Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Borzymowice, Niemojewo
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
61
(28,24%)
Józef Jakób Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
155
(71,76%)
Okręg 2
Sołectwa: Jarantowice, Krukowo, Olganowo, Siewiersk
Pokaż więcej
Ewa Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
101
(39,15%)
Józef Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
157
(60,85%)
Okręg 3
Sołectwa: Skibice, Szatki, Wichrowice I, Wichrowice II
Pokaż więcej
Agnieszka Magdalena Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
120
(48,39%)
Krzysztof Zawacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
128
(51,61%)
Okręg 4
Sołectwo Śmiłowice
Pokaż więcej
Andrzej Przybylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
59
(26,70%)
Zdzisław Zawacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
162
(73,30%)
Okręg 5
Sołectwa: Grabówka, Kuźnice, Nakonowo Stare, Śmiłowice Pustki
Pokaż więcej
Dariusz Adam Seklecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
83
(37,90%)
Michał Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
136
(62,10%)
Okręg 6
Sołectwo Wilkowice
Pokaż więcej
Karol Piotr Lipowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
137
(69,54%)
Tomasz Wojtaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
60
(30,46%)
Okręg 7
Sołectwo Wola Nakonowska
Pokaż więcej
Tadeusz Karol Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
147
(72,41%)
Magdalena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
56
(27,59%)
Okręg 8
Sołectwo Wilkowiczki
Pokaż więcej
Waldemar Daniel Frąckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
77
(41,18%)
Roman Andrzej Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
110
(58,82%)
Okręg 9
Sołectwa: Bodzanowo, Lutobórz, Szczutkowo, Ząbin
Pokaż więcej
Tomasz Sudomir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
100
(47,62%)
Włodzimierz Kacperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
110
(52,38%)
Okręg 10
Sołectwa: Bodzanówek, Borzymie, Janowo
Pokaż więcej
Krzysztof Kordyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
128
(46,72%)
Stanisław Świątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
146
(53,28%)
Okręg 11
Sołectwo Czerniewice I
Pokaż więcej
Arkadiusz Leszek Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
109
(41,76%)
Bartosz Delewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
152
(58,24%)
Okręg 12
Sołectwo Czerniewice II
Pokaż więcej
Katarzyna Dorsz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
101
(53,44%)
Eugeniusz Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
88
(46,56%)
Okręg 13
Sołectwo Choceń – ul. Akacjowa, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jagodowa, Jarantowicka, Jaśminowa, Jodłowa, Jerzewska, Jeziorna, Klonowa, Królowej Jadwigi, Letnia, Malinowa, Mieszka I, Olszowa, Poziomkowa, Północna, Reja, Spacerowa, Świerkowa, Wiązowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wspólna, Zimowa
Pokaż więcej
Joanna Krystyna Podlaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
185
(65,14%)
Daria Pradun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
19
(6,69%)
Grzegorz Kazimierz Niewiadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO
80
(28,17%)
Okręg 14
Sołectwo Choceń – ul. Czerniewicka do nr 11, Jarzębinowa, Parkowa, Przechodnia, Sikorskiego nr 12 i 29, Włocławska, Zakładowa, 3 Maja
Pokaż więcej
Elżbieta Grekowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
91
(42,92%)
Zenon Krzyżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
121
(57,08%)
Okręg 15
Sołectwo Choceń – ul. Apteczna, Błękitna, Bukowa, Czerniewicka od nr 12, Fabryczna, Górniak, Ignacego Paderewskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Kazimierza Wielkiego, Leśna, Łąkowa, Mikołaja Kopernika, Piastowska, Polna, Różana, Sikorskiego bez nr 12 i 29, Słoneczna, Stefana Batorego, Targowa, Wąska, Wiosenna, Wrzosowa, Zakrzewska
Pokaż więcej
Witold Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
132
(45,05%)
Bożena Biegniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA GMINY CHOCEŃ
161
(54,95%)