18%)
Okręg 3
Aleja Królowej Jadwigi, Arentowicza, Boczna, Bojakowskiego, Brdowska, Broniewskiego, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Doktor Brandt, Dygasińskiego, Dziewińska, Falbanka, Filtrowa, Generała Dąbrowskiego, Gniazdowskiego, Goplana, Górskiego, Guzowska, Jedwabna, Jasna, Kaliska od nr 1 do nr 76, Kapitulna z wyłączeniem bloku nr 95, Kaszubska, Kolska, Komunalna, Krótka, Kruszyńska, Księdza Skorupki, Kujawska, Lotnicza, Łanieszczyzna, Łubna, Matrasia, Mazowiecka, Miła, Mylna, Nagórskiego, Niecała, Nowomiejska od nr 1 do nr 81 i od nr 20 do końca, Okrzei od nr 1 do nr 57, Ostrowy Leśne, Piastowska, Plac Powstania Styczniowego, Plac Przyjaciół WOŚP, Plac 11 Listopada, Planty, Płowiecka, Południowa, Prosta, Pusta, Rakutowska, Sienna, Skarżyńskiego, Słodowska, Słoneczna, Smolna, Smólska, Spółdzielcza, Starodębska, Studzienna, Śliska, Warmińska, Węglowa, Wiejska, Witosa, Wolność, Wodociągowa, Wspólna, Wysoka od nr 1 do nr 9, Zimna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA
-
5
Wincenty Olejnik
9
(0,12%)
-
4
Oliwia Katarzyna Jaszczak
20
(0,27%)
-
7
Teresa Bronisz
11
(0,15%)
-
6
Marzena Katarzyna Grodzicka
21
(0,28%)
-
1
Maciej Maciak
701
(9,44%)
-
2
Leszek Gostyński
43
(0,58%)
-
3
Paweł Kazimierz Lankiewicz
28
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK
-
4
Katarzyna Agnieszka Król
48
(0,65%)
-
3
Przemysław Daniel Trzeciak
86
(1,16%)
-
7
Michał Walczewski
30
(0,40%)
-
1
Karolina Agata Klimecka-Łaptuta
161
(2,17%)
-
5
Rafał Maciej Makowski
25
(0,34%)
-
6
Monika Jabłońska
26
(0,35%)
-
2
Lech Szczepan Pietrzak
50
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Adam Kowalski
667
(8,98%)
-
5
Dariusz Józef Barburzyński
75
(1,01%)
-
3
Irena Maja Vuković-Kwiatkowska
174
(2,34%)
-
7
Jakub Adam Lewandowski
170
(2,29%)
-
6
Krystyna Ewa Pietrus
73
(0,98%)
-
4
Małgorzata Maria Podolska
133
(1,79%)
-
2
Józef Wiesław Mazierski
656
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK
-
4
Wiesław Mateusz Marek
1
(0,01%)
-
5
Łucja Zasada
9
(0,12%)
-
3
Jarosław Krzysztof Morawski
12
(0,16%)
-
1
Eugeniusz Roman Wypijewski
89
(1,20%)
-
2
Małgorzata Elżbieta Biernacka
27
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW
-
7
Agnieszka Katarzyna Puto
19
(0,26%)
-
6
Marcin Chełminiak
23
(0,31%)
-
4
Sebastian Witwicki
30
(0,40%)
-
2
Elżbieta Anna Woźniak
25
(0,34%)
-
3
Allan Silberston
8
(0,11%)
-
1
Lena Genowefa Tkaczyk
48
(0,65%)
-
5
Urszula Wilamowska
6
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE
-
5
Urszula Maria Majewska
8
(0,11%)
-
2
Piotr Dariusz Gutowski
79
(1,06%)
-
3
Katarzyna Anna Migdalska
61
(0,82%)
-
4
Marlena Jolanta Nalepka
52
(0,70%)
-
7
Arkadiusz Anatoliusz Horonziak
21
(0,28%)
-
6
Radzisław Wojciech Sadowski
23
(0,31%)
-
1
Andrzej Teodor Pałucki
282
(3,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jan Teofil Jastrzębski
62
(0,84%)
-
3
