Borussia - Arsenal: wynik meczu, bramki

MM Bydgoszcz
Lewandowski znów pogrążył Arsenal?
Lewandowski znów pogrążył Arsenal? archiwum / pomorska.pl
Arsenał Londyn pokonał Borussię Dortmund w meczu grupy F Champions League. Zwycięskiego gola strzelił Ramsey.

Aktualizacja: po pierwszej połowie meczu w Dortmudzie bez bramek. Trudniej powiedzieć kto jest bliżej gola. To twardy mecz walki w środku pola. Dobrze gra Błaszczykowski, ale brakuje tej jednej akcji, która zmieniłaby oblicze spotkania. Ciekawe, kto będzie się cieszył za 45 minut - Lewandowski i spółka czy Wojtek Szczęsny?

Aktualizacja 2: Arsenal wygrywa 1:0 po bramce Ramseya.

Borussia Dortmund
zagrała w ostatni weekend swój najlepszy mecz sezonu. Piłkarze BVB rozbili VfB Stuttgart 6:1 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi. Klasycznego hattricka ustrzelił w tym spotkaniu Robert Lewandowski, a pełne 90 minut w barwach Borussi zagrał też Jakub Błaszczykowski.

Zwycięstwo ze Stuttgartem podniosło morale dortmundczyków, ale Juergen Klopp musi się też liczyć z dobrą formą piłkarzy z Londynu. Arsenal po świetnym meczu na Emirates, wygrał z Liverpoolem 2:0, a w bramce Kanonierów fenomenalnie radził sobie Wojciech Szczęsny. Arsenal FC to lider angielskiej Premier League.

Kto wygra w starciu gigantów grupy F i kto będzie się cieszył po meczu - Lewandowski czy Szczęsny? Dowiemy się w środę, 6 listopada o godz. 20:45.

Borussia Dortmund - Arsenal Londyn: gdzie obejrzeć mecz?