Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Chełmża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU
-
1
Jacek Mariusz Kałamarski
765
(14,39%)
-
2
Zbigniew Jan Kręgiel
261
(4,91%)
-
4
Halina Pawlak
66
(1,24%)
-
3
Anna Maria Lewandowska-Jopp
476
(8,95%)
-
5
Dominik Piotr Beszczyński
175
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
-
3
Rafał Lewandowski
505
(9,50%)
-
2
Marek Stanisław Dzielski
232
(4,36%)
-
1
Marek Henryk Kuffel
1 090
(20,50%)
-
5
Teresa Barbara Nowicka
137
(2,58%)
-
4
Bogumiła Wilczyńska
218
(4,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Maria Marszałkowska
87
(1,64%)
-
3
Wiktor Adam Mol
252
(4,74%)
-
4
Iwona Barbara Wiencławska
24
(0,45%)
-
1
Paweł Piotr Polikowski
824
(15,49%)
-
5
Wojciech Piotr Marek
206
(3,87%)
Okręg 2
Chełmża gmina, Łysomice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU
-
1
Agnieszka Jankierska-Wojda
1 095
(14,18%)
-
2
Kazimierz Grzegorz Lewandowski
355
(4,60%)
-
3
Sylwester Rasmus
192
(2,49%)
-
4
Roman Jan Bartoszyński
130
(1,68%)
-
6
Zofia Marianna Karpa
272
(3,52%)
-
5
Gabriela Danuta Czerwonka
173
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
-
1
Łukasz Rafał Kowalski
1 044
(13,52%)
-
3
Jarosław Marek Pikus
292
(3,78%)
-
4
Emilia Maria Tłumak
59
(0,76%)
-
2
Jan Krzysztof Kalinowski
532
(6,89%)
-
5
Katarzyna Orłowska
319
(4,13%)
-
6
Kamila Danuta Wilczyńska
125
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Maria Anna Rolbiecka
98
(1,27%)
-
3
Lidia Zwierowicz
183
(2,37%)
-
1
Andrzej Jan Jałocha
651
(8,43%)
-
6
Piotr Waldemar Doligalski
305
(3,95%)
-
4
Lidia Lankauf
68
(0,88%)
-
2
Krzysztof Piotrowski
358
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
-
1
Wiesław Zbigniew Kazaniecki
611
(7,91%)
-
2
Renata Maria Dudkiewicz
524
(6,79%)
-
3
Bożena Insadowska
124
(1,61%)
-
5
Piotr Grzegorz Zariczny
122
(1,58%)
-
4
Milena Maria Dybowska
89
(1,15%)
Okręg 3
Czernikowo, Obrowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU
-
5
Piotr Paweł Kowalski
109
(1,09%)
-
6
Agnieszka Florkiewicz
95
(0,95%)
-
8
Mariola Anna Ciechacka
167
(1,66%)
-
4
Andrzej Robert Sobociński
363
(3,62%)
-
1
Mirosław Roman Graczyk
1 569
(15,64%)
-
2
Mirosław Nawrotek
1 236
(12,32%)
-
3
Krzysztof Bejnar
209
(2,08%)
-
7
Agnieszka Aneta Ott
102
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
-
3
Wioletta Warlikowska
67
(0,67%)
-
5
Monika Magda Karczewska
147
(1,47%)
-
1
Mirosława Kłosińska
1 266
(12,62%)
-
6
Beata Monika Modrzyk-Dobrzyńska
74
(0,74%)
-
4
Zbigniew Słupczewski
259
(2,58%)
-
2
Krzysztof Henryk Michalski
127
(1,27%)
-
8
Przemysław Piotrowski
178
(1,77%)
-
7
Dariusz Krzemiński
116
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Marzena Świtalska
47
(0,47%)
-
1
Michał Karol Ramlau
1 026
(10,23%)
-
2
Dariusz Zagrabski
451
(4,49%)
-
8
Tomasz Wiktor Wierzbicki
674
(6,72%)
-
4
Marta Świtalska
96
(0,96%)
-
5
Katarzyna Biel
38
(0,38%)
-
6
Wojciech Kaczor
119
(1,19%)
-
3
Janusz Falkiewicz
138
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
-
4
Barbara Rogalska
100
(1,00%)