Piotr Paweł Zwoliński
188
(2,53%)
-
2
Krzysztof Stanisław Betliński
146
(1,97%)
-
4
Bogumiła Jolanta Jagodzińska
56
(0,75%)
-
1
Katarzyna Kamila Zarębska
990
(13,33%)
-
6
Grażyna Anna Raniszewska
85
(1,14%)
-
7
Witold Tomasz Wysocki
143
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Angelika Klaudia Romejko
7
(0,09%)
-
7
Piotr Ciarkowski
55
(0,74%)
-
3
Mariusz Henryk Radowski
15
(0,20%)
-
2
Agata Cybuchowska
41
(0,55%)
-
1
Hubert Bielak
139
(1,87%)
-
4
Joanna Zdziarska
27
(0,36%)
-
5
Robert Wiliszewski
9
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Henryk Mielczarczyk
170
(2,29%)
-
3
Ryszard Chodynicki
265
(3,57%)
-
4
Dorota Janina Górecka
86
(1,16%)
-
6
Aleksandra Wołk
37
(0,50%)
-
7
Marcin Lewandowski
238
(3,21%)
-
1
Piotr Kowal
515
(6,94%)
-
5
Marlena Sylwia Korpalska
121
(1,63%)
Okręg 4
Aleja Jana Pawła II, Asnyka, Bagienna, Bartnicka, Baśniowa, Bluszczowa, Błotna, Bobrowa, Bociania, Borowska, Botaniczna, Brzezinowa, Cienista, Cisowa, Daleka, Dąbrowskiej, Deszczowa, Dębowa, Dobra, Dolna, Drzewna, Działkowa, Dzika, Fredry, Gajowa, Gałczyńskiego, Harcerska, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jelonkowa, Jesienna, Jowiszowa, Kaletnicza, Kaliska od nr 77 do końca, Kapitulna nr 95, Kochanowskiego, Kolibrowa, Komarowa, Konopnickiej, Koralowa, Korczaka, Kościelna, Kozłowskiego, Krasińskiego, Krecia, Krucza, Kryniczna, Księżycowa, Kukułcza, Laskowa, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Łabędzia, Łady, Łosia, Łowiecka, Łubinowa, Majora Hubala, Majora Sucharskiego, Marsa, Matejki, Merkurego, Metalowa, Michelińska, Mielęcińska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Moniuszki, Neptuna, Noakowskiego, Norwida, Nowa, Nowcy, Orzeszkowej, Osiedlowa, Paprocia, Parafialna, Parkowa, Pawia, Piękna, Pocztowa, Polanka, Popiela, Prezydenta Mystkowskiego, Prezydenta Starzyńskiego, Prusa, Pszczela, Robotnicza, Sarnia, Saturna, Sępia, Sienkiewicza, Sitowska, Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Skryta, Słowicza, Smocza, Sobolowa, Sokola, Sosnowa, Sowia, Stawowa, Strzelecka, Szajnowicza-Iwanowa, Szczygla, Szewska, Szkolna, Szpalerowa, Szuwarowa, Szyszkowa, Świetlana, Tęczowa, Trawiasta, Trzcinowa, Ustronna, Wczasowa, Wenus, Wiązowa, Wieniawskiego, Wiewiórcza, Wilcza, Wilgi, Wiśniowa, Wodna, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zacisze, Zagajnikowa, Zajęcza, Zaułek, Zbiegniewskiej, Zbieżna, Zgodna, Zielona, Ziębia, Zimowa, Ziołowa, Żbikowa, Żurawia, Żurska, Żywiczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA
-
4
Magdalena Izabela Truszkowska
128
(1,27%)
-
1
Kacper Lipski
198
(1,96%)
-
2
Zbigniew Kłos
87
(0,86%)
-
5
Czesław Zbigniew Szczepański
22
(0,22%)
-
7
Emilia Wienconek
66
(0,65%)
-
3
Sylwia Grażyna Kasak
124
(1,23%)
-
6
Dawid Adam Dorsz
25
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK
-
4
Dariusz Stanisław Karnasiewicz
