Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Mikanowo B
Pokaż więcej
Piotr Paweł Świercz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
39
(29,10%)
Małgorzata Juchniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
95
(70,90%)
Okręg 2
Sołectwo Gąbinek
Pokaż więcej
Stanisław Kazimierz Kępski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
35
(37,23%)
Magdalena Łapciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
59
(62,77%)
Okręg 3
Sołectwo Kucerz
Pokaż więcej
Irena Bożena Troszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
53
(43,44%)
Izabela Karasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
69
(56,56%)
Okręg 4
Sołectwa: Barcikowo, Włoszyca
Pokaż więcej
Kamila Justyna Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
83
(44,15%)
Barbara Rolirad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
105
(55,85%)
Okręg 5
Część Sołectwa: Lubanie Nr domów od 1 do 37B Nr domów od 61A do 74 Nr domów od 150 do 159
Pokaż więcej
Dorota Anna Ciesielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
34
(21,52%)
Jonasz Andrzej Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JONASZA GŁOWACKIEGO
124
(78,48%)
Okręg 6
część Sołectwa Lubanie: nr domów od 38A do 60, od 95 do 119
Pokaż więcej
Bogusław Binięda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
26
(18,98%)
Wojciech Agacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
111
(81,02%)
Okręg 7
część Sołectwa Lubanie: nr domów od 120 do 149, od 75 do 93A
Pokaż więcej
Radosław Tomasz Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
54
(40,60%)
Agnieszka Magdalena Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
79
(59,40%)
Okręg 8
Sołectwo Mikanowo A
Pokaż więcej
Sylwia Duszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
42
(36,21%)
Izabela Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
74
(63,79%)
Okręg 9
Sołectwo Probostwo Dolne
Pokaż więcej
Włodzimierz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
111
(62,01%)
Jadwiga Krusińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
68
(37,99%)
Okręg 10
Sołectwo Probostwo Górne
Pokaż więcej
Bartłomiej Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
82
(34,60%)
Jarosław Piotr Kulpa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
86
(36,29%)
Paweł Słomczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JONASZA GŁOWACKIEGO
69
(29,11%)
Okręg 11
Sołectwo Janowice
Pokaż więcej
Błażej Daniel Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
58
(36,48%)
Paulina Łapciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE SOŁECTWO
101
(63,52%)
Okręg 12
Sołectwa: Tadzin, Zosin
Pokaż więcej
Mirosława Ciesielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
85
(58,22%)
Grzegorz Marian Skarupski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
61
(41,78%)
Okręg 13
Sołectwa: Przywieczerzyn, Siutkówek
Pokaż więcej
Stanisław Centkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
74
(48,68%)
Anna Ogrodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
78
(51,32%)
Okręg 14
Sołectwa: Bodzia, Sarnówka, Kałęczynek
Pokaż więcej
Łukasz Józef Mistera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
47
(34,81%)
Edward Żychlewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
88
(65,19%)
Okręg 15
Sołectwa: Ustronie, Kaźmierzewo
Pokaż więcej
Jarosław Skurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNI LUBANIE
34
(22,37%)
Wojciech Stanisław Kaszubski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
118
(77,63%)