-
1
Tadeusz Ziółkowski
260
(2,59%)
-
2
Sławomir Słowik
117
(1,17%)
-
6
Mariola Nagórka
111
(1,11%)
-
3
Tomasz Zakrzewski
561
(5,59%)
-
7
Andżelika Lenkiewicz-Kuflewska
71
(0,71%)
-
8
Dariusz Stanisław Redmerski
98
(0,98%)
-
5
Dorota Bożejewicz
43
(0,43%)
Okręg 4
Lubicz, Wielka Nieszawka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU
-
1
Andrzej Franciszek Siemianowski
1 243
(12,27%)
-
6
Aneta Agnieszka Kojder
68
(0,67%)
-
5
Józef Sławomir Chmurzyński
112
(1,11%)
-
3
Andrzej Jan Drozdowski
305
(3,01%)
-
2
Jolanta Barbara Sobiech
183
(1,81%)
-
4
Barbara Maria Jackiewicz
184
(1,82%)
-
7
Marian Wernerowski
292
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
-
4
Jarosław Mirosław Gryckiewicz
145
(1,43%)
-
2
Kazimierz Kaczmarek
724
(7,15%)
-
1
Marek Karol Olszewski
1 716
(16,94%)
-
3
Barbara Jolanta Kisielewska
514
(5,08%)
-
5
Beata Bogumiła Szczupłowska
141
(1,39%)
-
7
Joanna Maria Ardanowska
205
(2,02%)
-
6
Mariola Dorota Marcinkowska
147
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Leszek Syroka
982
(9,70%)
-
4
Renata Maria Kopycińska
268
(2,65%)
-
2
Andrzej Grzegorz Pabian
203
(2,00%)
-
3
Arkadiusz Jan Adamek
225
(2,22%)
-
5
Emilia Sosińska
157
(1,55%)
-
7
Jakub Paweł Zająkała
212
(2,09%)
-
6
Natalia Malwina Rybacka
102
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
-
1
Agnieszka Janiaczyk-Dąbrowska
753
(7,44%)
-
4
Mirosław Bartosz Cierzniewski
119
(1,18%)
-
3
Monika Katarzyna Lamparska
119
(1,18%)
-
2
Brygida Czapiewska
637
(6,29%)
-
5
Anna Radoszewska
48
(0,47%)
-
6
Miłosz Marcin Paliwoda
90
(0,89%)
-
7
Sebastian Blank
233
(2,30%)
Okręg 5
Łubianka, Zławieś Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU
-
1
Makary Grzegorz Wiskirski
440
(5,31%)
-
6
Wojciech Piórkowski
179
(2,16%)
-
4
Kazimiera Janina Janiszewska
108
(1,30%)
-
5
Grażyna Krystosiak
269
(3,24%)
-
7
Agnieszka Marcelina Kulik-Górzyńska
162
(1,95%)
-
3
Andrzej Stefan Walczyński
705
(8,50%)
-
2
Mirosław Marek Kwiatkowski
334
(4,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
-
2
Piotr Andrzej Skiba
556
(6,71%)
-
3
Katarzyna Zofia Minczykowska-Targowska
93
(1,12%)
-
4
Renata Małgorzata Lasek
150
(1,81%)
-
1
Grzegorz Nalazek
518
(6,25%)
-
5
Anna Alicja Ulczycka-Fryska
23
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Honorata Anna Żeglarska
459
(5,54%)
-
2
Bartłomiej Maria Krystek
291
(3,51%)
-
4
Adam Stanisław Lubiński
206
(2,48%)
-
5
Dorota Bożena Fifielska
88
(1,06%)
-
6
Adam Henryk Mielczarek
102
(1,23%)
-
7
Danuta Kwiatkowska
526
(6,34%)
-
1
Janusz Krzysztof Kononiuk
567
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
-
1
Edyta Lidia Zakrzewska
795
(9,59%)
-
6
Artur Szymon Mądraszewski
243
(2,93%)
-
2
Krzysztof Sławomir Rak
434
(5,24%)
-
4
Ewa Łobaczewska
87
(1,05%)
-
3
Sebastian Antoni Bytyń
306
(3,69%)
-
5
Renata Krystyna Dobrowolska
82
(0,99%)
-
7
Zbigniew Leszek Leitgeber
131
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIKOŁAJCZYKA
-
3
Monika Białoń
91
(1,10%)
-
2
Krzysztof Antoni Kapsa
110
(1,33%)
-
1
Maria Daroszewska
235
(2,83%)