127
(1,26%)
-
1
Jacek Kuźniewicz
351
(3,48%)
-
2
Andrzej Wasielewski
148
(1,47%)
-
5
Katarzyna Agnieszka Makuch-Michałek
37
(0,37%)
-
6
Anna Maria Wujkowska
21
(0,21%)
-
7
Ryszard Przybylski
72
(0,71%)
-
3
Ewa Janina Bałoń
78
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zbigniew Jan Lewandowski
503
(4,98%)
-
6
Magdalena Marta Chojnacka
93
(0,92%)
-
7
Beata Lewandowska
121
(1,20%)
-
3
Ewa Zasada
254
(2,52%)
-
5
Bożena Stanisława Banachowicz
54
(0,53%)
-
2
Maciej Gawrysiak
410
(4,06%)
-
1
Janusz Antoni Dębczyński
1 094
(10,83%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK
-
2
Ewa Maria Cięgowska
5
(0,05%)
-
5
Krzysztof Zasada
14
(0,14%)
-
1
Andrzej Zbigniew Ossowski
47
(0,47%)
-
3
Paweł Marek Wypijewski
29
(0,29%)
-
4
Małgorzata Izabela Handel
8
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW
-
5
Elżbieta Agnieszka Rutkowska
34
(0,34%)
-
6
Agnieszka Romana Urbańska
15
(0,15%)
-
7
Sebastian Roman Bagdziński
67
(0,66%)
-
4
Jarosław Józef Kaźmierczak
11
(0,11%)
-
3
Mariusz Robert Mendzelewski
10
(0,10%)
-
2
Jarosław Lidak
31
(0,31%)
-
1
Janina Goclik
29
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE
-
3
Marek Eugeniusz Dudziński
81
(0,80%)
-
6
Jarosław Wyrwas
60
(0,59%)
-
2
Dariusz Wojciech Świst
83
(0,82%)
-
1
Olga Hanna Krut-Horonziak
214
(2,12%)
-
4
Maciej Marcin Nawarski
8
(0,08%)
-
5
Aleksandra Sieradzka
24
(0,24%)
-
7
Grażyna Ewa Buczyńska
99
(0,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krystian Marek Łuczak
1 104
(10,93%)
-
4
Danuta Stypińska
171
(1,69%)
-
5
Kacper Adrian Marciniak
98
(0,97%)
-
7
Arkadiusz Piasecki
835
(8,27%)
-
6
Joanna Maria Andrzejewska-Grabczewska
92
(0,91%)
-
3
Honorata Baranowska
189
(1,87%)
-
2
Marek Wasielewski
643
(6,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wojciech Prokopowicz
146
(1,45%)
-
2
Agnieszka Wegner
62
(0,61%)
-
4
Jolanta Płocieniak
29
(0,29%)
-
3
Marek Grzegorz Wrzesiński
35
(0,35%)
-
6
Adrianna Agnieszka Malendowicz
36
(0,36%)
-
7
Wiktor Jarosław Daroszewski
47
(0,47%)
-
5
Łukasz Barański
27
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Andrzej Stanisław Korniluk
173
(1,71%)
-
1
Stanisław Kazimierz Wawrzonkoski
561
(5,56%)
-
2
Jakub Łukasz Girczyc
534
(5,29%)
-
6
Hanna Konefał
74
(0,73%)
-
4
Mariola Elżbieta Jarzembowska
200
(1,98%)
-
7
Artur Piotr Ochociński
101
(1,00%)
-
5
Jolanta Stanisława Małkiewicz
58
(0,57%)
Okręg 5
Bajeczna, Budowlanych, Ceglana, Chemików, Chocimska, Energetyków, Fabryczna, Flisacka, Gołębia, Grunwaldzka, Hoża, Hutnicza, Inowrocławska, Junacka, Kawka, Kolejowa, Korabnicka, Krzywa Góra, Leopoldowska, Lisek, Mechaników, Mikanowska, Obwodowa, Ogrodowa, Okrzei od nr 82 do końca, Piwna, Plac Solidarności, Pochyła, Podmiejska, Pogodna, Promienna, Przyjemna, Prymasa Wyszyńskiego od nr 9 do końca, Pszenna, Radosna, Rajska, Rolna, Rózinowska, Ruda, Rysia, Rzeczna, Sielska, Siewna, Skromna, Solna, Szara, Szpitalna, Tartaczna, Toruńska, Twarda, Urocza, Wąska, Wesoła, Wieniecka, Wiklinowa, Wydmowa, Wylotowa, Wysoka od nr 10 do końca, Zagrodowa, Zakole, Zakręt, Zalesie, Zatorze, Zbożowa, Zdrojowa, Żwirowa, Żyzna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA
