Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wąbrzeźno miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewa Jolanta Redgoszcz
52
(1,00%)
-
2
Jan Józef Sarzyński
140
(2,69%)
-
6
Robert Marek Jeżowski
28
(0,54%)
-
7
Ilona Rogala
37
(0,71%)
-
8
Małgorzata Maria Godlewska
65
(1,25%)
-
1
Jolanta Mariola Broniewska
332
(6,37%)
-
3
Tomasz Witold Matuszewski
76
(1,46%)
-
5
Ryszard Kazimierz Wielgosz
107
(2,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Zbigniew Ceglarski
219
(4,20%)
-
6
Maria Elżbieta Danes
40
(0,77%)
-
8
Mateusz Krzysztof Kaczmarczyk
38
(0,73%)
-
2
Andrzej Michewicz
77
(1,48%)
-
1
Marek Stefan Markowski
342
(6,56%)
-
3
Anna Jolanta Wilamowska
42
(0,81%)
-
4
Bogdan Zbigniew Koszuta
228
(4,37%)
-
7
Katarzyna Danuta Sankiewicz
41
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE OBYWATELSKIE 2018
-
2
Gizela Maria Pijar
507
(9,72%)
-
1
Krzysztof Marian Maćkiewicz
385
(7,38%)
-
4
Wojciech Bereza
160
(3,07%)
-
3
Michał Władysław Portalski
100
(1,92%)
-
5
Justyna Maria Przybyłowska
146
(2,80%)
-
8
Wojciech Andrzej Dombrowski
42
(0,81%)
-
6
Marek Wojciech Kondraciewicz
63
(1,21%)
-
7
Aleksandra Maria Ługiewicz
60
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
-
8
Mieczysław Edmund Lamparski
86
(1,65%)
-
3
Barbara Daniela Moch
16
(0,31%)
-
5
Aleksandra Bykowska
109
(2,09%)
-
1
Krzysztof Jan Hałaj
99
(1,90%)
-
6
Lidia Wioletta Dymek
28
(0,54%)
-
4
Janusz Marian Śmieszek
70
(1,34%)
-
7
Izabela Sabina Jędrzejczyk
61
(1,17%)
-
2
Edyta Anna Brzoskowska
180
(3,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Maciej Czesław Woźniak
183
(3,51%)
-
2
Anna Kamińska
51
(0,98%)
-
3
Anna Grażyna Chmiel
74
(1,42%)
-
4
Wiesława Maria Maciejewska
19
(0,36%)
-
5
Sławomir Jan Szramowski
16
(0,31%)
-
6
Andrzej Wojciech Steinert
147
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Maria Wojnowska
227
(4,35%)
-
3
Jerzy Edward Mazurkiewicz
76
(1,46%)
-
1
Mirosław Kamiński
264
(5,06%)
-
7
Wanda Wiesława Winiarczyk-Dobosz
29
(0,56%)
-
5
Roman Simson
46
(0,88%)
-
4
Barbara Gertruda Zielińska-Rojek
94
(1,80%)
-
6
Marian Stefan Głodzik
12
(0,23%)
Okręg 2
Dębowa Łąka, Książki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Eugeniusz Dylewski
51
(1,78%)
-
5
Agata Irena Winiarska
32
(1,12%)
-
2
Roman Edward Topij
229
(7,99%)
-
1
Andrzej Przemysław Maciaszek
305
(10,64%)
-
3
Jagoda Róg-Madecka
117
(4,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ewa Anna Zasadna
93
(3,24%)
-
2
Zbigniew Andrzej Augustyn
103
(3,59%)
-
5
Mateusz Krajewski
27
(0,94%)
-
4
Wojciech Deżakowski
12
(0,42%)
-
1
Maria Anna Wiśniewska
55
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE OBYWATELSKIE 2018
-
1
Mieczysław Husarz
296
(10,32%)
-
3
Anna Maria Cegielska
146
(5,09%)
-
4
Gabriela Teresa Janowska
51
(1,78%)
-
5
Bartosz Piotr Zarembski
35
(1,22%)
-
2
Andrzej Aleksander Ramlau
222
(7,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
-
1
Bożena Maria Szpryniecka
329
(11,48%)
-
3
Zbigniew Dembowski
128
(4,46%)
-
2
Elżbieta Maria Gościńska
85
(2,96%)
-
5
Marcin Roman Baran
22
(0,77%)
-
4
Halina Wolska
41
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Antoni Wiesław Kania
50
(1,74%)
-
5
Katarzyna Jaranowska
66
(2,30%)
-
3
Joanna Aleksandra Brzozowska
30
(1,05%)
-
1
Alicja Joanna Jóźków
179
(6,24%)
-
2
Jacek Tomasz Piskorski
163
(5,69%)
Okręg 3
Płużnica, Ryńsk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mieczysław Józef Toś
312
(7,06%)
-
2
Hanna Daria Kwiatkowska
486
(11,00%)
-
3
Marcin Łukasz Pieniążek
105
(2,38%)
-
5
Jarosław Adam Tylmanowski
119
(2,69%)
-
4
Agnieszka Marta Fuks-Krystoszek
30
(0,68%)
-
8
Dorota Helena Karpus
39
(0,88%)
-
6
Mariusz Jan Drapiewski
46
(1,04%)
-
7
Piotr Łęgowski
39
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Joanna Matuszak
88
(1,99%)
-
3
Mariusz Adam Frączek
66
(1,49%)
-
1
Mirosław Józef Liszaj
162
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE OBYWATELSKIE 2018
-
1
Adam Stanisław Puchała
246
(5,57%)
-
5
Marek Józef Linetty
87
(1,97%)
-
2
Wiesław Siciński
393
(8,90%)
-
4
Małgorzata Ewa Wechman
70
(1,58%)
-
3
Krzysztof Adam Mazurek
266
(6,02%)
-
6
Grażyna Maria Kasiorkiewicz
136
(3,08%)
-
8
Beata Maria Urbańska
47
(1,06%)
-
7
Wiesława Maria Szpanowska
27
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
-
7
Adam Zbigniew Przybyło
36
(0,81%)
-
8
Danuta Ulaszewska
44
(1,00%)
-
1
Karol Sławomir Sarnecki
167
(3,78%)
-
4
Katarzyna Maria Kujaczyńska
95
(2,15%)
-
3
Mirosław Kucięba
129
(2,92%)
-
5
Grażyna Teresa Mejger
17
(0,38%)
-
2
Mirosława Bogumiła Tomasik
58
(1,31%)
-
6
Jacek Andrzej Gryczkowski
33
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE
-
1
Iwona Maria Śmigielska
80
(1,81%)
-
2
Katarzyna Danuta Dybka
91
(2,06%)
-
3
Eugeniusz Kotuła
39
(0,88%)
-
4
Zbigniew Tomasz Mejger
38
(0,86%)
-
5
Przemysław Stanisław Piątek
52
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Leon Paczkowski
233
(5,27%)
-
1
Łukasz Szymon Klimek
252
(5,70%)
-
3
Rafał Zarzeczny
93
(2,11%)
-
4
Andrzej Ireneusz Marchlewski
46
(1,04%)
-
5
Maria Stanisława Zalewska
71
(1,61%)
-
6
Katarzyna Krystyna Przybysz
43
(0,97%)
-
7
Magdalena Dubiela
37
(0,84%)