Polska - Irlandia

Towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski odbędzie się na ... (© P. Skraba/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski odbyło się na Dublin AVIVA Stadium. Nasi piłkarze przegrali to spotkanie.

To był drugi towarzyski mecz tego roku, po wcześniejszym spotkaniu z Rumunią, który polscy zawodnicy łatwo wygrali 4:1. Tym razem, w spotkaniu z Irlandią Polacy przegrali 0:2. Reprezentacja pod wodzą Waldemara Fornalika przygotowuje się do dalszego boju w grupie H o awans na Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii.

Na początku wiosny, dokładnie 22 marca naszych piłkarzy czeka eliminacyjny mecz z Ukrainą. W grupie H gramy wiosną jeszcze z San Marino 26 marca. Bilety na oba mecze trafiają do sprzedaży 1 lutego.

Mecz Polska - Irlandia 6.02.2013 o 20:45 w Dublinie będzie transmitowała na żywo telewizja publiczna. Gdzie śledzić relacje?

TVP1
sport.tvp.pl
meczyki.pl
meczelive.pl

Zobacz też:

Gomor w Estradzie

Pokaz kotów
Inscenizacja - Markum
Morsy w Pieckach

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

loreale-wale (gość)

O jaaa, nie moge!. http://www.alex-luzik.blog.pl - Wiele ciekawostek, autorskie opowiadania. Zapraszam do zaglądania

Kielon (gość)

Transmisja online. Nadchodzi dawnych wspomnień czar :) Irlandczycy fenomenalnie zaprezentowali się na na Euro 2012 . Możemy być pewni, że trybuny nie zawiodą. Spotkanie można oglądać na http://estadios.pl/

zdziwiony i zirytowany (gość)

dlaczego. Wszędzie podaje się dość dużo informacji o meczu Polska - Irlandia ale dlaczego nikt nie poda najważniejszej informacji na wstepie DATA I GODZINA!, czyżby brak warsztatu dziennikarskiego?

nikuBrak (gość)

Obczajcie to!. http://www.alex-luzik.blog.pl - Wiele ciekawostek, autorskie opowiadania. Zapraszam do zaglądania