Kandydaci do rady miasta w Zgierzu w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JABORSKI Michał Jan
- PERLIŃSKI Artur Przemysław
- KAWECKA Monika
- WITCZAK Arkadiusz Krzysztof
- STĘPNIAK Grzegorz Karol
- MAJKA Dorota Zofia
- MIKOŁAJEWSKA Małgorzata Ewa
- SENCEREK Łukasz Marek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JAGIELSKI Przemysław
- WOJTALIK Krzysztof Przemysław
- CICHOWSKI Jerzy Adam
- WOŁUJEWICZ Mirosława
- LUŹNIAKOWSKA Magdalena Ewa
- ANDRZEJEWSKA Elżbieta Monika
- RUDNICKI Michał Jakub
- BIENIEK Kinga Paulina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CZEKALSKI Paweł Jan
- ŁĘCKA-ANDRZEJEWSKA Alina Maria
- KWIATKOWSKI Jakub
- GONTARSKA Anna Liliana
- STRZELECKA Anna Karolina
- CHOROŚ Piotr Jakub
- CZAPLIŃSKI Mirosław Wojciech
- SKOCZYLAS Adrian
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO:
- FILIPOWICZ Jakub Jan
- WITCZAK Mieczysław Piotr
- GĘBICKA Aleksandra Maria
- WYRZYKOWSKI Piotr
- ŚMIETANA Agnieszka Alfreda
- MALCZEWSKI Maciej
- KOZERSKA Małgorzata
- WĘŻYK Krzysztof
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA KONFEDERACJA ZIEMI ZGIERSKIEJ:
- GRZELAK Tomasz Piotr
- SMOLAREK Piotr
- ZAKRZEWSKA Anna
- WINKLER Katarzyna Renata
- KOZŁOWSKI Paweł
- KAZIOR Małgorzata Julia
- KUPISZ Mirosław Piotr
KOMITET WYBORCZY ZGIERZANIE:
- LEWANDOWSKI Adrian Artur
- CHRZANOWSKI Łukasz
- JASIŃSKA Klaudia Sandra
- BŁASZCZYK Kinga Małgorzata
- MATUSIAK Daria
- ZIELIŃSKI Kamil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ:
- STĘPIEŃ Teodor Stanisław
- GÓRSKA Anna Justyna
- BROCKI Mateusz Tadeusz
- OSTRUSZKA Kacper Jan
- FAJER Teresa
- JÓŹWIK-WRÓBLEWSKA Joanna Małgorzata
- MACIEJEWSKI Błażej Grzegorz
Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MATUSZEWSKI Piotr Ignacy
- JÓŹWIAK Piotr Maciej
- SWĘDRAK Przemysław Piotr
- CHMIELEWSKI Arkadiusz Krzysztof
- ZAJĄCZKOWSKI Kamil Damian
- PAWLAK Monika
- JASZCZAK Magdalena
- SKONIECKA Ewa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- IWANIUK Tadeusz
- PRZYWOJSKA Justyna Katarzyna
- PIETRZAK Michał Marcin
- KRUSIŃSKA Marzena Zofia
- MRÓZ Marcin Grzegorz
- SEYDLITZ Klaudia
- ANTCZAK Idzi Andrzej
- FRĄTCZAK Łukasz Wojciech
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- HILIŃSKI Marek
- SZULC Sebastian Adam
- WOJTERA Nadja Joanna
- MOSPINEK Barbara
- LUŹNIAKOWSKI Michał
- JURKIEWICZ Weronika Aleksandra
- JASTRZĘBSKA Karolina
- GRUDKOWSKI Mateusz Tomasz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO:
- STANISZEWSKI Przemysław Konrad
- MIĘSOK Andrzej Wojciech
- ŁUCZAK Janusz Antoni
- ZIELIŃSKA-MRÓZ Justyna Ewa
- KURASIK Grażyna Ewa
- WARDA-WALCZYK Anna
- KOLENDA Mirosław Andrzej
- DZIEMDZIELA Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA KONFEDERACJA ZIEMI ZGIERSKIEJ:
- ZAKRZEWSKI Mateusz Łukasz
- LEŚNIEWICZ Paweł Bohdan
- GRZELAK Przemysław Tomasz
- KOZŁOWSKA Ewelina Magdalena
- BAŁABUCH Agnieszka Janina
- MATUSIAK Dominik Maciej
- SOBCZYK Agnieszka Joanna
KOMITET WYBORCZY ZGIERZANIE:
- ANGERMAN Karol Mateusz
- PRZYBYSZ Bartłomiej Szymon
- MACHCIŃSKA Justyna
- LASKOWSKA Małgorzata Aleksandra
- MAKOWSKI Michał Daniel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ:
- KURAS Marek
- JABŁOŃSKI Łukasz
- MISZTAL Mateusz Stanisław
- SZTRAUBE Małgorzata Karolina
