Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Czamanin
Pokaż więcej
Marek Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(17,76%)
Maria Grabczyńska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
38
(25,00%)
Marek Benon Linert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
62
(40,79%)
Beata Śniegowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(16,45%)
Okręg 2
Sołectwa: Czamanin-Kolonia, Czamaninek
Pokaż więcej
Mirosław Bronisław Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(20,24%)
Stanisław Ostrowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
53
(21,03%)
Jacek Robert Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
50
(19,84%)
Anna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(38,89%)
Okręg 3
Sołectwa: Chalno, Kamieniec
Pokaż więcej
Wiesław Czerwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(15,06%)
Jolanta Anna Lewandowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(15,66%)
Tomasz Koziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
90
(54,22%)
Stanisław Ireneusz Wykpisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(15,06%)
Okręg 4
Sołectwa: Borek, Znaniewo
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Józwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(12,90%)
Ewelina Jeszka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
10
(4,61%)
Marek Ireneusz Muraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
118
(54,38%)
Małgorzata Ulewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(28,11%)
Okręg 5
Sołectwa: Głuszynek, Miłachówek
Pokaż więcej
Marek Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(26,02%)
Joanna Dobiecka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
16
(13,01%)
Piotr Kruszyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
48
(39,02%)
Tomasz Małecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,95%)
Okręg 6
Sołectwa : Bielki, Galonki
Pokaż więcej
Stanisław Adam Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(43,17%)
Agnieszka Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
48
(34,53%)
Damian Falgowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(22,30%)
Okręg 7
Sołectwo Świerczyn
Pokaż więcej
Ewelina Steciuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
20
(15,50%)
Barbara Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
84
(65,12%)
Agnieszka Szczepańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(19,38%)
Okręg 8
Sołectwo Topólka
Pokaż więcej
Krystian Maciej Kołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(29,03%)
Łukasz Szwedek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(9,32%)
Andrzej Waszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
102
(36,56%)
Renata Jolanta Wolf
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(25,09%)
Okręg 9
Sołectwo Wola Jurkowa
Pokaż więcej
Adam Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(20,11%)
Julita Szews
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
41
(23,56%)
Anna Maria Migdalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
78
(44,83%)
Zdzisław Marian Kraciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(11,49%)
Okręg 10
Sołectwa: Sadłużek, Torzewo
Pokaż więcej
Tadeusz Edward Piekarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(61,07%)
Przemysław Lewandowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(12,75%)
Andrzej Marszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(26,17%)
Okręg 11
Sołectwa: Sadłóg, Świerczynek
Pokaż więcej
Marek Maciejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(44,32%)
Krzysztof Jerzy Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
74
(40,00%)
Marzanna Kalocińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(15,68%)
Okręg 12
Sołectwa: Paniewo, Paniewek
Pokaż więcej
Alfreda Renata Smól
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(24,04%)
Marek Józef Woźnicki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
27
(12,98%)
Weronika Wysocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
87
(41,83%)
Paweł Matykiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(21,15%)
Okręg 13
Sołectwa: Kamieńczyk, Kozjaty
Pokaż więcej
Mariusz Sołtysiński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
61
(48,80%)
Andrzej Dykon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
64
(51,20%)
Okręg 14
Sołectwo Sierakowy
Pokaż więcej
Małgorzata Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
90
(66,67%)
Anna Niedośmiałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(33,33%)
Okręg 15
Sołectwo Orle
Pokaż więcej
Stanisław Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ W GMINIE TOPÓLKA”
0
(0,00%)