Zawisza Bydgoszcz - Czarni Żagań 3:1!

Łukasz Trybuszewski
2 lipca, w meczu drugiej kolejki II ligi piłki nożnej, Zawisza Bydgoszcz wygrał z Czarnymi Żagań 3:1. Pięć tysięcy kibiców zgromadziło się na trybunach, by być świadkiem tego ważnego wydarzenia.

W sobotnim meczu, który odbył się na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy, Zawisza pokonał zespół Czarnych Żagań dwoma bramkami. Pierwszą z nich, w 11. minucie meczu, strzelił Rafał Piętka. Drugą, w 27. minucie, zdobył Szymon Maziarz, a trzecią, w 33 minucie, Arkadiusz Kozłowski. Dla zespołu Czarni Żagań bramkę strzelił, w 61. minucie meczu, Maciej Kwiatkowski.
W 42. minucie, czerwoną kartką został ukarany Marcin Łukaszewski, kapitan Niebiesko-Czarnych.

Dzięki 3 punktom, Zawisza awansował na 6. pozycje**w ligowej tabeli**. Zwycięstwo optymistycznie nastawiło kibiców, przed którymi w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania o ligowe punkty.