- POGORZELSKI Kazimierz Zygmunt
- JAWORSKA Grażyna Helena
- GRANOSIK Bożena
- CHODOWSKA Anna
Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ANTCZAK Zbigniew Wojciech
- LINKOWSKI Artur Jerzy
- BRANDT Teresa Anna
- PRUSZAK Wojciech Mścisław
- SALAMON Katarzyna
- DROŻDŻ Jacek Andrzej
- BANASZCZYK Emilia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MISZTAL Sebastian Mariusz
- FRĄTCZAK Michał
- KOSTECKI Marek Wojciech
- TELENDA Marek Maciej
- DĘDEK Beata Elżbieta
- KLISZCZYŃSKA Milena Barbara
- WILGOCKA Katarzyna Zuzanna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WRÓBLEWSKI Łukasz Tadeusz
- BOŚ Anna Krystyna
- JATCZAK Milena Dorota
- GODLEWSKI Stanisław
- POŁOMSKI Dawid Krzysztof
- LEWIAK Robert Jarosław
- MŁYNARCZYK Malwina Marianna
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO:
- DZIEMDZIELA Józef
- PIŁACIK Andrzej
- CIECHANOWSKI Przemysław
- ROSIAK Elżbieta Maria
- KIRSZ Joanna
- PIÓRKOWSKA Katarzyna
- MACIŃSKI Grzegorz Alojzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA KONFEDERACJA ZIEMI ZGIERSKIEJ:
- ZAWADZKI Adam Eugeniusz
- GRACZYK Jacek
- NIESUŁKOWSKI Piotr Andrzej
- KUROWSKI Damian Dominik
- WASILEWSKA Lidia Renata
- CHOIŃSKA Małgorzata Karina
KOMITET WYBORCZY ZGIERZANIE:
- TABACZYŃSKI Arkadiusz
- SZAŁWIŃSKA Ada
- BARTCZAK Kamil Rafał
- DOMALĄŻEK Mateusz Grzegorz
- LESIAK Natalia Dorota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ:
- NOWAK Stanisław
- KAJSZCZAK Paulina Magdalena
- MARCINIAK Zbigniew Kazimierz
- WASIAK Sylwia Bernadetta
- LUŹNIAKOWSKA Danuta
- RÓŻALSKI Tomasz
- SZLAWSKI Marek Stanisław
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DZIEDZIC Tomasz Władysław
- GRZELAK-MAKOWCZYŃSKA Agata Teresa
- SENCEREK Marek
- PALMOWSKI Andrzej
- KRZEWIŃSKA Karolina Natalia
- ZATORSKI Grzegorz
- LEŚNIEWSKA Alicja
- BOGULSKI Andrzej Włodzimierz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- LEŚNIEWICZ Grzegorz Robert
- ŚWIĄTCZAK Witold Ryszard
- RUMIŃSKA Beata Dorota
- ZIELIŃSKA Katarzyna Sylwia
- TOMAS Krzysztof
- KAŹMIERSKA Izabela
- WESOŁOWSKA Magdalena Ewa
- KUBICKA Ewa Jolanta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GACA Elżbieta Katarzyna
- KARASIŃSKI Krzysztof Zbigniew
- SKOWROŃSKI Krzysztof Marcin
- KLIMKIEWICZ Aleksandra Barbara
- KRYSZTOFIAK Paulina
- KURCZEWSKI Marcin Erwin
- RYGIEL-GĄSIOR Anna Maria
- SADOK Andrzej Jan
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO:
- KRZEWINA Elżbieta Grażyna
- FRACH Aleksander Witold
- PIEKUT Henryka
- PLACEK Tomasz
- CYRULIŃSKA Beata Lucyna
- KOWALSKI Adam
- DĘBSKA Paulina Daria
- KUPIS Tomasz Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA KONFEDERACJA ZIEMI ZGIERSKIEJ:
- PRZYBYLSKI Piotr Paweł
- MIELCZAREK-HANCZAK Barbara Aleksandra
- BARANOWSKA Agnieszka
- LIBISZEWSKI Paweł Władysław
- PAWLAK Iwona
- CHUDEK Marcin Piotr
KOMITET WYBORCZY ZGIERZANIE:
- PYRZANOWSKI Jakub
- STYRZYŃSKI Adrian Tadeusz
- RĘKAS Radosław Mikołaj
- KACPRZAK Karolina Ewa
- KOSTUSIAK Aleksandra
- GIERAS Zuzanna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ:
- KAJSZCZAK Anna
- KACPRZAK Julian Stanisław
- KOTWICKA Agnieszka Stefania
- GÓRKA Waldemar Paweł
- FILIPEK Oliwia Maria
- JANIAK Jan
- KĄDZIELA Piotr
Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?