Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina KORONOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”
-
2
Helena Borkowska
260
(2,90%)
-
5
Piotr Bakalarski
111
(1,24%)
-
3
Dariusz Karwat
148
(1,65%)
-
4
Barbara Maria Cieślewicz
102
(1,14%)
-
6
Leszek Józef Olszowy
128
(1,43%)
-
1
Zenon Andrzej Rydelski
1 455
(16,25%)
-
7
Bożena Szarkowska
133
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI
-
1
Wojciech Porzych
1 257
(14,04%)
-
2
Maciej Sławomir Makowski
508
(5,67%)
-
7
Zbigniew Stanisław Głowacki
142
(1,59%)
-
4
Czesław Franciszek Bogdziński
46
(0,51%)
-
6
Barbara Iwona Heise
106
(1,18%)
-
5
Renata Maria Haraszkiewicz
911
(10,17%)
-
3
Janina Szalla
254
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Paulina Glazik
116
(1,30%)
-
2
Maria Franciszka Musiał
399
(4,46%)
-
3
Sebastian Eugeniusz Moskal
274
(3,06%)
-
1
Anna Ewa Jakubowska
483
(5,39%)
-
6
Maria Litwinowicz
312
(3,48%)
-
5
Janusz Skotnicki
260
(2,90%)
-
7
Grzegorz Kempiak
68
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Mirosław Jagielski
786
(8,78%)
-
4
Mateusz Marcin Murawiecki
29
(0,32%)
-
2
Krzysztof Gradek
210
(2,35%)
-
3
Hanna Tazbir
228
(2,55%)
-
6
Andrzej Probant
39
(0,44%)
-
7
Anna Szews
147
(1,64%)
-
5
Dorota Bogumiła Obłój
43
(0,48%)
Okręg 2
gmina SOLEC KUJAWSKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”
-
2
Hanka Stefania Stamm
359
(5,86%)
-
1
Małgorzata Teresa Niedźwiedzka
548
(8,94%)
-
3
Agnieszka Wilk
112
(1,83%)
-
4
Marek Władysław Mruk
90
(1,47%)
-
5
Adam Franciszek Brzozowski
226
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI
-
2
Mateusz Jarosław Czyżewski
402
(6,56%)
-
4
Żaneta Joanna Chojnacka
121
(1,97%)
-
5
Dawid Tomasz Konwiński
140
(2,28%)
-
3
Helena Stanisława Składanowska
377
(6,15%)
-
1
Roman Guździoł
714
(11,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wojciech Skorek
308
(5,03%)
-
4
Wojciech Różański
66
(1,08%)
-
1
Elżbieta Barbara Wysocka
803
(13,11%)
-
2
Krzysztof Kacperek
98
(1,60%)
-
5
Cecylia Górska-Kuligowska
125
(2,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Honorata Irmina Matusiak
451
(7,36%)
-
1
Iwona Maria Lichocka
748
(12,21%)
-
3
Wiesława Barbara Orlikowska
182
(2,97%)
-
4
Robert Piotr Koziński
50
(0,82%)
-
5
Konrad Pilut
207
(3,38%)
Okręg 3
gminy: BIAŁE BŁOTA, NOWA WIEŚ WIELKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”
-
2
Beata Krajewska
425
(3,43%)
-
1
Romuald Marek Góralczyk
943
(7,60%)
-
3
Magdalena Sylwia Zuehlke
400
(3,22%)
-
4
Waldemar Michniewicz
268
(2,16%)
-
7
Krystyna Kołodziejczak
171
(1,38%)
-
5
Zbigniew Marek Karnas
283
(2,28%)
-
6
Aneta Joanna Malcer
295
(2,38%)
-
8
Jan Piotr Jaworski
155
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI
-
2
Maria Antonina Płotkowska
470
(3,79%)
-
5
Adam Kazimierz Musielewicz
70
(0,56%)
-
4
Katarzyna Maria Kirstein-Piotrowska
540
(4,35%)
-
7
Łukasz Marcin Chmielewski
206
(1,66%)
-
6
Michał Piotr Czyżewski
121
(0,98%)
-
8
Wiesława Maria Suszek
304
(2,45%)
-
1
Andrzej Włodzimierz Szmytka
1 133
(9,13%)
-
3
Józef Noske
399
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Ryfa
