Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice [relacja live]

MM Bydgoszcz
Dziś ostatnia kolejka rundy jesiennej. Zawisza Bydgoszcz ...
Dziś ostatnia kolejka rundy jesiennej. Zawisza Bydgoszcz ... Michał Młodzikowski
Dziś ostatnia kolejka rundy jesiennej. Zawisza Bydgoszcz podejmie Piast Gliwice. Zapraszamy na relację live. Zaczynamy o 18:30.
UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie

ZAWISZA Bydgoszcz

17. kolejka I ligi piłki nożnej

PIAST Gliwice

1:1

Bramki:
Żółte Kartki: Skrzyński (47'), Zawistowski (84')
Bydgoszcz, stadion ZawiszyBramki: Paulaskas (29')
Żółte kartki:  Klepczyński (38'), Pietroń (81').
Czerwone kartki: Krzycki (44')

Relacja minuta po minucie:
Koniec meczu. Zawisza remisuje, więc mistrzem jesieni została Pogoń Szczecin.
90+1' - Niecelny strzał Wójcickiego.
90' - GOL! Strzałem z dystansu Michał Masłowski doprowadza do wyrównania!
89' - Kapitakna akcja Zawiszy. Prawą stroną ruszył Masłowski, potem podał do Leśniewskiego, ten przedłużył do Zawistowskiego, ktory nie trafił w piłkę.
87' - Smutna atmosfera na stadionie Zawiszy. Bo kto ze zgromadzonych na stadionie pamięta porażkę bydgoskiego zespołu na własnym stadionie?
84' - Żółta kartka dla Zawistowskiego.
82' - Kolejna świeta okazja dla Zawiszy. Strzał Leśniewskiego był jednak niecelny.
81' - Iłków-Gołąb na spalonym.
79' - Za Cicmana wchodzi Buryan,
74' - Niecelny strzał Błąda.
71' - Po dośrodkowaniu z wolnego z bliskiej odległości uderzał Skrzyński. Posłał jednak piłkę obok bramki!
70' - Za Bzdęgę wchodzi Pietroń.
68' - Za Jackiewicza wchodzi Masłowski.
68' - Zawisza zaczął dominować. Przed momentem strzał Leśniewskiego został zablokowany.
65' - Niecelny strzał Błąda.
61' - Po rajdzie Błąda świetnie podał wzdłuż bramki. Szkoda, że do piłki nie dopadli Leśniewski i Ekwueme.
58' - Gróźne uderzenie Bzdęgi. Przyjezdni mimo że grają w dziesiątkę zepchnęli zawiszan do defensywy.
54' - Uderzenie Cicmana broni Witan.
50' - Po wrzuce Zawistowskiego z narożnika boiska obrońcy goście wybujają piłłkę poza swoje pole karne.
49' - Błąd bliski oddania strzału po wrzutce Ekwueme.
48' - Zawistowski także zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, trafił w boczną siatkę.
48' - Goście strzelali z wolnego, pewnie broni Witan.
Widzów: około 3500
46' - Rozpoczęła się druga połowa. Na boisku pojawili się Leśniewski i Zganiacz.
Zakonczyła się pierwsza połowa meczu. Piast prowadzi 1:0.
45+1' - Niecelny strzał z dystansu Ekwueme.
45' - Pierwsza połowa meczu została przedłużona o dwie minuty.
45' - Po rożnym goście wybijają piłkę poza pole karne.
45' - Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Zawistowski. Niestety będzie tylko "róg".
44' - Kontra Zawiszy. Faulowanu Wójcicki pada przed polem karnym. Sędzia wyrzuca z boiska Krzyckiego.
42' - Gra się wyrównała.
38' - Klepczyński ukarany żółtą kartką.
36' - Zawiszanie po straconej bramce zaczęli dominować.
33' - Jackiewicz po kontrze znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale strzelił wprost w niego.
29' - GOL! Piast zasłużenie prowadzi 1:0. Po dośrodkowaniu Urbana bramkę dla Piasta strzela Paulauskas.
