Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Łasin: ul. Tysiąclecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Maria Szymanowicz
38
(15,57%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Beata Katarzyna Banacka
23
(9,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Paweł Kernstein
183
(75,00%)
Okręg 2
Miasto Łasin: Aleja Młodości, ul. Konarskiego, Olimpijska, Okrężna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesława Maria Bergius
53
(20,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Janusz Heinrich
207
(79,62%)
Okręg 3
Miasto Łasin: ul. Cicha, Dworcowa, Kamionka, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Parkowa, Piaskowa, 700 - lecia, Spółdzielców, Szkolna, Różana, Wałowa, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Mirosława Radziniewska
80
(31,87%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Henryk Ryczko
34
(13,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Przemysław Adam Mac
137
(54,58%)
Okręg 4
Miasto Łasin: ul. Curie Skłodowskiej, Radzyńska, Sportowa, Stara, Warszawska, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Gizińska-Firlit
63
(26,14%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Kamila Czochara
27
(11,20%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Małgorzata Anna Strug
151
(62,66%)
Okręg 5
Miasto Łasin: ul. Grudziądzka, Krótka, Kościuszki, Podgórna, Podmurna, Rynek, Rzeźnicka, Solna, Spichrzowa, Studzienna, Wąska, Zamkowa, Żelazna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Długosz
93
(35,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Zenon Ryszard Rybiński
168
(64,37%)
Okręg 6
Miasto Łasin: ul. Bratkowa, Farna, Jaśminowa, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Liliowa, Młyńska, Odrodzenia Polski, Ogrodowa, Słonecznikowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alina Anna Kwasigroch
89
(30,17%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Łukasz Grzywacki
60
(20,34%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Elżbieta Janina Rubinowska-Śróbka
146
(49,49%)
Okręg 7
Sołectwa: Kozłowo z wsią Święte, Plesewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Hanna Weronika Więckowska
48
(22,02%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Mateusz Kaczerowski
56
(25,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Halina Maria Osińska
114
(52,29%)
Okręg 8
Sołectwa: Goczałki, Szonowo z kolonia Ludwichowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stefan Zbigniew Retz
55
(23,61%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Grzegorz Stanisław Żulczyk
34
(14,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Michał Żmijewski
144
(61,80%)
Okręg 9
Sołectwa: Nogat, Szynwałd
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosława Stawarz
24
(9,84%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Marek Kępiński
64
(26,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Justyna Górska
156
(63,93%)
Okręg 10
Sołectwa: Huta Strzelce, Zawda, Zawdzka Wola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Elżbieta Serocka
51
(20,90%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Michał Wieruszewski
193
(79,10%)
Okręg 11
Sołectwa: Jankowice z wsią Nowe Jankowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Kalinowski
96
(52,75%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Mariola Elżbieta Kurzyńska
86
(47,25%)
Okręg 12
Sołectwa: Jakubkowo z osadą Bogdanki, Przesławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Dorota Mączkowska
82
(42,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Lidia Wiesława Dulińska
110
(57,29%)
Okręg 13
Sołectwa: Nowe Mosty, Szczepanki z osadą Hermanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Danuta Wszołek
72
(27,07%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Krzysztof Salamon
41
(15,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Beata Elwira Kilian
153
(57,52%)
Okręg 14
Sołectwa: Nowe Błonowo, Stare Błonowo, Wydrzno z osadą Gordanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Tomasz Zająkała
79
(34,65%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Iwona Teresa Nartowska
43
(18,86%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
-
14
Maria Stefania Ciarczyńska
106
(46,49%)
Okręg 15
Sołectwo: Łasin Wybudowanie, Łasin Wybudowanie ul. Dworcowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Walenty Kerner
13
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
-
19
Maria Kobus
92
(33,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOBYLSKIEGO
-
18
Rafał Mariusz Radacki
168
(61,54%)