1 160
(9,35%)
-
2
Ewa Beata Woś
659
(5,31%)
-
3
Sebastian Jarosław Tomicki
111
(0,89%)
-
4
Piotr Paweł Żmijewski
130
(1,05%)
-
5
Dominika Paulina Tomaszewska
156
(1,26%)
-
8
Józef Marian Sas
103
(0,83%)
-
7
Adam Popielarz
68
(0,55%)
-
6
Paulina Żebrowska
134
(1,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Maciej Zbigniew Dobek
308
(2,48%)
-
1
Robert Rafał Baranowski
1 642
(13,24%)
-
4
Aleksandra Maria Józefowicz
287
(2,31%)
-
5
Mariusz Andrzej Pazderski
140
(1,13%)
-
8
Katarzyna Bumażnik
180
(1,45%)
-
6
Anita Osowicka
296
(2,39%)
-
7
Danuta Sarnacka
221
(1,78%)
-
2
Marek Staszczyk
628
(5,06%)
Okręg 4
gminy: OSIELSKO, SICIENKO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”
-
7
Stanisław Szwajca
938
(9,06%)
-
1
Żanetta Teresa Kaźmierczak
632
(6,10%)
-
2
Małgorzata Wojnowska
633
(6,11%)
-
3
Anita Żytowicz
460
(4,44%)
-
4
Mariusz Stężewski
92
(0,89%)
-
5
Maciej Zakowicz
168
(1,62%)
-
6
Dorota Maria Urban
61
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI
-
1
Leszek Kuziak
543
(5,24%)
-
6
Joanna Kanabaj-Nowak
115
(1,11%)
-
5
Jerzy Jan Demyda
31
(0,30%)
-
3
Małgorzata Ewa Rutka
104
(1,00%)
-
4
Lidia Zofia Belińska
90
(0,87%)
-
2
Ewa Maria Zamiatała-Grzelak
446
(4,31%)
-
7
Patryk Świerblewski
65
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Radosław Grzegorz Kempinski
1 372
(13,25%)
-
2
Jerzy Andrzej Mielczarski
202
(1,95%)
-
6
Barbara Ziętara
287
(2,77%)
-
3
Waldemar Marek Makowski
137
(1,32%)
-
5
Halina Jackowska
80
(0,77%)
-
4
Dorota Elżbieta Chmielewicz
128
(1,24%)
-
7
Roman Andrzej Szewczykowski
113
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Kozłowski
2 281
(22,03%)
-
3
Julia Elżbieta Juszczak
229
(2,21%)
-
2
Anna Cetnarowska
446
(4,31%)
-
4
Dariusz Zawaryński
69
(0,67%)
-
5
Izabela Jerzewska
200
(1,93%)
-
6
Paweł Staniszewski
152
(1,47%)
-
7
Norbert Piotr Przybysz
279
(2,69%)
Okręg 5
gminy: DĄBROWA CHEŁMIŃSKA, DOBRCZ
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM”
-
6
Zdzisława Zaklikowska
60
(0,76%)
-
1
Zbigniew Zygmunt Łuczak
1 136
(14,43%)
-
2
Lechosław Brzozowski
143
(1,82%)
-
3
Marlena Joanna Łobocka
152
(1,93%)
-
5
Honorata Sylwia Zielińska-Szuster
97
(1,23%)
-
4
Bogdan Franciszek Śliwiński
208
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT BYDGOSKI
-
1
Małgorzata Kaźmierczak
723
(9,18%)
-
3
Marek Janusz Ciesielski
149
(1,89%)
-
2
Grażyna Karwicka
71
(0,90%)
-
4
Grażyna Elżbieta Walczak
107
(1,36%)
-
5
Marek Stanisław Mazur
38
(0,48%)
-
6
Władysław Józef Sobociński
459
(5,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Tomasz Piotr Drożyński
233
(2,96%)
-
4
Beata Maria Krasucka
198
(2,51%)
-
2
Rafał Karol Perlik
421
(5,35%)
-
5
Eliza Jolanta Ryfa
56
(0,71%)
-
1
Tadeusz Zamłyński
774
(9,83%)
-
6
Małgorzata Bieżuńska
89
(1,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Agnieszka Mirosława Senska-Szala
361
(4,58%)
-
1
Bashar Al-Shaer
1 699
(21,57%)
-
3
Maciej Marcin Krzywiński
141
(1,79%)
-
5
Anna Maria Niciejewska
84
(1,07%)
-
4
Wiesław Aleksander Lebiedew
88
(1,12%)
-
6
Agnieszka Justyna Lewandowska
388
(4,93%)