Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bąkowo, wieś Bąkowo
Pokaż więcej
Wojciech Antoni Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
34
(19,21%)
Alfred Głąb
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
18
(10,17%)
Anna Marzena Fennert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
52
(29,38%)
Józef Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
73
(41,24%)
Okręg 2
Sołectwo Płochocin, wieś: Bąkowski Młyn, Płochocin
Pokaż więcej
Mirosław Grzegorz Harasim
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
7
(5,60%)
Beata Krause
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
62
(49,60%)
Zbigniew Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
56
(44,80%)
Okręg 3
Sołectwo Buśnia, wieś Buśnia, Rulewo
Pokaż więcej
Lesław Borzemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
42
(28,38%)
Damian Józef Drzymalski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
46
(31,08%)
Witold Teodor Żuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
60
(40,54%)
Okręg 4
Sołectwo Płochocinek, wieś: Krzewiny, Płochocinek
Pokaż więcej
Katarzyna Mieczysława Kordek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
31
(20,95%)
Katarzyna Ewa Bielawa
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
33
(22,30%)
Dariusz Chodkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
65
(43,92%)
Miłosz Zdzisław Ledziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
19
(12,84%)
Okręg 5
Sołectwo Bzowo, wieś Bzowo
Pokaż więcej
Bożena Wiechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
47
(22,38%)
Wanda Tyburczy
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
36
(17,14%)
Tomasz Łukasz Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
39
(18,57%)
Ryszard Krusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
88
(41,90%)
Okręg 6
Sołectwo Krusze, wieś: Krusze, Osiek
Pokaż więcej
Ewa Wanda Staniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
51
(38,06%)
Zbigniew Słomiński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
26
(19,40%)
Marlena Ewa Chelt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
10
(7,46%)
Jacek Piotr Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
47
(35,07%)
Okręg 7
Sołectwo Lipinki-część, wieś Lipinki
Pokaż więcej
Konrad Radosław Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
58
(25,89%)
Joanna Bock
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
77
(34,38%)
Jadwiga Piór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
28
(12,50%)
Janusz Stefan Gzella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
61
(27,23%)
Okręg 8
Sołectwo Lipinki-część, wieś: Blizawy, Borowy Młyn, Borsukowo, Bursztynowo, Ciemny Las, Dębowe, Grabowa Góra, Jeżewnica, Kuźnica, Mątasek, Nowa Huta, Przewodnik, Rybno, Rynków, Stara Huta, Średnia Huta, Zamczyska
Pokaż więcej
Adam Piotr Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
26
(20,97%)
Dominik Łukasz Agacki
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
41
(33,06%)
Katarzyna Szarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
22
(17,74%)
Bogumił Kantak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
35
(28,23%)
Okręg 9
Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Wielki Komorsk, ulice: Aleksandra, Lisi Kąt, Nadrzeczna, Prądki, Warlubska
Pokaż więcej
Stanisław Opoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
29
(16,76%)
Mirosława Zofia Danielewicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
73
(42,20%)
Danuta Puwalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
28
(16,18%)
Karolina Szczeblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
43
(24,86%)
Okręg 10
Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Komorsk, ul. Nowska, wieś Wielki Komorsk, ulice: Kościelna Góra, Kozłowiec, Nowomostowa, Nowska A, Nowska B, Zawadzka Góra
Pokaż więcej
Tomasz Jan Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
15
(8,62%)
Adam Grzegorz Szulca
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
58
(33,33%)
Krzysztof Błachnio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
38
(21,84%)
Jacek Drzewiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
63
(36,21%)
Okręg 11
Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Komorsk, ulice: Bzowska, Grudziądzka, wieś Wielki Komorsk, ul. Grudziądzka
Pokaż więcej
Lidia Gugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
72
(44,44%)
Jadwiga Siebierska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
31
(19,14%)
Józef Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
59
(36,42%)
Okręg 12
Sołectwo Warlubie-częśc, wieś Warlubie, ulice: Bąkowska, Domy Kolejowe, Lipowa, Za Koleją
Pokaż więcej
Maciej Emil Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
29
(10,58%)
Bogumiła Leśniewicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
36
(13,14%)
Sebastian Stanisław Skrzeszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
22
(8,03%)
Maria Józefa Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
187
(68,25%)
Okręg 13
Sołectwo Warlubie-część, wieś Warlubie, ulice: Witolda Bielowskiego, Grudziądzka, Ks. Fr. Bączkowskiego, Marii Konopnickiej, Polna, Spokojna, Wiejska, Władysława Reymonta, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Danuta Maria Leśniewicz-Lubrecht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
25
(9,06%)
Kazimierz Hoffmann
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
76
(27,54%)
Grzegorz Andrzej Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
44
(15,94%)
Maria Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
131
(47,46%)
Okręg 14
Sołectwo Warlubie-część, wieś Warlubie, ulice: Bronisława Malinowskiego, Dworcowa, Komorska, Kwiatowa, bł. s. Marii Heliodory, Szkolna
Pokaż więcej
Andrzej Aleksander Kruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
14
(5,67%)
Marek Andrzej Stawarczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
77
(31,17%)
Bogdan Eugeniusz Klasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
39
(15,79%)
Wanda Teresa Wolan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
117
(47,37%)
Okręg 15
Sołectwo Warlubie-część, wieś Kurzejewo, wieś Warlubie, ulice: Płochocińska, Starogardzka, Wybudowanie Nowskie, Wybudowanie Za Torami, Zawadzka
Pokaż więcej
Zenon Otowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY
24
(12,18%)
Joanna Jakubowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE
56
(28,43%)
Andrzej Stanisław Błaszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ
45
(22,84%)
Tomasz Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE
72
(36,55%)