- Chociaż mało nas tu jest, to zwycięży WKS - skandują kibice bydgoskiego zespołu. Na razie jednak bbliżej zwycięstwa jest Piasta, który od 8. minuty co chwilę zagraża bramce strzeżonej przez Witana.
27'- Ładnie do akcji ofensywnej włączył sie Klofik. Jego strzał z 30. metra był jednak niecelny.
26' - Klofik wybija piłkę z linii bramkowej.
25' - Kolejne uderzenie z dystansu gości. Witan sparował piłkę na rzut rożny. Od ponad 15 minut piłkarze Piasta dominują na boisku.
24' - Uderzenie z dystansu Cicmana.
22' - Okres wyrównanej gry w środku pola,
18' - Oblężenie bramki Zawiszy trwa! Tym razem z bliskiej odległosci strzelał Fernandez i chyba nawet on sam nie wie jak nie trafił w światło bramki.
17' - Świetne wyjscie Witana z bramki po rzucie rożnym.
17' - Strzelał Bzdęga, piłka odbiła się od jednego z bydgoskich obrońców i poleciała nad bramką strzeżoną przez Witana.
16' - Fernandez do Kędziory. Strzał tego drugiego nie zaskoczył Witana.
14' - Na strzał z dystansu zdecydował się Ekwueme, ale był on zbyt słaby by zaskoczyć Trelę.
14' - Okres przewagi gości, którzy oddali dwa strzały. Jeden z nich był niecelny, po drugim piłkę pewnie chwyta Witan.
11' - Błąd traci piłkę w środku pola. Szybka reakcja Jackiewicza zatrzymała kontrę przyjezdnych.
10' - Piłkarza Piasta zaczęli grać wyżej w obronie i natychmiast w ciągu ostatniej minuty są częściej w posiadaniu piłki.
8' - Nadal optyczną przewagę mają zawiszanie. Podopiecznym Janusza Kubota brakuje na razie dokładnosci i szczęścia.
6' - Błąd nie zdołał zamknac dośrodkowania. Było blisko...
5' - Z dystansu uderzał (chyba) Ferdnandez. Jego strzał pewnie broni Witan. Interwencja bramkarza Zawiszy uradowała bydgoskich kibiców, którzy natychmiast zaczęli jeszcze głośniej dopingować swój ukochany zespół.
4' - Błąd w pole karne do Jackiewicza. Ten jednak źle przyjmuje piłkę.
3' - Próba rozpoczęcie akcji lewą stroną boiska przez Zawiszę. Podanie Błąda w kierunku Oleksego było jednak bardzo niedokładne.
2' - Zawiszanie od początku przeważają. Prawą stroną ruszył Klofik, oddał nawet strzał. Bramkarz Piasta wybił piłkę przed siebie, ale jeden z obrońców gości uprzedził Oleksego.
1' - Niedokładna wrzutka Wójcickiego.
1' - Rozpoczął się mecz. W porównaniu z awizowanym składziem Zawiszy zabrakło Geworgiana. Od pierwszych minut widzimy Jackiewicza.
18:40 - Z trybun już słychać komentarze dotyczące niskiej frekwencji. Jak na razie na trybunach około tysiąca fanów. Z biegiem czasu na stadion wejdzie zapewne więcej kibiców, ale "szału" nie będzie.
18:20 - Ze stadionu Zawiszy wita Państwa Jakub Stykowski. Dziś wyjątkowo relacja z meczu Zawiszy na portalu mmbydgoszcz.pl.
ZAWISZA: Witan - Iłków-Gołąb, Jankowski, Skrzyński, Oleksy - Zawistowski, Ekwueme - Błąd, Klofik (46. Leśniewski), Jackiewicz (68. Masłowski) - Wójcicki. Na ławce: Zapała, Cuper, Leśniewski, Masłowski, Maziarz, Markowski. Trener: Janusz Kubot.
PIAST: Trela - Bzdęga (70. Pietroń), Klepczyński, Krzycki, Cicman (79. Buryan), Matras, Bodzioch, Urban, Fernadez (46. Zganiacz), Paulauskas, Kędziora. Na ławce: Szmatuła, Buryan, Pietrzak, Pietroń, Świątek, Nalepa, Zganiacz. Trener: Marcin Brosz.