Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bieganowo
Pokaż więcej
Adam Jacek Gralak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
70
(49,30%)
Ireneusz Głowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(50,70%)
Okręg 2
Sołectwo Biskupice
Pokaż więcej
Czesław Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
110
(49,55%)
Mariusz Gralak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(50,45%)
Okręg 3
Sołectwo Przemystka
Pokaż więcej
Stanisław Sandecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
41
(42,27%)
Marian Andrzej Bandyszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(57,73%)
Okręg 4
Sołectwo Czołowo (bez numerów: 55, 56, 104, 106, 106B, 107A)
Pokaż więcej
Jan Ryszard Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
70
(30,97%)
Zbigniew Józef Dominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
156
(69,03%)
Okręg 5
Sołectwo Broniewo
Pokaż więcej
Radosław Roszak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(36,08%)
Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
46
(47,42%)
Marian Józef Walentowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(16,49%)
Okręg 6
Sołectwo Szostka
Pokaż więcej
Elżbieta Stanisława Błaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
50
(49,02%)
Wiesław Wiktor Migdalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(50,98%)
Okręg 7
Sołectwo Broniewek-Płowki
Pokaż więcej
Daniel Golon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
41
(33,88%)
Roman Piłat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(66,12%)
Okręg 8
Sołectwa: Czołowo – część – numery: 55, 56, 104, 106, 106B, 107A, Czołówek, Kolonia Wąsewo
Pokaż więcej
Mariola Krystyna Bogucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
69
(49,29%)
Eugeniusz Józef Kapeliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(50,71%)
Okręg 9
Sołectwo Zagorzyce
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Nowowiejski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
62
(55,36%)
Janusz Artur Krakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
12
(10,71%)
Wioletta Topolska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(33,93%)
Okręg 10
Sołectwa: Opatowice, Pruchnowo
Pokaż więcej
Sławomir Józef Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
114
(59,69%)
Mirosław Stanisław Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(40,31%)
Okręg 11
Sołectwa: Stary Radziejów Kolonia, Stary Radziejów Wieś
Pokaż więcej
Małgorzata Mielcarek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(21,93%)
Barbara Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
35
(30,70%)
Kazimierz Janusz Czynsz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(47,37%)
Okręg 12
Sołectwo Płowce – Płowce I oraz część Płowce II od nr 1 do nr 30
Pokaż więcej
Szymon Pacia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
49
(46,23%)
Radosław Linowiecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(53,77%)
Okręg 13
Sołectwo Płowce – część Płowce II od nr 31 do nr 91
Pokaż więcej
Milena Katarzyna Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
15
(14,85%)
Mariola Kardasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(85,15%)
Okręg 14
Sołectwa: Kwilno-Kłonówek, Piołunowo
Pokaż więcej
Piotr Wendziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
79
(47,88%)
Mieczysław Malec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(52,12%)
Okręg 15
Sołectwo Skibin
Pokaż więcej
Małgorzata Lewandowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
43
(40,95%)
Norbert Mariusz Śrubas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZIEJOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
46
(43,81%)
Tomasz Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(15,24%)