-
1
Michał Maciej Czajkowski
351
(4,10%)
-
3
Ewa Agnieszka Rennack
47
(0,55%)
-
2
Marcin Piekarski
41
(0,48%)
-
4
Cezary Olgierd Szunejko
11
(0,13%)
-
7
Anna Maria Streich
57
(0,67%)
-
6
Monika Celmer
44
(0,51%)
-
5
Grażyna Urszula Bet
26
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK
-
3
Andrzej Marek Desselberger
83
(0,97%)
-
1
Krzysztof Marek Czajka
221
(2,58%)
-
2
Agata Joanna Celmer
48
(0,56%)
-
4
Małgorzata Janina Wesner
12
(0,14%)
-
5
Arkadiusz Różański
124
(1,45%)
-
6
Marta Kamila Łukasiewicz
32
(0,37%)
-
7
Miłosz Baranowski
48
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Anna Jolanta Nowak
186
(2,17%)
-
4
Dariusz Jacek Antoszewski
417
(4,87%)
-
2
Jacek Buława
531
(6,20%)
-
1
Stanisław Krzemieniewski
754
(8,80%)
-
3
Izabela Iwona Ratyńska
102
(1,19%)
-
6
Antoni Piotr Frankowski
175
(2,04%)
-
7
Agnieszka Małgorzata Kacprowicz
92
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK
-
4
Arkadiusz Rogowski
7
(0,08%)
-
1
Tomasz Wojciech Skowroński
24
(0,28%)
-
2
Dorota Segelin
28
(0,33%)
-
3
Piotr Paweł Wojdyła
30
(0,35%)
-
5
Agnieszka Katarzyna Kasperowicz
19
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW
-
2
Jakub Bieliński
11
(0,13%)
-
5
Ewa Malińska
34
(0,40%)
-
4
Paula Belter
41
(0,48%)
-
3
Jerzy Wilamowski
8
(0,09%)
-
1
Marzanna Teresa Władecka
34
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE
-
6
Halina Krystyna Szparaga
22
(0,26%)
-
3
Paweł Marceli Charaszkiewicz
94
(1,10%)
-
5
Agnieszka Sylwia Wartacz
31
(0,36%)
-
4
Zygmunt Henryk Katolik
33
(0,39%)
-
2
Katarzyna Witczak
115
(1,34%)
-
1
Rafał Marcin Maślanka
141
(1,65%)
-
7
Kamil Piotr Kozłowski
13
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Ewa Moraczewska
903
(10,54%)
-
3
Janusz Kopaczewski
165
(1,93%)
-
5
Damian Adam Koźba
25
(0,29%)
-
6
Monika Ewa Manke-Durma
100
(1,17%)
-
2
Wojciech Tadeusz Grabczewski
177
(2,07%)
-
4
Małgorzata Szymańska
201
(2,35%)
-
7
Jolanta Warzyńska
126
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Remigiusz Adam Malendowicz
83
(0,97%)
-
2
Monika Zaborowska
45
(0,53%)
-
3
Ewa Iwona Gruszczyńska
20
(0,23%)
-
5
Krzysztof Szymon Ziółkowski
8
(0,09%)
-
6
Roman Władysław Gliński
13
(0,15%)
-
4
Sylwia Irena Pasternak
17
(0,20%)
-
7
Bartłomiej Bogdan Kubiak
35
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jarosław Marek Hupało
777
(9,07%)
-
3
Elżbieta Jadwiga Rutkowska
207
(2,42%)
-
4
Czesław Józef Zarzeczny
165
(1,93%)
-
5
Katarzyna Elżbieta Balcer
52
(0,61%)
-
7
Jakub Filip Woźnikowski
158
(1,84%)
-
6
Elżbieta Poznańska
42
(0,49%)
-
1
Krzysztof Aleksander Kukucki
1 158
(13,52%)